top

Zegarek Garmin Instinct 2S - poppy

1 649,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zegarek Garmin Instinct 2s to mniejsza wersja odświeżonego modelu. Będzie świetnym wyborem dla Pań oraz dla Panów z mniejszym obwodem przedramienia oraz dla osób, które preferują małe i lekkie zegarki.

Model Garmin Instinct 2s został wyposażony w prosty, monochromatyczny wyświetlacz. Jeśli odruchowo pomyślałeś, że to wada względem kolorowego ekranu zwróć uwagę na kilka istotnych zalet zastosowanego rozwiązania.

W trybie zegarka obejdziesz się bez doładowania baterii nawet przez 21 dni, a w trybie GPS do 22 godzin. Dzięki tak dużej wydajności unikniesz sytuacji, w której podczas treningu zegarek wyłącza się i odmawia dalszej współpracy. Tego typu ekran daje też doskonałą czytelność ekranu w pełnym słońcu, znacznie przewyższając pod tym względem kolorowe ekrany.

Producent wyposażył ten model w zestaw czujników, które zapewniają stabilne i jak najbardziej precyzyjne działanie. Zegarek turystyczny Garmin Instinct 2s współpracuje z trzema systemami nawigacji satelitarnej - GPS, GLONASS i Galileo - dzięki czemu nie musisz martwić się o siłę i jakość sygnału. Zastosowany trzyosiowy kompas elektroniczny precyzyjnie wskazuje kierunki, ułatwiając nawigowanie w terenie. A skoro już jesteśmy przy orientowaniu się w terenie - zdażyło Ci się kiedyś podczas treningu pobiec lub pojechać na rowerze w nowe, nieznane miejsce i stracić orientację w terenie? Dzięki funkcji wyznaczania trasy TrackBack® zegarek poprowadzi się z powrotem tą samą drogą, którą nim właśnie zarejestrowałeś.

Jak przystało na zegarek sportowy, Garmin Instinct 2s został wykonany z dbałością o jak największą wytrzymałość i niezawodność. Jest on pokryty wytrzymałym włóknem szklanym, a szkiełko ekranu zostało wzmocnione chemicznie. Ten model jest zgodny z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810 oraz cechuje się wodoodpornością do 10 ATM.

Najważniejsze funkcje zegarka sportowego to te, które dotyczą bezpośrednio treningów. Pod tym względem Garmin Instinct 2s oferuje bardzo wiele. Lista wgranych, predefiniowanych profili jest bardzo długa, a ponadto z poziomu aplikacji możesz zmieniać ich kolejność, wybrać, które mają być wyświetlane, a która nie, a nawet edytować już istniejące. Z pomocą zegarka treningowego Garmin Instinct 2s zmierzysz swój pułap tlenowy, dynamikę jazdy na rowerze górskim oraz otrzymasz codzienne sugestie odnośnie treningu i regeneracji. Producent dodał też nowy tryb, specjalnie dedykowany triathlonowi. Trening jest podzielony na trzy osobne dyscypliny, pomiędzy którymi przełączasz się jednym kliknięciem przycisku. Na pokładzie jest też funkcja stworzona z myślą o bardzo intensywnych, interwałowych treningach, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone prze Ciebie ręcznie. Naturalnie nie zabrakło możliwości połączenie przez Bluetooth lub ANT+ z piersiowym czujnikiem tętna i rowerowym czujnikiem mocy (sprzedawane oddzielnie). Na jednym ekranie treningu można wyświetlić maksymalnie pięć parametrów.

Korzystając z zegarka treningowego Garmin Instinct 2s dużo łatwiej zadbasz o swoje zdrowie. To za sprawą mnogości czujników i funkcji ułatwiających monitorowanie stanu zdrowia Twojego organizmu. Do podstawowych i popularnych można zaliczyć pomiar tętna z nadgarstka, monitor snu czy zliczanie czasu intensywnego wysiłku w skali tygodnia. Ale co powiesz na Monitor Energii Body Battery, pozwalający na określenie, czy Twój organizm jest w optymalnej formie, czy lepiej przełożyć dzisiejszy trening? Panie powinny docenić możliwość śledzenia cyklu menstruacyjnego i ciąży. Równie ciekawą funkcją jest określenie wieku sprawności organizmu, co pozwoli Ci ocenić, czy wystarczająco dobrze o siebie dbasz.

Nie zabrakło funkcji typowych dla smartwatchy. Zegarek treningowy Garmin Instinct 2s wyświetli powiadomienia o SMSach i połączeniach, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości, nawet jeśli telefon niesiesz w plecaku lub leży na półce w sąsiednim pokoju. Poprzez aplikację Connect IQ™ Store możesz spersonalizować swój zegarek biegowy. Możesz zmienić wygląd tarczy oraz dostosować widgety i wyświetlane na nich informacje. W krytycznej sytuacji poprzez przytrzymanie jednego przycisku możesz przesłać wiadomość ze swoją lokalizacją do zdefiniowanych wcześniej kontaktów. Przy niektórych rodzajach aktywności możesz włączyć automatyczne jej udostępnianie w wybranych odstępach czasowych.

Zegarek Garmin Instinct 2s - najważniejsze cechy:

 • Rozbudowane tryby treningowe, w tym dedykowany do triathlonu;
 • Dostępny w dwóch rozmiarach koperty;
 • Czas pracy w trybie zegarka do 21 dni;
 • Czas pracy w trybie GPS do 22 godzin;
 • Obsługa trzech systemów nawigacji satelitarnej - GPS, GLONASS i Galileo;
 • Trzyosiowy, elektroniczny kompas;
 • Funkcji wyznaczania trasy powrotnej TrackBack®
 • Konstrukcja wzmocniona włóknem szklanym; 
 • Szkiełko wzmocnione chemicznie;
 • Zgodność z normą wojskową MIL-STD-810;
 • Wodoszczelność do 10 ATM;
 • Monochromatyczny wyświetlacz;
 • Możliwość zmiany i edycji tarcz i widgetów z poziomu aplikacji Garmin Connect IQ;
 • Możliwość połączenia z piersiowym czujnikiem tętna i rowerowym czujnikiem mocy (sprzedawane oddzielnie);
 • Śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży;
 • Monitor snu;
 • Określenie wieku sprawności organizmu;
 • Monitor Energii Body Battery;
 • Wyświetlanie powiadomień z telefonu;
 • Waga ok. 42 g.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 010-02563-06
Kolor czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Garmin Watches
Waga ~ 42g
Wymiary ~ 40 x 40 x 13.3 mm
Materiał podstawowy Chemicznie wzmocnione szkło (ekran), tworzywo wzmocnione włóknem szklanym (ramka, obudowa), silikon (pasek)

Garmin Instinct 2S - opinie klientów

0.0
0 opinie