top

Zestaw Ocun Belay Set Eagle Triple Hurry - anthracite/blue

119,99 zł 149,99 zł
-20%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Ocun Belay Set Eagle Triple Hurry to połączenie najlżejszego przyrządu w ofercie marki Ocun z praktycznym karabinkiem z automatycznie blokującym się zamkiem. Stanowi sprawdzonego towarzysza na każdy wypad w skały jak i na ściankę wspinaczkową. Warto mieć go ze sobą zawsze, gdy mamy w planach rolę asekuranta.

Przyrząd asekuracyjny Ocun Hurry wyróżnia wyjątkowo niska waga zestawiona z efektywną współpracą z linami pojedynczymi oraz połówkowymi. Pozwala na płynne wybieranie luzu jak i opuszczanie partnera po ukończeniu drogi. Dołączono do niego karabinek Ocun Eagle HMS Triple o odpowiedniej konstrukcji.

Został on wyposażony w automatycznie blokujący się zamek, dzięki czemu pozwala na wyeliminowanie ewentualnych błędów tj. nie zakręcenie karabinka. W tym modelu zamek zamyka się bez dodatkowych ruchów, natomiast jego otwarcie wymaga wyuczenia pewnej sekwencji. Gdy raz go użyjesz, nie będziesz chciał wracać do klasycznego HMSa.

Karabinek Ocun Eagle HMS Triple

Karabinek osobisty Ocun Eagle HMS Triple jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego wspinacza niezależnie od rodzaju wspinaczki do jakiej się przygotowuje, rejonu w jaki się wybiera czy też pory roku. Oferuje odpowiedni prześwit przy zachowaniu niskiej wagi.

Model Eagle HMS Triple wykonano z wysokiej jakości lekkich stopów. Technologia kucia na gorąco sprawia, że karabinek jest niewiarygodnie lekki, a przy tym charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i trwałością. Specjalnie dobrane lekkie stopy i dbałość o szczegóły sprawiają, że jest to jeden z najbardziej zaawansowanych karabinków osobistych.

Ergonomiczny kształt karabinka Eagle HMS zapewnia odpowiednie rozłożenie działających na niego sił oraz sprawia, że minimalizowane jest ryzyko obrócenia się karabinka podczas asekuracji. Zastosowane kształty zmniejszają zużycie lin, taśm i łącznika uprzęży do minimum.

Wykorzystany w karabinku zamek typu Triple gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po puszczeniu zamka ulega on automatycznemu zamknięciu i zabezpieczeniu. Dodatkowo patent K-Lock sprawia, że karabinek nie haczy o linę, pętle czy repy.

Przyrząd asekuracyjny Ocun Hurry

Ultralekki i kompaktowy kubek do asekuracji, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie musisz ograniczyć objętość i wagę szpeju. Optymalnie sprawdzi się podczas treningu, a także w czasie wyjazdu w skałki.

Kubek Ocun Hurry wykonano ze stopów lekkich, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą. Optymalne wyprofilowanie zapewnia dobrą kontrolę przesuwu liny. Przyrząd Ocun pozwala na asekurację zarówno z linami pojedynczymi, jak i podwójnymi.

Współpracuje z linami pojedynczymi o średnicy 8,9-10,5 mm oraz linami połówkowymi o średnicy 7,8-9,5 mm.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
Seria producenta Ocun Hurry
CE V
Do lin 8,9-10,5mm
EN 12275; 362
Materiał Stopy lekkie
Waga Przyrządu asekuracyjnego ok. 44 g, Karabinka ok. 75 g
Indywidualnie test. ---
Wymiary Przyrządu asekuracyjnego ok. 9 x 4,5 x 4 cm, Karabinka ok. 10,5 x 7,5 cm
Łożyska ---
UIAA V
Wytrzymałość 24.9.9 kN

Zestaw Ocun Belay Set Eagle Triple Hurry - anthracite/blue - opinie klientów

0.0
0 opinie