Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Kuchenki kempingowe

Kuchenki kempingowe to wygodne gotowanie w polowych warunkach. Stabilne kuchenki jedno i dwupalnikowe zapewniają garnkom odpowiedni podparcie i pozwalają na komfortowe przygotowanie posiłków.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -30%
  Nowy
  Indukcyjna kuchenka Outwell Grimsby Induction Hob
  Indukcyjna kuchenka Outwell Grimsby Induction Hob
  Cena promocyjna 230,99 zł Cena regularna 329,99 zł
 2. -30%
  Kuchenka turystyczna Outwell Appetizer 1-Burner
  Kuchenka turystyczna Outwell Appetizer 1-Burner
  Cena promocyjna 104,99 zł Cena regularna 149,99 zł
 3. -30%
  Kuchenka turystyczna Outwell Appetizer Select
  Kuchenka turystyczna Outwell Appetizer Select
  Cena promocyjna 69,99 zł Cena regularna 99,99 zł
 4. -10%
  Kuchenka biwakowa Robens Fire Bee Stove
  Kuchenka biwakowa Robens Fire Bee Stove
  Cena promocyjna 269,99 zł Cena regularna 299,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Kuchenki kempingowe

Kuchenki zaprojektowane z myślą o użytkowaniu na kempingu to modele, które z jednej strony muszą zapewniać wygodę gotowania podczas wielodniowego pobytu w jednym miejscu, a z drugiej strony muszą posiadać możliwość złożenia na czas transportu w samochodzie. Takie właśnie są oferowane przez nas kuchenki kempingowe. Z pewnością nie są to modele, które można przenosić w plecaku trekkingowym, natomiast doskonale sprawdzą się w czasie dłuższych pobytów wakacyjnych w jednym miejscu. To idealny wybór podczas rodzinnych wyjazdów lub wypadów ze znajomymi na kemping, na którym będziemy przebywali przez dłuższy czas.

Różnie rodzaje kuchenek kempingowych

Kuchenki przeznaczone do użytkowania na kempingach i biwakach najczęściej są zasilane kartuszami gazowymi. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i świetnie sprawdza się w tymczasowej kuchni. Kuchenki kempingowe najczęściej występują w dwóch wersjach – jedno i dwupalnikowej. Ta pierwsza świetnie sprawdzi się podczas krótszych wyjazdów, kiedy nie gotujemy zbyt dużo. Kuchenki gazowe dwupalnikowe to dobry wybór dla większych grup, a także dla wszystkich, którzy będą gotowali nieco bardziej skomplikowane dania. Choć kuchenki na kemping są nieco większe niż kompaktowe palniki turystyczne użytkowane w czasie trekkingów, zapewniają jednak nieporównanie większą stabilność, dzięki czemu nawet przy użytkowaniu nieco większych garnków całość pozostaje niezwykle stabilna.

Kuchenki kempingowe topowych marek w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór kuchenek z doskonale znanych marek outdoorowych takich jak Outwell. Świetnie zaprojektowane model są łatwe w obsłudze i doskonale sprawdzają się podczas dłuższych pobytów na kempingu czy biwaku nad jeziorem. Dzięki zastosowaniu dużych palników oraz wygodnych pokręteł do regulacji płomienia całość ułatwia gotowanie w terenie. W połączeniu ze składanymi krzesłami, stolikiem oraz kompaktowymi naczyniami kuchenki kempingowe dają możliwość przygotowania w terenie kompletnej kuchni i jadalni.