Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Zestaw naczyń Rockland Travel Pro Radiator

Cena promocyjna 159,92 zł Cena regularna 199,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Zestaw naczyń Rockland Travel Pro Radiator to przydatny komplet, dzięki któremu szybko przygotujesz posiłek z dala od cywilizacji. W trakcie kilkudniowej wyprawy górskiej czy też podczas biwaku za miastem garnki pozwolą przyrządzić ciepłe potrawy na palniku gazowym. Lekkość i poręczność całego zestawu pozwalają na łatwy transport w trakcie outdoorowej przygody. 

W trudnych warunkach czasami niełatwo jest domyć naczynia. Dzięki specjalnej powłoce zapobiegającej przywieraniu cały proces został ułatwiony. Doskonale przewodzący ciepło materiał przyśpiesza przygotowywanie posiłków w trakcie biwaku, kempingu czy podczas dłuższej ekspedycji.

Zestaw naczyń Rockland Travel Pro Radiator posłuży do przyrządzenia jedzenia niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz. Składa się z dwóch garnków – mniejszy ma pojemność 0,5 l, a większy 0,9 l. Oba zostały wykonane z anodowanego aluminium, które cechuje wysoka odporność na zgniecenia i zadrapania oraz doskonałe właściwości przewodzenia ciepła. Dzięki temu zmniejszony do minimum został czas gotowania, co pozwala też zwiększyć wydajność i oszczędzić gaz w palniku. Poza wytrzymałością i sprawnym przewodzeniem materiał, z którego wykonano garnki, cechuje bardzo niska waga. Komplet waży jedynie ok. 260 g, dzięki temu jego ciężar niemal nie będzie odczuwalny pośród Twojego turystycznego ekwipunku. Do każdego z naczyń przymocowano silikonowe uchwyty. Posiadają one właściwości antypoślizgowe i izolacyjne, więc ochronią dłonie przed gorącem. Po skończeniu posiłku uchwyty można łatwo złożyć, nadając całości kompaktowe rozmiary. 

Funkcjonalność garnków Rockland Travel Pro Radiator zwiększa kilka przydatnych udogodnień  umieszczonych wewnątrz. Jednym z nich jest miarka, która dokładnie pokazuje objętość znajdujących się w środku płynów, dzięki czemu lepiej odmierzysz potrzebną ilość. Na dnie większego z garnków umieszczony jest specjalny radiator, który przyśpiesza gotowanie i czyni je bardziej ekonomicznym. Pozwala to na równomierną dystrybucję ciepła i szybsze podgrzanie większej ilości posiłku. Do naczyń dołączono dodatkowo pokrowiec wykonany z siateczki, dzięki któremu łatwiej przytroczysz je na przykład do plecaka. 

Zestaw naczyń Rockland Travel Pro Radiator przyda się w trakcie każdej podróży i umożliwi szybkie przygotowywanie posiłków na palniku i kuchence gazowej. Lekkość materiałów oraz doskonałe właściwości przewodzenia ciepła uczynią z garnków obowiązkową propozycję w trakcie outdoorowej przygody. 

Rockland Travel Pro Radiator najważniejsze cechy:


  • Wykonane z dobrze przewodzącego ciepło anodowanego aluminium;

  • Specjalna powłoka chroniąca przed przywieraniem;

  • Antypoślizgowe, silikonowe, składane uchwyty;

  • Radiator na dnie większego garnka przyśpieszający gotowanie;

  • Niska waga pozwalająca na poręczne przenoszenie zestawu;

  • Pokrowiec wykonany z siateczki w zestawie.


W skład zestawu wchodzą:   

  • Garnek 0,9 l –  wymiary: ok. 16,2 x 11 cm;

  • Garnek 0,5 l – wymiary: ok. 6   x 11 cm;

Waga zestawu: ok. 260g


                   

Zestaw naczyń Rockland Travel Pro Radiator - opinie klientów

0.0
0 opinie