Niezbędnik Gerber MP600 Multi-Tool - stainless

271,99 zł 339,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Niezbędnik Gerber MP600 Multi-Tool to szereg narzędzi, które pozwolą na wykonanie prac domowych, ogrodowych, a także tych na kempingu. Zabierzesz go także na trekking i wyprawę rowerową, co czyni go niezwykle wszechstronnym elementem ekwipunku. Ten model to synonim funkcjonalności, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Ten model powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego funkcjonalisty ceniącego sobie wsparcie tej niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Multitoole Gerber trafiają nie tylko do cywilów, ale również znalazły swoje miejsce w amerykańskiej armii, co wyraźnie pokazuje jak dopracowane i praktyczne jest to rozwiązanie.

Multitool Gerber MP600 Multi-Tool ze względu na swoje wszechstronne przeznaczenia wykonany został ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że konstrukcja poddawana naprężeniom powstającym podczas napraw zachowa swoją trwałość. Dodatkowo fakt, że wykorzystany tutaj materiał posiada cechy antykorozyjne powoduje, że unikniesz tego szkodliwego zjawiska, co szczególnie w wilgotnych warunkach biwakowych ma istotne znaczenie. Kombinerki multitoola Gerber wysuwane są za pomocą specjalnie opracowanych szyn, co okazuje się niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Ich ząbkowana konstrukcja zapewni stabilny chwyt każdego przedmiotu. Dodatkowo umieszczono tutaj także przecinak do kabli i drutów. Wykonany on został z wytrzymałego węglika spiekanego, więc poradzisz sobie nawet z najtwardszymi materiałami. Pozwoli to na wykonanie prac elektrycznych, a także dokręcanie śrub i wyciąganie starych zardzewiałych gwoździ. Bardzo przydatny okaże się także pilnik do metalu, którym spiłujesz naddatek materiału.

Niezbędnik Gerber MP600 Multi-Tool posiada również dwa noże: jeden o profilu płaskim, drugi ząbkowany. Dzięki temu dokonasz różnych rodzajów cięć zawsze ciesząc się wysoką ostrością tego rozwiązania. Ponadto znajdziesz tutaj nożyczki, wkrętaki płaskie o różnych rozmiarach, a także jeden krzyżakowy i pilnik. Każde z narzędzi na czas wykorzystania możesz zablokować za sprawą rozwiązania Safe.T.Plus. Zwiększy to bezpieczeństwo i precyzję operowania tym modelem. Nie mogło tutaj zabraknąć oczywiście otwieracza do butelek, których gazowany napój szczególnie dobrze smakuje po dobrze wykonanej robocie.

Multitool Gerber MP600 Multi-Tool to doskonały dodatek do ekwipunku każdego miłośnika funkcjonalnych rozwiązań.

Gerber MP600 Multi-Tool najważniejsze cechy:

  • Multitool wykonany z wysoce wytrzymałej stali nierdzewnej;
  • Kombinerki wysuwają się po specjalnie zaprojektowanych szynach;
  • Możliwość blokowania ostrz noży, piły i nożyczek dzięki rozwiązaniu Safe.T.Plus zapewnia ich bezpieczną obsługę;
  • Kompaktowa konstrukcja niezbędnika pozwala zmieścić go w każdej kieszeni;

Gerber MP600 Multi-Tool opis funkcjonalności:

1. Przedni wąski profil kombinerek; 2. Ząbkowany profil kombinerek; 3. Przecinak do kabli/drutów; 4. Przyciski szyny do wysuwania kombinerek; 5. Blokada noża i narzędzi Safe.T.Plus; 6. Otwór pozwalający na troczenie multitoola; 7. Nóż z ząbkowanym ostrzem; 8. Otwieracz do konserw; 9. Wkrętak krzyżakowy; 10. Linijka; 11. Zaciskacz drutu; 12. Pilnik; 13. Mały, średni i duży wkrętak płaski; 14. Otwieracz do butelek; 15. Nóż o płaskim profilu ostrza; 

Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex
Waga ok. 255,2 g

Niezbędnik Gerber MP600 Multi-Tool - stainless - opinie klientów

0.0
0 opinie