top

Zestaw Max Climbing Spinchboard + Crimpgimp + Orb Combo

994,49 zł 1 169,99 zł
-15%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Max Climbing Basewood+Spinchboard+Crimpgimp+Orb to fantastyczna propozycja dla wszystkich wspinaczy, którzy chcą zwiększyć swoją siłę i planują dobrze przygotować się do kolejnego sezonu. Uniwersalność tego pakietu pozwoli na wykonanie kompletnego treningu zarówno początkującym wspinaczom, jak i doświadczonym łojantom nastawionym na poprawianie swoich wyników.

Belgijska firma Max Climbing cechuje się niebywałą dbałością o jakość swoich produktów i zawsze proponuje swoim odbiorcom innowacyjne rozwiązania. Dzięki proponowanemu zestawowi nie tylko zwiększysz siłę swoich palców i przedramion, ale także poprawisz technikę chwytu. Będzie on doskonałym wyborem dla wszystkich zapracowanych wspinaczy, którzy nie tracąc czasu na dojazdy na ściankę chcą maksymalnie wyszlifować swoje umiejętności.

W skład zestawu wchodzą:

 • Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood;
 • Chwytotablica Max Climbing Spinchboard;
 • Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp;
 • Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb;

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood pozwoli na łatwe zorganizowanie niewielkiej przestrzeni do treningu. Zintegrowane w płycie otwory z gwintami umożliwiają błyskawiczne przykręcenie chwytów treningowych lub chwytotablic, pozwalając na szybką zmianą ich konfiguracji i położenia.

Płyta do montażu chwytotablic i chwytów treningowych marki Max Climbing to spełnienie marzeń każdego wspinacza. Kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli na szybkie przeorganizowywanie przestrzeni treningowej w zależności od potrzeb bez konieczności ciągłego wiercenia nowych otworów.

Panel Max Climbing Basewood mocuje się do ściany za pomocą dostarczonych wkrętów oraz kołków rozporowych 8 mm. Ściana, w której wykonujemy otwory musi charakteryzować się oczywiście odpowiednią wytrzymałością. Po zainstalowaniu tablicy przykręcanie kolejnych elementów zajmuje już tylko sekundy. Oddaje nam ona bowiem do dyspozycji aż 26 otworów wyposażonych w odpowiednie gwinty, kompatybilne z chwytotablicami oraz uchwytami treningowymi marki Max Climbing. Dzięki nim można przykręcić do panelu chwytotablicę oraz zróżnicowane chwyty treningowe tworząc swój własny, unikalny zestaw. Co więcej, zmiana konfiguracji czy obrócenie chwytu odbędzie się błyskawicznie, dzięki czemu nawet w czasie jednej sesji treningowej możemy korzystać z kilku ustawień chwytów.

Panel do mocowania chwytów wspinaczkowych Max Climbing Basewood wykonano z wytrzymałej sklejki o dużej grubości, która świetnie wygląda. Dzięki temu całość pozwoli przygotować niezwykle estetyczne miejsce do trenowania również w domu. W dolnej części panelu umieszczono ponadto 3 wygodne klamki, które mogą się przydać w trakcie niektórych ćwiczeń. Z kolei w górnej części znajduje się specjalnie wyfrezowane miejsce na klucz imbusowy (załączony w zestawie), aby w czasie szybkiej zmiany ustawień chwytów nie trzeba go było szukać.

Waga:
ok. 4190 g
Wymiary:
ok. 112 × 37 × 1,8 cm

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard w nowoczesnej formie, podzielona na dwie części, to rozwiązanie oferujące znacznie większą wszechstronność od klasycznych modeli. Doskonałe urządzenie do zróżnicowanego treningu dla wspinaczy o różnym stopniu zaawansowania.

Niezwykle zaawansowana chwytotablica Max Climbing Spinchboard to fantastyczny wybór pozwalający przeprowadzić zróżnicowany trening każdemu wspinaczowi. Całość została opracowana w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną wszechstronność na małej powierzchni. Możliwość obracania pozwoli optymalnie dostosować poziom trudności do osoby ćwiczącej.

