top

Zestaw Ocun Belay Set Condor Triple Hurry - anthracite/blue

131,19 zł 159,99 zł
-18% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Ocun Belay Set Condor Triple Hurry to idealna propozycja zarówno na panel jak i wyjazd w skały. Karabinek został wyposażony w automatycznie blokujący się zamek, dzięki czemu unikniesz ryzyka jego nie zakręcenia. Natomiast przyrząd asekuracyjny jest w stanie współpracować z pojedynczymi jak i połówkowymi linami.

To podstawowy zestaw, który okaże się niezbędny w trakcie asekurowania partnera. W karabinku znajduje się specjalna zapadka, pomagająca utrzymać go we właściwej pozycji. Sprawdzi się niezależnie od tego czy Twój partner wspina się na wędkę czy z dołem. To w połączeniu z doświadczeniem asekuranta, gwarancja bezpieczeństwa.

Karabinek Ocun Condor Triple

Ocun Condor Triple to niezawodny karabinek osobisty oferujący specjalnie profilowany korpus, intuicyjny i bezpieczny zamek Triple Lock. Zmienny przekrój profilu karabinka został zastosowany w celu zmniejszenia wagi. Z kolei większa szerokość w miejscu styku karabinka z liną, powoduje jej mniejsze zużycie w czasie asekuracji. Całość powstała z ultralekkich stopów, co umożliwiło zachowanie niskiej wagi przy wysokiej wytrzymałości.

Duży prześwit karabinka pozwala na łatwe wykonywanie operacji sprzętowych. Zastosowany w karabinku zamek typu Triple gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po puszczeniu zamka ulega on automatycznemu zamknięciu i zabezpieczeniu. Do jego otwarcia potrzebna jest z kolei łatwa do wyćwiczenia sekwencja ruchów, możliwa do przeprowadzenia jedną dłonią.

W karabinku Ocun Condor HMS Triple zastosowano bezząbkowe rozwiązanie typu Keylock. Dzięki temu karabinek nie zahacza o inny sprzęt – taki jak liny, taśmy, repy czy kości – podczas manipulacji sprzętowych, ułatwiając nam znacząco życie. Charakterystycznym elementem w tym modelu jest również umieszczona wewnątrz druciana zapadka. Zapobiega ona przekręcaniu się karabinka i zapewnia jego odpowiednie pozycjonowanie w czasie asekurowania.

Przyrząd asekuracyjny Ocun Hurry

Ultralekki i kompaktowy kubek do asekuracji, który znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie musisz ograniczyć objętość i wagę szpeju. Optymalnie sprawdzi się podczas treningu, a także w czasie wyjazdu w skałki.

Kubek Ocun Hurry wykonano ze stopów lekkich, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkowo niską wagą. Optymalne wyprofilowanie zapewnia dobrą kontrolę przesuwu liny. Przyrząd Ocun pozwala na asekurację zarówno z linami pojedynczymi, jak i podwójnymi.

Współpracuje z linami pojedynczymi o średnicy 8,9-10,5 mm oraz linami połówkowymi o średnicy 7,8-9,5 mm.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 4106
Kolor niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
Seria producenta Ocun Hurry
CE V
Do lin 8,9-10,5 mm
EN 12275; 362
Materiał Stopy lekkie
Waga ok. 44 g (karabinek), ok. 88 g (przyrząd asekuracyjny)
Indywidualnie test. ---
Wymiary ok. 12 x 7,3 cm (karabinek), ok. 3,5 x 4,5 x 2 cm (przyrząd asekuracyjny)
Łożyska ---
UIAA V
Wytrzymałość 25.7.6 kN
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Zestaw Ocun Belay Set Condor Triple Hurry - anthracite/blue - opinie klientów

0.0
0 opinie