top

La Sportiva

Marka La Sportiva jest doskonale znana wśród wspinaczy i alpinistów. Oferuje obuwie wspinaczkowe i górskie, a także odzież techniczną do wielu aktywności. Najnowsze modele La Sportiva znajdziesz w sklepie 8a.pl!
Zobacz jako Siatka Lista

497 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

497 Produkty

na stronę
Wyczyść

Kompleksowa oferta obuwia górskiego

Niezwykle bogata oferta oferta marki La Sortiva obejmuje buty damskie, męskie i dziecięce projektowane z myślą o zróżnicowanym zastosowaniu. Niezależnie od przeznaczenia, obuwie zawsze należy do najwyższej światowej klasy. Produkowane przez markę La Sportiva buty wysokogórskie pozwalają zdobywać najwyższe szczyty świata. Duże doświadczenie w ich produkcji pozwala zapewnić użytkownikom zarówno klasyczne modele z naturalnej skóry, jak i nowoczesne, ultralekkie modele przeznaczone do szybkiego przemieszczania się w terenie wysokogórskim. W łatwiejszym terenie oraz na dłuższych trasach świetnie sprawdza się obuwie trekkingowe. Obecne w ofercie La Sportiva buty do biegania w terenie są używane zarówno przez zawodowców, startujących w najtrudniejszych imprezach na świecie, jak i amatorów trenujących na podmiejskich ścieżkach. Zupełnie inną kategorię stanowią buty wspinaczkowe La Sportiva. Znajdują się wśród nich zarówno modele dla profesjonalistów, jak i początkujących wspinaczy, a także buty wspinaczkowe dla dzieci.

Nie tylko obuwie

Producent ten od kilku sezonów posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości odzież wspinaczkową i górską. Dzięki temu przekształcił się w markę oferującą kompleksowe wyposażenie górskie. Stosowana naturalna bawełna i swobodne kroje sprawiają, że logo tego producenta można często spotkać na bulderach i w skałach. Dbanie o najwyższą jakość produktów sprawia, że cechują się one innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysoką trwałością i niezawodnością. Szeroka oferta La Sportiva w sklepie 8a.pl to duży wybór i maksymalna łatwość zakupów.

Historia marki La Sportiva

Misją marki jest dostarczanie technicznych, najwyższej jakości produktów do eksploracji gór i outdooru. Od niemal stu lat oferuje wszystkim miłośnikom outdooru innowacyjne obuwie oraz odzież, które pozwalają sięgać jeszcze wyżej i dalej. Marka La Sportiva wywodząca się z niedużego górskiego miasteczka bazuje na ludziach, którzy od pokoleń z oddaniem dopracowują każdy szczegół kolejnych generacji butów górskich, zarówno tych przeznaczonych dla turystów, jak i tych dla profesjonalnych alpinistów czy himalaistów. Pomimo swego międzynarodowego zasięgu firma wciąż posiada niewielką fabrykę zatrudniającą 250 osób we Włoszech, w Ziano di Fiemme, w sercu Dolomitów. To prawdziwy fenomen wśród najbardziej znanych marek na świecie. La Sportiva posiada również swój oddział w Ameryce, w USA. Pomimo tak dużego zasięgu marka nie straciła nic ze swojej autentyczności oraz pierwotnych założeń. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań, nie tylko w sprzęcie wspinaczkowym czy trekkingowym, ale również w tym przeznaczonym do biegów górskich czy skialpinizmu. Z producenta znanego głównie z obuwia górskiego stała się marką oferującą kompleksową ofertę dla wszystkich miłośników gór, którzy uprawiają zróżnicowane aktywności zarówno latem, jak i zimą.