top

Chwytotablica Metolius Contact - blue

469,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Chwytotablica Metolius Contact to duży i bardzo rozbudowany przyrząd do treningu dłoni, a zwłaszcza palców stworzony przez znanego amerykańskiego producenta sprzętu wspinaczkowego.

Chwytotablice Metolius zdobyły już wielu zwolenników na całym świecie. Simulator i Project wiszą na nie jednej ścianie wspinaczkowej, boulderowni oraz nad drzwiami w domach wielu wspinaczy. Contact jest największą i najbardziej rozbudowaną opcją. Posiada aż 22 chwyty, 4 długie krawądki, dwa rodzaje oblaków oraz co ważne, a czego brakuje w mniejszych wersjach – ściski. Taka ilość chwytów pozwala na stworzenie olbrzymiej ilości kombinacji ćwiczeń oraz zmianę trudności w miarę postępów w treningu.

Trening na chwytotablicy jest bardzo wydajny i pozwala w krótkim czasie znacząco zwiększyć siłę palców. Dodatkowo pozwala na „przyzwyczajenie” palców do dużych obciążeń – zwiększa wytrzymałość stawów i ścięgien. Dobrze zaplanowany i wykonany trening na chwytotablicy może znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia niebezpiecznych kontuzji palców.

Własna chwytotablica, zamontowana w domu, będzie doskonałym uzupełnieniem treningu na ścianie czy boulderowni. Przynajmniej jeden trening w tygodniu można wykonać w domu, na chwytotablicy Contact. W ten sposób zaoszczędzimy z pewnością trochę czasu oraz pieniędzy - zakup chwytotablicy zwróci się na pewno w ciągu pół roku.

Chwytotablica Metolius Contact wykonana jest z tworzywa, którego używa się również do produkcji chwytów. Zapewnia ono odpowiednie tarcie, a jednocześnie nie niszczy naskórka. Wszystkie krawądki, oblaki i ściski są idealnie wyprofilowane, tak aby zapewniać bezpieczne ułożenie palców i redukować możliwość wystąpienia kontuzji.

W skład zestawu wchodzą śruby niezbędne do montażu chywytotablicy oraz mini poradnik treningowy firmy Metolius w języku angielskim.

Wymiary: ok. 77 x 27 x 6 cm

Specyfikacja techniczna:
Oryginalna nazwa koloru blue
Kolor Niebieski
Płeć Unisex

Chwytotablica Metolius Contact - blue - opinie klientów

0.0
0 opinie