Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M

Cena promocyjna 260,99 zł Cena regularna 289,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M to niezbędny element każdego biwaku. Pozwoli na przygotowanie potraw, wygodne spożycie ich, a nawet oddanie się takim rozgrywkom jak gra w szachy, czy karty. Jego wysokość idealnie wpasuje się do specyfiki życia biwakowego zapewniając maksimum wygody.

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M to minimalistyczna konstrukcja stworzona z niezwykle wytrzymałego, ale jednocześnie lekkiego aluminium. Oznacza to, że ten model świetnie zniesie trudy outdoorowego życia, a jego transport nie sprawi większych problemów. Rozkładanie stolika nie będzie trudne nawet dla biwakowego laika, a także nie zajmie zbyt wiele czasu. Sama jego konstrukcja po rozłożeniu jest w newralgicznych miejscach wzmocniona wspornikami dla usztywnienia całości. Istotnym rozwiązaniem zastosowanym w stoliku Easy Camp Rennes M jest fakt, że jedna z nóżek posiada regulację ułatwiającą dostosowanie go do nierównego gruntu. Projektanci tej marki zrezygnowali bowiem z umieszczania regulatorów na każdej z niżej, gdyż jest to rozwiązanie wysoce niepraktyczne i znacznie wydłużające czas rozkładania stolika, a także nie zapewniające optymalnej stabilności.

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M posiada blat oraz ranty pokryte specjalnym tworzywem zwiększającym ochronę antypoślizgową naczyń na nim się znajdujących. Dodatkowo ta powłoka jest łatwa w czyszczeniu, co pozwoli zachować optymalny poziomo higieny na tym modelu w trudnych warunkach outdoorowych. Całość konstrukcji po złożeniu nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a dołączany pokrowiec transportowy ułatwi przenoszenie stolika.

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M to funkcjonalny element biwaku ułatwiający wykonywanie wielu outdoorowych czynności.

Easy Camp Rennes M najważniejsze cechy:
  • Składany stoliczek biwakowy;
  • Niezwykle lekki i łatwy w transporcie;
  • Stabilna konstrukcja sprawdzi się w terenie;
  • Blat pokryty tworzywem dla zwiększenia właściwości antypoślizgowych;
  • Intuicyjny system rozkładania konstrukcji;
  • Wykonany z wytrzymałego i lekkiego aluminium;
  • Regulowana nóżka pozwala dopasować stolik do nierówności gruntu;
  • Dołączony pokrowiec transportowy;

Użyte materiały: 100% aluminium; Waga: ok. 3,5 kg; Wymiary po rozłożeniu: ok. 60 x 80 x 70 cm; Wymiary po złożeniu: ok. 90 x 11 x 19 cm; Maksymalne obciążenie (dane producenta): ok: 30 kg;

Stolik turystyczny Easy Camp Rennes M - opinie klientów

0.0
0 opinie