Innowacyjne połączenie cech chwytotablic i chwytów wspinaczkowych, które pozwoliło na zupełnie nowe podejście do treningu. Max Climbing Spinchboard to dwie małe chwytotablice, które oferują również możliwości treningu zapewniane do tej pory tylko przez chwyty treningowe. Dzięki temu zagwarantowano maksymalną wszechstronność i umożliwiono przeprowadzenie różnorodnych ćwiczeń przy minimalnej ilości sprzętu.

Całość można wykorzystać w tradycyjny sposób, właśnie jako chwytotablicę. W takim przypadku chwyty należy zamontować w poziomie obok siebie. W zależności od tego, którą stroną będą skierowane do góry, uzyskamy chwytotablicę o różnym stopniu trudności – łatwą lub trudną. To idealne rozwiązanie dla mniej zaawansowanych wspinaczy, a także podczas rozgrzewki. Bardziej wymagające ustawienie sprawdzi się w czasie trenowania siły palców. Chwytotablice można również ustawić pod kątem 45° lub 90°, dzięki czemu całość świetnie sprawdza się jako ściski, a także umożliwia trening mięśni ramion.

Każdy z elementów Max Climbing Spinchboard jest montowany za pomocą tylko jednej śruby, dzięki czemu ich obracanie nie zajmuje duża czasu , pozwalając na przeprowadzanie różnorodnych ćwiczeń w czasie jednej sesji treningowej. Same chwyty wykonano z bardzo wytrzymałego poliuretanu, który charakteryzuje się przyczepną strukturą. Idealnie opracowany kształt poszczególnych dziurek i krawądek gwarantuje maksymalny komfort treningu i możliwość dostosowania trudności do umiejętności wspinacza.

Max Climbing Spinchboard to niezwykle wszechstronne urządzenie treningowe dla wspinaczy, którzy chcą przełamywać kolejne bariery.

Wymiary jednego chwytu Spinchboard: ok. 40 × 13 × 3 cm
Waga zestawu: ok. 2950 g
W skład zestawu wchodzą dwa chwyty Spinchboard (prawy i lewy) oraz śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp to najbardziej rozbudowany model w ofercie tej marki. Doskonały sposób do treningu dla wspinaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Maksymalna funkcjonalność w niezwykle kompaktowej formie.

Chwyty treningowe pozwalające przeprowadzić wszechstronny trening wzmacniający siłę palców. Idealnie dobrany kształt pozwala zmniejszać lub zwiększać trudność ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania użytkownika. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować nad siłą palców, ale nie mają czasu na regularne wizyty na panelu.

Chwyty treningowe Max Climbing Crimpgimp powstały z myślą o treningu siły palców. Świetnie dopracowany projekt zadowoli nawet najbardziej wymagających wspinaczy. Ponad 7 możliwości chwytania gwarantuje maksymalną wszechstronność, która przewyższa nawet prostsze chwytotablice. Całość jest przy tym niezwykle kompaktowa i nie zajmuje dużo miejsca.

Chwyty można zainstalować do drewnianej płyty, ściany czy też specjalnego panelu Max Climbing Basewood. Chwyty są przytwierdzane za pomocą jednej śruby, aby umożliwić ich szybkie obracanie. Pozwala to na ich wykorzystywanie w różnych ustawieniach podczas jednej sesji treningowej.

Podobnie jak większość pozostałych przyrządów treningowych marki Max Climbing, także ten wykonano z wysokiej jakości poliuretanu. Specjalnie dobrana mieszanka cechuje się dużą wytrzymałością i zapewnia optymalną przyczepność, która z jednej strony oferuje odpowiednie trzymanie w czasie wykonywania ćwiczeń, a z drugiej nie niszczy w nadmiernym stopniu skóry na palcach.

