Kask Black Diamond Vapor - envy green

487,49 zł 649,99 zł
25% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Black Diamond Vapor to ultralekki kask do wspinaczki, który został starannie zaprojektowany i poddany rygorystycznym testom, tak aby jak najbardziej obniżyć jego wagę. Efekt tej pracy to prawdziwe arcydzieło wśród kasków wspinaczkowych.

Model Vapor to połączenie atrakcyjnego designu i niezawodnej ochrony, a także pogoni za coraz lżejszym sprzętem. Wszystko to przy zachowaniu pełnej ochrony, niezbędnej podczas wspinaczki w skałach, jak i w wyższych partiach gór.

Niezrównana wentylacja kasku została zapewniona dzięki dużej ilości otworów, co czyni go komfortowym dla wspinaczy, zapewniając dobry przepływ powietrza nawet w te najbardziej upalny dni. Pełniejszy przód zapewnia ochroną przed spadającymi odłamkami. Konstrukcja kasku została oparta o piankę EPS charakteryzują się bardzo dobrym tłumieniem ewentualnych uderzeń oraz lekkością. Z zewnątrz został wykończony dodatkową warstwą poliwęglanu, który zwiększa jego wytrzymałość i sprawia, że kask posłuży znacznie dłużej.

Do kasku dołączone są odpinane elementy mocujące latarkę czołową. Kask w prosty i szybki sposób można dopasować do rozmiaru głowy użytkownika dzięki regulacji. Wewnątrz kasku zastosowano wyściółkę podnoszącą komfort użytkownika. Można ją łatwo wyciągnąć w celu odświeżenia.

Kask Black Diamond Vapor jest jednym z najlżejszych dostępnych na rynku kasków wspinaczkowych, zapewniając równocześnie doskonałą wentylację. Stworzony dla najbardziej wymagających wspinaczy.

Produkowany w rozmiarach:
  • S/M (53-59 cm)
  • M/L (58-63 cm)
Ochrona Ultralight - warstwa kevlaru i włókien węglowych są umieszczone pomiędzy pianką EPS oraz powłoką poliwęglanową, powoduje to utrzymanie niskiej wagi kasku bez utraty jego właściwości ochronnych.
Niezrównana wentylacja - szerokie i liczne otwory wentylacyjne powodują sprawny przepływ powietrza, dzięki temu zachowana zostaje skuteczna cyrkulacja powietrza.
Chowany system dopasowania - schowany wewnątrz kasku specjalny system pozwala zachować większą przestrzeń podczas transportu.
Regulacja - specjalny system regulacji z mechanizmem zapadkowym pozwala szybko i idealnie dopasować wielkość kasku do użytkownika.
Odpinane mocowania na latarkę czołową - ściągane elementy do bezpiecznego zamocowania latarki czołowej dla zmniejszenia wagi kasku.
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
CE V
EN 12492
Waga ok. 196 g (S/M); ok. 199 g (M/L);
Mocowanie czołówki V
Otwory wentylacyjne 21
Regulacja V
Skorupa Poliwęglan, pianka EPS
UIAA ___
Zakres regulacji 53-59 cm, 58-63 cm

Kask Black Diamond Vapor - envy green - opinie klientów

0.0
0 opinie