top

Zestaw Max Climbing Basewood Full Combo - red

1 522,49 zł 1 749,99 zł
-13%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Max Climbing Basewood Full Combo jest doskonałym zestawem dla wszystkich wspinaczy chcących rozwijać swoje wspinaczkowe umiejętności. Dzięki niemu zwiększysz siłę swojego chwytu, palców oraz bicepsów. Jego uniwersalność sprawi że w warunkach domowych wykonasz kompletny trening, który przyda się zarówno początkującym wspinaczom jak i najbardziej doświadczonym łojantom.

Max Climbing to belgijska firma, która od lat zajmuje się produkcją najwyższej klasy sprzętu treningowego dla wspinaczy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwoli Ci na poprawienie swoich wspinaczkowych wyników a łatwość montażu umożliwi zamocowanie jej w praktycznie każdym miejscu twojego mieszkania.

W skład zestawu wchodzą:

 • Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood;
 • Chwytotablica Max Climbing Spinchboard;
 • Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp;
 • Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb;
 • Chwyty do treningu Max Climbing Rockblob;
 • Chwyty wspinaczkowe Max Climbing MaxGrip;
 • Klucz imbusowy;
 • Śruby mocujące i korki;

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood pozwoli na łatwe zorganizowanie niewielkiej przestrzeni do treningu. Zintegrowane w płycie otwory z gwintami umożliwiają błyskawiczne przykręcenie chwytów treningowych lub chwytotablic, pozwalając na szybką zmianą ich konfiguracji i położenia.

Płyta do montażu chwytotablic i chwytów treningowych marki Max Climbing to spełnienie marzeń każdego wspinacza. Kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli na szybkie przeorganizowywanie przestrzeni treningowej w zależności od potrzeb bez konieczności ciągłego wiercenia nowych otworów.

Panel Max Climbing Basewood mocuje się do ściany za pomocą dostarczonych wkrętów oraz kołków rozporowych 8 mm. Ściana, w której wykonujemy otwory musi charakteryzować się oczywiście odpowiednią wytrzymałością. Po zainstalowaniu tablicy przykręcanie kolejnych elementów zajmuje już tylko sekundy. Oddaje nam ona bowiem do dyspozycji aż 26 otworów wyposażonych w odpowiednie gwinty, kompatybilne z chwytotablicami oraz uchwytami treningowymi marki Max Climbing. Dzięki nim można przykręcić do panelu chwytotablicę oraz zróżnicowane chwyty treningowe tworząc swój własny, unikalny zestaw. Co więcej, zmiana konfiguracji czy obrócenie chwytu odbędzie się błyskawicznie, dzięki czemu nawet w czasie jednej sesji treningowej możemy korzystać z kilku ustawień chwytów.

Panel do mocowania chwytów wspinaczkowych Max Climbing Basewood wykonano z wytrzymałej sklejki o dużej grubości, która świetnie wygląda. Dzięki temu całość pozwoli przygotować niezwykle estetyczne miejsce do trenowania również w domu. W dolnej części panelu umieszczono ponadto 3 wygodne klamki, które mogą się przydać w trakcie niektórych ćwiczeń. Z kolei w górnej części znajduje się specjalnie wyfrezowane miejsce na klucz imbusowy (załączony w zestawie), aby w czasie szybkiej zmiany ustawień chwytów nie trzeba go było szukać.

Waga:
ok. 4190 g
Wymiary:
ok. 112 × 37 × 1,8 cm

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard w nowoczesnej formie, podzielona na dwie części, to rozwiązanie oferujące znacznie większą wszechstronność od klasycznych modeli. Doskonałe urządzenie do zróżnicowanego treningu dla wspinaczy o różnym stopniu zaawansowania.

Niezwykle zaawansowana chwytotablica Max Climbing Spinchboard to fantastyczny wybór pozwalający przeprowadzić zróżnicowany trening każdemu wspinaczowi. Całość została opracowana w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną wszechstronność na małej powierzchni. Możliwość obracania pozwoli optymalnie dostosować poziom trudności do osoby ćwiczącej.

