top

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Metrosafe LS120 - black

199,99 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Metrosafe LS120 świetnie spisze się podczas miejskiej aktywności, na imprezach masowych, czy w podróży jako podręczny bagaż. Jej wnętrze pozwala na wygodne zorganizowanie wszystkich zabieranych ze sobą przedmiotów, a wysoka ochrona przed fizyczną kradzieżą pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji utraty dokumentów.

To, co sprawia, że biodrówka jest przystosowana do wyzwań obecnych czasów jest technologia Pacsafe RFIDsafe™, która rozprasza sygnały radiowe wysyłane przez urządzenia zbliżeniowe znajdujące się w rękach złodziei chcących skraść naszą tożsamość lub pieniądze z konta. Ta metoda jest stosowana w środkach komunikacji zbiorowej, na lotniskach, czy w galeriach handlowych więc , by czuć się tam bezpiecznie warto wybierać odpowiednie rozwiązania.

Projektanci Pacsafe na poważnie podchodzą do zapewnienia swoim użytkownikom skutecznej ochrony przed złodziejami działającymi klasycznymi metodami, a także tymi nowoczesnymi. Model ten wyróżnia się zaawansowanymi technologiami, a jego dyskretna stylistyka sprawi, że nie będzie łatwo rzucał się w oczy. Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Metrosafe LS120 posiada dwie komory, z których każda umożliwia wygodną organizację swojego wnętrza tak, byś miał łatwy dostęp do zabieranych ze sobą przedmiotów. Główna kieszeń posiada osobną przegrodę na tablet o maksymalnej przekątnej ekranu 7''. W tej komorze umieszczona została kieszonka na portfel wyposażona w panel technologii RFIDsafe™. Pozwoli to uchronić się przed radiową kradzieżą danych z kart płatniczych oraz dokumentów za pomocą urządzenia zbliżeniowego wykorzystywanego przed złodziei. Jest to szczególnie istotne, gdyż utrata tożsamości oraz pieniędzy z konta potrafi doprowadzić do szeregu problemów znacznie utrudniających życie. Przednia komora posiada specjalny karabińczyk na klucze, by mieć do nich zawsze łatwy dostęp, a także organizer na telefon, dokumenty, czy notes.

Z racji antykradzieżowego charakteru biodrówki Pacsafe Metrosafe LS120 projektanci tej marki zastosowali wzmocnienie materiału, z którego została wykonana. Technologia eXomesh to stalowa siatka o wysokiej wytrzymałości, co chroni biodrówkę przed rozcięciem przez złodzieja chcącego dostać się do jej wnętrza. Kolejnym elementem tego modelu, który został wzmocniony jest pas biodrowy. Opracowany został w oparciu o technologię Carrysafe®, której dwie wytrzymałe żyły stalowe chronią przed kradzieżą torby poprzez przecięcie pasa. Wszystkie zamki biodrówki zostały wykonane przez japońską markę YKK, co sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe, a także rzadziej ulegają zacięciom. Technologia Roobar™ V to specjalny zatrzask, w którym spina się ze sobą suwaki zamków, co chroni przed ich przypadkowym oraz celowym otwarciem.

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Metrosafe LS120 to niezwykle wygodny i kompaktowy model, który pozwoli na ochronę zabieranych ze sobą przedmiotów przed dostępem osób niepożądanych. Jednocześnie jej funkcjonalność pozwoli na łatwe zorganizowanie wnętrza biodrówki i wygodny do niego dostęp.

Pacsafe Metrosafe LS120 najważniejsze cechy:

 • Technologia RFIDsafe™ chroni karty oraz dokumenty wykorzystujące technologię zbliżeniową przed kradzieżą danych lub pieniędzy;
 • Materiał eXomesh wzmocniony stalową siateczką zwiększa ochronę przed kradzieżą poprzez rozcięcie saszetki;
 • Regulowany pas biodrowy został wykonany w technologii Carrysafe®, co zwiększa ochronę przed przecięciem dzięki dwóm żyłom ze stali nierdzewnej;
 • Roobar™ V dodatkowe zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem zamka umożliwia przypięcie dodatkowej kłódki;
 • Dyskretna stylistyka;
 • Zamki błyskawiczne wykonane przez markę YKK są niezwykle wytrzymałe;
 • Główna komora posiada organizer na klucze, dokumenty i portfel;
 • Klip umożliwiający wpięcie portfela, czy kluczy, co zwiększa ochronę przed ich zgubieniem;
 • Przegroda na tablet o przekątnej ekranu ok. 7’’;
 • Dwie funkcjonalne komory;
 • Wewnętrzna kieszeń na portfel w głównej komorze posiada ochronę RFIDsafe™ oraz zamek błyskawiczny;
Roobar™ V – to system blokowania zamków, który chroni przed ich przypadkowym lub celowym otwarciem. Pozwala on na spięcie ze sobą wszystkich suwadeł, a także dodatkowe zabezpieczenie ich kłódką. Dzięki temu o wiele łatwiej uchronić się przed złodziejami, co w trakcie podróży jest niezwykle ważne. Dodatkowo system jest wspierany przez Interlocking Zip®, czyli niewielkie, ale bardzo silne magnesy neodymowe spinające ze sobą suwadła zamków błyskawicznych. Idealnie współpracuje to z technologią Roobar™ V, co ostatecznie zwiększa ochronę przed złodziejami.
Pacsafe RFIDsafe™ - to technologia chroniąca karty bankowe, czy dokumenty korzystające z technologii radiowej RFID przed kradzieżą danych oraz pieniędzy z konta. Polega ona na wykonaniu elementów materiału ze specjalną wstawką rozpraszającą sygnały z urządzeń kradnących pieniądze z kont bankomatowych oraz tożsamości z dokumentów wyposażonych w zbliżeniowe czipy. Technologia ta blokuje fale o częstotliwości pomiędzy 10MHz a 3GHz, za pomocą których dokumenty i karty bankowe łączą się terminalami.
Niewielka część tworząca tak wielką różnicę. Zastosowano zamki renomowanego japońskiego producenta YKK, uchodzące za najbardziej niezawodne i najlepiej działające suwaki.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Waga ok. 296 g
Pojemność 2 l
Wymiary ok. 30 x 16,5 x 6 cm

Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Metrosafe LS120 - black - opinie klientów

0.0
0 opinie