top

Zimowa czapka Kombi The Infinium - true blue

89,40 zł 149,00 zł
40% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Zimowa czapka Kombi The Infinium skrywa pod swoim miejskim stylem techniczne rozwiązanie znane z górskiej odzieży. Zastosowano tutaj bowiem wiatroszczelną membranę GORE-TEX® INFINIUM™, która w pełni zabezpieczy Cię przed wychładzającym wpływem wiatru, co zimą okaże się niezastąpione.

Dziana faktura czapki Kombi nadaje jej klasycznego stylu, który nawiązuje do modeli dzierganych przez nasze babcie. Jednak wsparcie softshellowej membrany, którą zastosowano tutaj w podszewce, o wiele skuteczniej zabezpiecza Cię przed wychłodzeniem niż konstrukcje z dawnych lat.

Czapka zimowa Kombi The Infinium zapewnia komfort termiczny w dwóch płaszczyznach, co wynika z zastosowania tutaj membrany GORE-TEX® INFINIUM w podszewce oraz wełny w zewnętrznej warstwie. Te pierwsze rozwiązanie zapewnia maksymalną wiatroszczelność, bez której trudno sobie wyobrazić zimowe wyjście z domu. Dzięki temu, że wskaźnik wiatroprzepuszczalności dla membrany GORE-TEX® INFINIUM wynosi 0 CFM, ten model skutecznie zabezpieczy Cię przed wychładzającym wpływem wiatru. Czapka na zimę Kombi korzysta także z właściwości poliestru, który tworzy tę techniczną membranę. Sprawia on, że wilgoć powstająca podczas miejskiego wysiłku jest przechwytywana i odprowadzana do atmosfery. Poprawi to komfort termiczny oraz pozwoli cieszyć się przyjemnym suchym klimatem przez dłuższy czas.

Czapka na zimę Kombi The Infinium w zewnętrznej warstwie posiada połączenie akryli i wełny. Dzięki temu zyskasz skuteczną izolację tych dwu materiałów, co ze wsparciem membrany GORE-TEX® INFINIUM zabezpieczy Cię przed wychłodzeniem. Sprawia to, że zyskasz na komforcie, wędrując miastem, kiedy temperatury za oknem są niskie i wieje wiatr. Czapka na zimę Kombi bardzo dobrze chroni okolice zatok i uszu przed zimnem, więc unikniesz odchorowywania wyziębienia w łóżku.

Zimowa czapka Kombi The Infinium wspierana jest przez nowoczesne rozwiązanie techniczne, które doskonale spisze się w mieście, gdy chcesz zabezpieczyć się przed wychłodzeniem.

Kombi The Infinium najważniejsze cechy:

  • Membrana GORE-TEX® INFINIUM w podszewce w pełni zabezpiecza przed wiatrem i znajduje się miejscach najbardziej narażonych na zimno;
  • Przepuszczalność wiatru GORE-TEX® INFINIUM wynosi 0 CFM, więc unikniesz jego wychładzającego wpływu;
  • Poliestrowa podszewka dobrze odprowadza nadmiar wilgoci powstającej podczas zimowej aktywności;
  • Zewnętrzny materiał stanowi połączenie wełny i akrylu;
  • Izolacja wełny ograniczy ryzyko wychłodzenia;
  • Miła dla oka wszechstronna stylistyka;
  • Wyróżniający się pompon;


Obwód: ok. 54-60 cm
Wysokość: ok. 22 cm

GORE-TEX® INFINIUM – membrana, której głównym zadaniem jest całkowita ochrona przed wiatrem. W przypadku membran GORE-TEX® INFINIUM przepuszczalność wiatru wynosi 0 CFM, a więc całkowicie zatrzymuje ona wiatr. Odznacza się ona dodatkowo wyjątkowo dobrą oddychalnością, a zatem świetnie sprawdza się w czasie intensywnego wysiłku. W połączeniu z różnorodnymi tkaninami zapewnia najlepszą oddychalność i pełną ochronę przed wiatrem. Ponadto jest bardzo lekka – daje więcej ciepła przy mniejszej objętości w porównaniu z innymi podobnymi materiałami.
Tak
GORE-TEX® INFINIUM™
Odzież korzystająca z GORE-TEX® INFINIUM™ przeznaczona jest na dni, gdy prognozy pogody nie są skrajnie niekorzystne i aura nie ma w planie nieustających opadów. Zadaniem numer jeden jest bowiem zapewnienie ciału maksymalnego poziomu oddychalności podczas aktywności fizycznej. Znajduje to odzwierciedlenie w wykorzystanych materiałach, których podstawową rolą jest błyskawiczne odprowadzanie cząsteczek pary wodnej na zewnątrz. Materiały GORE-TEX® INFINIUM™ dają również bardzo dobrą ochronę przed wiatrem, minimalizując ryzyko wychłodzenia. W ich charakterystykę wpisuje się też spowolnione namakanie, co daje trochę czasu na odnalezienie suchego schronienia, gdy na szlaku dopadnie cię nagły deszcz.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Unisex
Zawartość merino Inny rodzaj wełny owczej
Materiał bazowy 50% wełna, 50% akryl
Materiał podszewki 100% poliester
Styl Czapka beanie
Fason czapki Beanie
Profilowane nauszniki Nie
Wywinięcie Nie
Membrana wiatroszczelna Tak - wstawka z membraną wiatroszczelną chroni przed nadmiernym wychłodzeniem
Otwór na kucyk Nie
GORE-TEX® INFINIUM™ Tak

Zimowa czapka Kombi The Infinium - true blue - opinie klientów

0.0
0 opinie