Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Baladeo 5-funkcyjny zestaw sztućców Basecamp

69,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Zestaw sztućców Baladeo Basecamp 5 Function Cutlery Set doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów na biwak, czy wypraw trekkingowych. Niska waga oraz funkcjonalny pokrowiec sprawią, że znajdzie swoje idealne miejsce w każdym plecaków.

Na czas wypadów w teren zostawiamy za sobą wygody, jakie niesie życie w mieście. Zalicza się do tego również sposób spożywania posiłków. Zupełnie niepraktyczne byłoby zabieranie ze sobą kompletu talerzy i sztućców, które zajmowałyby dużo miejsca, a ich waga pozostawiałaby wiele do życzenia. Dlatego też zestawy przeznaczone dla miłośników aktywności w terenie, powinny cechować się niezmiennie – funkcjonalnością, niską wagą i wytrzymałością, o czym firma Baladeo doskonale zdaje sobie sprawę.

Zestaw Baladeo Basecamp 5 Function Cutlery Set, w skład którego wchodzi łyżka, widelec oraz nóż, został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej, która bez problemu podoła wymagającym warunkom w terenie. Łyżka została dodatkowo wyposażona w otwieracz do butelek, natomiast widelec w otwieracz do puszek, co idealnie sprawdzi się poza granicami miast, podczas wypoczynku na biwaku lub przemierzania szlaków.

W skład zestawu wchodzi również zapinany zamkiem pokrowiec wykonany z neoprenowego materiału, który odpowiednio zabezpieczy całość w czasie transportu oraz mały karabińczyk wykonany z aluminium, który pozwolić spiąć ze sobą pojedyncze elementy i przytroczyć je do plecaka. Przed zgubieniem cennej zawartości zabezpieczy wytrzymały zamek.

Zestaw sztućców Baladeo Basecamp 5 Function Cutlery Set dzięki niskiej wadze, oferowanej funkcjonalności, oraz kompaktowym rozmiarom spełni oczekiwania miłośników spędzania wolnego czasu na łonie natury, zarówno w aktywnej formie, jak i nieco bardziej rekreacyjnej.

Najważniejsze cechy:
  • Zestaw składający się z widelca, łyżki, noża, pokrowca oraz karabinka;
  • Sztućce wykonane ze stali nierdzewnej;
  • Pokrowiec z zamkiem wykonany z neoprenowego materiału;
  • Karabinek wykonany z aluminium;
  • Niska waga całości;
  • Łyżka wyposażona dodatkowo w otwieracz do butelek;
  • Widelec z otwieraczem do puszek;

Waga (cały zestaw wraz z pokrowcem i karabinkiem): ok. 82 g Waga (widelec): ok. 20 g Waga (nóż): ok. 15 g Waga (łyżka): ok. 25 g Waga (pokrowiec): ok. 20 g

Waga (karabinek): ok. 2 g

Wymiary (po spakowaniu do pokrowca): ok. 18,5 × 5,5 × 3,5 cm Wymiary (nóż): ok. 16 × 1,5 cm Wymiary (łyżka): ok. 16 × 3,5 cm Wymiary (widelec): ok. 16 × 2,5 cm Wymiary (karabinek): ok. 4 × 2,5 cm
Opinie klientów
0.0
0 opinie