top

Bukłak Source Widepac Divide 2L - transparent blue

168,74 zł 224,99 zł
-25% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Bukłak Source Widepac Divide 2L to wyjątkowy system, który umożliwia niezależne dostarczanie dwóch rodzajów napojów. Specjalne, oddzielne kompartmenty są elastyczne i tworzą całość, która dobrze pasuje do większości plecaków. Takie rozwiązanie da Ci wybór i pozwoli w jednej chwili zrobić łyk wody, a w kolejnej sięgnąć na przykład po napój izotoniczny.

Nie lubisz ograniczeń i nie chcesz odmawiać sobie prawa wyboru między różnymi alternatywami? Ten system hydracyjny marki Source został stworzony dla tych, którzy w terenie chcą czuć się swobodnie. Nie będzie konieczne przerywanie marszu, żeby się napić, a dodatkowo będziesz mógł zdecydować się na jeden z dwóch rodzajów napojów.

Bukłak Source Widepac Divide 2L wykorzystuje dwa oddzielne kompartmenty. Oba są elastyczne i posiadają wygodną rurkę odprowadzającą. Nie potrzebujesz zatem żadnego dodatkowego wyposażenia, żeby zapewnić sobie możliwość wyboru między odmiennymi rodzajami napojów. Jeden pojemnik możesz napełnić wodą, a drugi napojem izotonicznym. W rozróżnieniu pomogą rurki w dwóch kolorach. Nie musisz manipulować żadnymi ustawieniami i nic zmieniać w konstrukcji. Wystarczy, że sięgniesz po rurkę w odpowiednim kolorze. Model nie zajmuje wiele miejsca i podobnie jak większość innych bukłaków marki Source z łatwością daje się zmieścić w plecaku. Wykonany został z solidnego tworzywa, co wpłynęło na zminimalizowanie ryzyka przeciekania i uszkodzenia. Warto dodać, że konstrukcja nie zawiera szkodliwych fenolowych tworzyw sztucznych, w tym BPA i ftalanów.

Podwójny bukłak Source Widepac Divide 2L w każdym z kompartmentów wykorzystuje znane rozwiązania brandu. Utrzymanie świeżego smaku wody wspomagane jest przez system Taste-Free™. Technologie The Glass-Like™ i GrungeGuard™ zapobiegają rozwojowi bakterii i wpływają na większą higieniczność całości. Pomyślano o tym, żeby użytkowanie było jak najbardziej wygodne i bezproblemowe. Przez wiele godzin utrzymana jest świeżość płynów, więc możesz spokojnie wybrać się nawet na nieco dłuższą wędrówkę.

Bukłaki Source Widepac Divide 2L posiadają ustniki Helix™ Valve. Za ograniczenie ryzyka wylewania wody nawet pod naciskiem odpowiadają ich plastikowe zabezpieczenia. Każdy ustnik ma cylindryczny kształt i również został tak zaprojektowany, żeby zminimalizować ryzyko przeciekania. Ciekawym udogodnieniem jest rozwiązanie Dirt Shield™, które chroni je przed zabrudzeniem, nawet w warunkach większego zapylenia. Nie musisz się obawiać o przeciekanie, bo system jest bardzo szczelny. Wygodne, szerokie zapięcie Widepac™ Slide Closure umożliwia łatwe czyszczenie i bezproblemowe napełnianie.

Podwójny bukłak Source Widepac Divide 2L to rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią ograniczeń. Dzięki niemu w jednej chwili możesz zrobić łyk wody, a w następnej uzupełnić niedobór płynów napojem izotonicznym.

Source Widepac Divide 2L najważniejsze cechy:

  • System składający się z dwóch pojemników, pozwalający na niezależne dostarczanie dwóch rodzajów napojów;
  • Kompartmenty wykonane z trwałych materiałów, bez szkodliwych fenolowych tworzyw sztucznych;
  • System Taste-Free™ wspomagający utrzymanie świeżego smaku wody;
  • Technologia The Glass-Like™, wspierająca zachowanie higieniczności systemu;
  • Technologia GrungeGuard™, która blokuje proces namnażania się bakterii i wpływa na zachowanie odpowiednich właściwości systemu;
  • Wygodne, szerokie zapięcie Widepac™ Slide Closure umożliwia łatwe czyszczenie i bezproblemowe napełnianie;
  • Ustniki Helix™ Valve, minimalizujące ryzyko przeciekania;
  • Rozwiązanie Dirt Shield™ chroniące ustniki przed zabrudzeniem.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2061520102
Kolor niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Source Hydration
Waga ~ 64 g / ~ 130 g
Pojemność dokładna 2 l
Wymiary ~ 94 x ø 1 cm / ~ 35,5 x 19,5 cm

Source Widepac Divide 2L - opinie klientów

0.0
0 opinie