Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 - blue/anth

259,13 zł 359,90 zł
28% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód w pasie (cm) 54-76 58-80 64-84 66-88
Długość nogawki od kroku (cm) 47 49 50 50
Długość całkowita (cm) 64 64 69 69

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 pomyślane zostały jako element narciarskiej, skiturowej i freerideowej garderoby. Dlatego wyposażono go w szereg rozwiązań technologicznych, które zapewnią Ci zrównoważoną gospodarkę termiczną wokół ciała, a więc zyskasz ochronę zarówno przed wychłodzeniem, jak i niepożądanym przegrzewaniem.

Jak na model wykorzystywany podczas wzmożonego wysiłku fizycznego przystało, projektanci X-Bionic zastosowali tu technologię Skin NODOR®. Jest to materiał opleciony jonami srebra, co nadaje mu właściwości antybakteryjnych. Dzięki temu spowolnione zostanie powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc przez dłuższy czas zachowasz świeżosć legginsów. Znacznie podnosi to komfort i sprawia, że z tym modelem wybierzesz się w góry na dłużej.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 ze względu na swoje narciarskie przeznaczenie wykonano z poliamidu. Jest to wytrzymała tkanina o niskiej podatności na przetarcia, co jest istotne, gdy ten model współpracuje ze spodniami membranowymi. Jednocześnie ta cecha materiału powoduje, że legginsy X-Bionic zniosą naprężenia powstające na konstrukcji podczas skiturowego podejścia, jak i dynamicznego zjazdu. Jednak oprócz niezbędnej trwałości, ten model wyróżnia się doskonałą termoregulacją. Odpowiada za nią m.in. technologia 3D Bionic Sphere® System, która korzysta z kanalików w kształcie litery „Y”. Aktywują się one wraz ze zmianą temperatury ciała i w chwilach zmęczenia wentylują, a gdy jest zimo, izolują.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 w celu ochrony przed przegrzewaniem wyposażono w rozwiązanie AirConditioningSpot. To także kanaliki, z tym że ich zadaniem jest dostarczanie świeżego powietrza w newralgiczne miejsca ciała. Pozwoli to chronić punktowo ciało przed przegrzaniem w miejscach, gdzie ono tego najbardziej potrzebuje. Dzięki temu efektywność skiturowego wysiłku zostanie maksymalnie wykorzystana, co pozwoli na pełne wykorzystanie swoich sił. Legginsy termoaktywne X-Bionic opierają się na materiale Innerlap AirConditioning Zone®, który w wysokim stopniu zachowuje naturalną oddychalność skóry. Dzięki niej i cechom szybkoschnącym ten model sprawnie odprowadzi nadmiar wilgoci do kolejnej warstwy skiturowego stroju. Pozwoli to przez dłuższy czas cieszyć się przyjemnym suchym klimatem wokół skóry.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 jak na bądź co bądź sportowy model przystało, korzystają z rozwiązania Expansion Ribs™. Odpowiada ono za stabilność konstrukcji na ciele, ale przede wszystkim poprawia krążenie krwi. Wynika to ze zieloność tej technologii do takiego uciskania, by mięśnie były lepiej dotlenione. Ograniczy to powstawanie skurczów, co docenisz podczas każdej aktywności zimą. W tym modelu projektanci X-Bionic zastosowali także elastan opracowany w technologii AktivBund®, którego rozciągliwość pozwoli Ci zawsze zachować maksymalną swobodę ruchów. Wspierane jest to przez pas biodrowy Ideo Waistband oraz penele HipHolder. To wszystko powoduje, że ten model wyróżnia się wysoką stabilnością na ciele.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 to partner narciarskich aktywności wszelkiego typu, gdy odpowiednia termoregulacja jest kluczowa.

X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 najważniejsze cechy:

  • Technologia 3D Bionic Sphere® System pod postacią rozwiązania Thermosyphon® zapewnia termoregulację, ułatwiając zachowanie optymalnej temperatury wokół ciała;
  • Innerlap AirConditioning Zone® to specjalne włókno przechwytujące wilgoć, która jest następnie odprowadzana do spodni membranowych i atmosfery;
  • AirConditioningSpot to punktowa wentylacja chroniąca konkretne miejsca ciała przed przegrzewaniem;
  • Włókna Skin NODOR® zostały oplecione jonami srebra o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych;
  • Expansion Ribs™ – to specjalna konstrukcja poprawiająca krążenie krwi, a także zwiększająca swobodę ruchów kolan;
  • Kalesony wykonane w dużej mierze z poliamidu o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia;
  • AktivBund® to elastyczne włókno, które adaptuje się do każdej sylwetki, nie powodując dyskomfortu;
  • HipHolder to panele w okolicach bioder, które zapewniają stabilność kalesonów podczas dynamicznych ruchów;
  • Ideo Waistband to stabilny pas biodrowy trzymający bokserki zawsze na swoim miejscu;

Użyte materiały 90% poliamid, 5% elastan, 5% polipropylen;

Innerlap AirConditioning Zone® – to technologia przechwytująca pot ze skóry, który jest następnie magazynowany w strukturze materiału. Stąd jest on odprowadzany za pomocą kanalików, które pozwalają na jego odparowanie poprzez membranę. Jednocześnie wokół ciała pozostaje cienka warstwa wilgoci, która chłodzi organizm w trosce o ochronę przed przegrzaniem.
Skin NODOR® – jest rozwiązaniem technologicznym opierającym się pokryciu włókien materiału antybakteryjnymi jonami srebra. Aktywują się one w momencie, gdy organizm się nagrzewa i efektywnie chronią przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dzieje się to za sprawą cech bakteriobójczych zastosowanych jonów, które maksymalnie powstrzymują niepożądane działanie mikroorganizmów powstających na ciele w trakcie wydzielania potu. Dodatkowo istotną cechą tej technologii jest hamowanie namnażania się bakterii. Dlatego odzież wykonana w ten sposób jest hipoalergiczna, co z pewnością ucieszy osoby zmagające się z uczuleniami.
Expansion Ribs™ – to rozciągliwa wkładka, która sprawia, że poruszanie kolanami staje się wygodniejsze. Technologia X-Bionic zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów, a także optymalnie uciska mięśnie, co wspiera krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na dotlenienie organizmu.

Legginsy termoaktywne X-Bionic Energizer 4.0 Pants 3/4 - blue/anth - opinie klientów

0.0
0 opinie