top

Zestaw Ocun Condor Triplex + Habu - blue

195,49 zł 229,99 zł
-15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Ocun Condor Triplex + Habu świetnie spisze się wśród wspinaczy na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki niemu zaznasz maksymalnego bezpieczeństwa podczas wszelkiego rodzaju aktywności wspinaczkowych, a wysoka jakość wykonania każdego z elementów tego kompletu zadowoli najbardziej wymagających łojantów.

Zestaw Ocun Condor Triplex + Habu zawiera karabinek Ocun Condor Triplex, oraz zaawansowany przyrząd asekuracyjny Ocun Habu, który jest jednym z najnowszych produktów czeskiego producenta.

Zestaw Ocun Condor Triplex + Habu składa się z karabinka, który posiada nowoczesny kształt, opracowany z myślą o tym, aby jak najwygodniej leżał w dłoni i umożliwiał łatwe operowanie przyrządem asekuracyjnym. Zmienny przekrój profilu karabinka został zastosowany w celu zmniejszenia wagi. Z kolei większa szerokość w miejscu styku karabinka z liną, powoduje jej mniejsze zużycie w czasie asekuracji. Całość powstała z ultralekkich stopów, co umożliwiło zachowanie niskiej wagi przy wysokiej wytrzymałości. Duży prześwit karabinka pozwala na łatwą manipulację szpejem. Zastosowany w karabinku zamek typu Triple gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po puszczeniu zamka ulega on automatycznemu zamknięciu i zabezpieczeniu. Do jego otwarcia potrzebna jest z kolei łatwa do wyćwiczenia sekwencja ruchów, możliwa do przeprowadzenia jedną dłonią. Przyrząd asekuracyjny Ocun Habu wyposażony został w tryb autoblokady, który doskonale spisze się do asekuracji z punktu kotwiczącego. Dzięki innowacyjnemu systemowi opuszczania w trybie autoblock przyrząd nie posiada otworu zwalniającego. Jego zoptymalizowany kształt doskonale leży w dłoni i pozwala na zachowanie dłuższej żywotności całej konstrukcji.

Zestaw Ocun Condor Triplex + Habu - najważniejsze cechy:

  • Zestaw, który spisze się zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych wspinaczy;
  • Karabinek Ocun Condor Triplex z automatycznym zamkiem;
  • Nowoczesny kubek asekuracyjny Ocun Habu;
  • Waga zestawu wynosząca jedynie ok. 157 g;
  • Przyrząd współpracuje z linami: 8,5 - 10,5 mm (liny pojedyncze); 7,1 - 9,2 mm (liny połówkowe); 7,0 - 9,2 mm (liny bliźniacze);
  • Karabinek posiadający duży prześwit i wytrzymałość
  • Symbol produktu: 4717.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 4717
Kolor niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
CE V
Do lin 8,5 - 10,5 mm / 7,1 - 9,2 mm
EN 15151-2 / 2275, 362
Waga ~ 157 g
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Condor Triplex + Habu - opinie klientów

0.0
0 opinie