3 sposoby ustawiania Max Climbing Crimpgimp:

 • Łatwy – w tym ustawieniu do dyspozycji mamy płaski chwyt o średniej głębokości, oblak, oraz krawądkę;
 • Trudny – w tym ustawieniu do dyspozycji mamy płaski chwyt o małej głębokości, oblak, krawądkę oraz pochyłą krawądkę;
 • Superman – ustawienie chwytów pozwalające wykorzystywać je jako ściski, a także do treningu mięśni ramion oraz chwytu bocznego.

Wymiary jednego chwytu: ok. 13,5 × 11 × 4 cm
Waga zestawu: ok. 855 g
W skład zestawu wchodzą 2 chwyty Crimpgimp oraz dwie śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb pozwalają znacząco poprawić siłę przedramion i palców. Świetnie sprawdzają się podczas treningu, pozwalając przygotować się fizycznie do wspinaczki na panelu lub ścianie.

Jedne z najprostszych chwytów treningowych marki Max Climbing, które świetnie sprawdzą się na campusie. Łatwy chwyt pozwoli wykorzystać je osobom o różnym poziomie doświadczenia. Optymalny sposób na trenowanie siły w domowym zaciszu.

Chwyty Max Climbing Orb wykonano z wytrzymałego poliuretanu, którego powierzchnia oferuje optymalną przyczepność, co pozwala na częste treningi. Całość można zamontować na kilka sposobów. Chwyty mogą zostać wykorzystane do uzupełnienia campusu lub zamocowane bezpośrednio na ścianie. Można je także zamocować do drewnianego panelu Max Climbing Basewood, który stanie się miniaturowym centrum treningowym w zaciszu każdego domu.

Chwyty o umiarkowanej wielkości (średnica ok. 80 mm) oraz maksymalnie prostym kształcie zapewniają wszechstronność. Umożliwiają przeprowadzenie rozgrzewki przed wspinaczką. W nieco większej ilości świetnie sprawdzają się na kampusie, pozwalając popracować nad dynamiką. Pozwolą również na poprawienie siły ścisku. Chwyty Max Climbing Orb umożliwiają wykonywanie wielu ćwiczeń, które szczególnie wzmacniają mięśnie palców i przedramion.

Okrągłe chwyty treningowe to dobry wybór jeśli poszukujesz możliwie prostego kształtu, który pozwoli na stosunkowo łatwy chwyt.

Wymiary jednego chwytu: ok. 8 x ø8 cm
Waga zestawu: ok. 1020 g
Zestaw Max Climbing Orb zawiera 2 chwyty Orb oraz 2 śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Najważniejsze cechy:

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood

 • Duże wymiary pozwalają na wygodne rozmieszczenie chwytotablicy i chwytów treningowych;
 • Aż 26 miejsc do zamontowania chwytów;
 • Trzy wygodne klamki w dolnej części panelu;

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard

 • Tryb łatwy pozwala ćwiczyć wytrzymałość oraz świetnie sprawdza się w czasie rozgrzewki;
 • Tryb zaawansowany umożliwia trening siły palców, zapewniając prawdziwe wyzwanie;
 • Szeroko rozstawione chwyty sprawdzą się podczas treningu mięśni ramion;

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp

 • Bardzo rozbudowane chwyty treningowe pozwalające na przeprowadzenie wielu różnorodnych ćwiczeń;
 • Dzięki montażowi na jednej śrubie możliwe jest szybkie odwracania chwytów lub ustawienie ich w poziomie, co pozwala zwiększyć różnorodność treningu;
 • Ponad 7 różnych sposobów łapania chwytów;

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb

 • Wykonane z trwałego materiału zapewniającego dobrą przyczepność;
 • Pozwalają trenować siłę palców oraz przedramion, oraz zwiększyć siłę ścisku dłoni
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Max Climbing Training Equipment

Zestaw Max Climbing Spinchboard + Crimpgimp + Orb Combo - opinie klientów

0.0
0 opinie