top

Spray Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% 100ml

59,39 zł 65,99 zł
-10% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 59,39 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 100 ml to największa dostępna pojemność tego sprayu przeciwko owadom. Będzie on stanowić bardzo dobre zabezpieczenie przed nieprzyjemnymi, a bywa i że po prostu groźnymi ugryzieniami podczas wszelakich aktywności.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% dostępny jest w stężeniu bezpiecznym dla osób 13-letnich i starszych. Wycieczki do lasu, spływu kajakowego, górskiego hikingu, trekkingu i każdej innej wyprawy w miejsca oblegane przez insekty nie będziesz mógł/mogła sobie wyobrazić bez tego sprayu. Zajmuje symboliczną ilość miejsca w bagażu, a zabezpieczy przed zawsze denerwującymi i czasami niebezpiecznymi - ze względu na przenoszone przez owady choroby - ukąszeniami.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 100 ml to N,N-Dietylo-m-toluamid, czyli organicznyzwiązek chemicznych z grupy amidów. Niewiele to mówi osobom, dla których chemia nie była istotnym przedmiotem, ale w praktycznym wydaniu zapewnia on po prostu skuteczne odstraszanie wszelkiej maści owadów. Chodzi tu o komary, meszki, muchy końskie, kleszcze i inne paskudztwa, które wypełzły z puszki Pandory. Amerykańscy naukowcy… jak często to słyszymy w wątpliwych artykułach, ale w tym wypadku jest to prawdą. A więc amerykańscy naukowcy z The Rockefeller University i Howard Hughes Medical Institute odkryli, że komary i inne owady wyposażone są w czułe włoski na swoich odnóżach. To na nie właśnie działa spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 100 ml i zniechęca je do siadania na skórze spryskanej tym preparatem. Wyczuwają one ten środek działająć jak język człowieka ze swoimi kubkami smakowymi. Dla insektów DEET wysyła jasną informację: spadaj stąd. I tak się dzieje.

Ten preparat by był skuteczny, trzeba nanieść na całą powierzchnię odsłoniętej skóry. Umożliwi Ci to rozpylacz buteleczki, który ułatwia i przyśpiesza cały proces. Warto zaznaczyć, że sprayu nie stosujemy u dzieci poniżej 13 roku życia, gdyż wykazuje on wtedy niepożądane działanie. DEET dziala przez 8 godzin, chroniąc przed komarami i insektami oraz przez 4 godziny, odstraszając kleszcze. Pozwoli to spokojnie wędrować w terenie i unikać ukąszeń.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 100 ml ze względu na swoją skuteczność otrzymał istotne w świecie outdooru nagrody. 1997 rok to uznanie “Best in Test” Holenderskiego Stowarzyszenia Konsumetów, 2001 doceniło go Belgijskie Stowarzyszenie Konsumentów (Test-Aankoop). Z kolei 2004 przyniósł wyróżnienie Niemieckiego Stowarzyszenia Testów Konsumenckich, a w 2005 podobnie potraktowało go Holenderskie Stowarzyszenie Konsumenckie. Jak widać, spray Care Plus jest obecny na rynku od wielu lat i stosowany przez narody, które podróżowanie po całym świecie mają we krwi. Przekłada się to na wysoki poziom zaufania do niego, a także pokazuje, jak skuteczny jest w praktyce.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 100 ml – najważniejsze cechy:

  • Repelent na komary ze środkiem DEET skutecznie odstrasza i chroni przed ukąszeniami;
  • Sprawdzi się także, zniechęcając meszki, muchy końskie, kleszcze i inne insekty;
  • Zapewnia około 8 godzin ochrony przed komarami i muchami oraz 4 godziny przed kleszczami;
  • Preparat o stężeniu pozwalającym na stosowanie go bezpośrednio na skórze;
  • By spray działał, należy nanieść go na całą powierzchnię odsłoniętej skóry;
  • Dostarczany w pojemniku zapewniającym łatwe rozpylanie;
  • Może być używany przez dzieci od 13 roku życia oraz przez dorosłych;
  • Preparat jest laureatem wielu nagród konsumenckich za swoją skuteczność
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 32990
Kolor biały
Płeć Unisex
Outlet Nie

Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% 100ml - opinie klientów

0.0
0 opinii