Innowacyjne połączenie cech chwytotablic i chwytów wspinaczkowych, które pozwoliło na zupełnie nowe podejście do treningu. Max Climbing Spinchboard to dwie małe chwytotablice, które oferują również możliwości treningu zapewniane do tej pory tylko przez chwyty treningowe. Dzięki temu zagwarantowano maksymalną wszechstronność i umożliwiono przeprowadzenie różnorodnych ćwiczeń przy minimalnej ilości sprzętu.

Całość można wykorzystać w tradycyjny sposób, właśnie jako chwytotablicę. W takim przypadku chwyty należy zamontować w poziomie obok siebie. W zależności od tego, którą stroną będą skierowane do góry, uzyskamy chwytotablicę o różnym stopniu trudności – łatwą lub trudną. To idealne rozwiązanie dla mniej zaawansowanych wspinaczy, a także podczas rozgrzewki. Bardziej wymagające ustawienie sprawdzi się w czasie trenowania siły palców. Chwytotablice można również ustawić pod kątem 45° lub 90°, dzięki czemu całość świetnie sprawdza się jako ściski, a także umożliwia trening mięśni ramion.

Każdy z elementów Max Climbing Spinchboard jest montowany za pomocą tylko jednej śruby, dzięki czemu ich obracanie nie zajmuje duża czasu , pozwalając na przeprowadzanie różnorodnych ćwiczeń w czasie jednej sesji treningowej. Same chwyty wykonano z bardzo wytrzymałego poliuretanu, który charakteryzuje się przyczepną strukturą. Idealnie opracowany kształt poszczególnych dziurek i krawądek gwarantuje maksymalny komfort treningu i możliwość dostosowania trudności do umiejętności wspinacza.

Max Climbing Spinchboard to niezwykle wszechstronne urządzenie treningowe dla wspinaczy, którzy chcą przełamywać kolejne bariery.

Wymiary jednego chwytu Spinchboard: ok. 40 × 13 × 3 cm
Waga zestawu: ok. 2950 g
W skład zestawu wchodzą dwa chwyty Spinchboard (prawy i lewy) oraz śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp to najbardziej rozbudowany model w ofercie tej marki. Doskonały sposób do treningu dla wspinaczy na wszystkich poziomach zaawansowania. Maksymalna funkcjonalność w niezwykle kompaktowej formie.

Chwyty treningowe pozwalające przeprowadzić wszechstronny trening wzmacniający siłę palców. Idealnie dobrany kształt pozwala zmniejszać lub zwiększać trudność ćwiczeń w zależności od stopnia zaawansowania użytkownika. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować nad siłą palców, ale nie mają czasu na regularne wizyty na panelu.

Chwyty treningowe Max Climbing Crimpgimp powstały z myślą o treningu siły palców. Świetnie dopracowany projekt zadowoli nawet najbardziej wymagających wspinaczy. Ponad 7 możliwości chwytania gwarantuje maksymalną wszechstronność, która przewyższa nawet prostsze chwytotablice. Całość jest przy tym niezwykle kompaktowa i nie zajmuje dużo miejsca.

Chwyty można zainstalować do drewnianej płyty, ściany czy też specjalnego panelu Max Climbing Basewood. Chwyty są przytwierdzane za pomocą jednej śruby, aby umożliwić ich szybkie obracanie. Pozwala to na ich wykorzystywanie w różnych ustawieniach podczas jednej sesji treningowej.

Podobnie jak większość pozostałych przyrządów treningowych marki Max Climbing, także ten wykonano z wysokiej jakości poliuretanu. Specjalnie dobrana mieszanka cechuje się dużą wytrzymałością i zapewnia optymalną przyczepność, która z jednej strony oferuje odpowiednie trzymanie w czasie wykonywania ćwiczeń, a z drugiej nie niszczy w nadmiernym stopniu skóry na palcach.

3 sposoby ustawiania Max Climbing Crimpgimp:

 • Łatwy – w tym ustawieniu do dyspozycji mamy płaski chwyt o średniej głębokości, oblak, oraz krawądkę;
 • Trudny – w tym ustawieniu do dyspozycji mamy płaski chwyt o małej głębokości, oblak, krawądkę oraz pochyłą krawądkę;
 • Superman – ustawienie chwytów pozwalające wykorzystywać je jako ściski, a także do treningu mięśni ramion oraz chwytu bocznego.

Wymiary jednego chwytu: ok. 13,5 × 11 × 4 cm
Waga zestawu: ok. 855 g
W skład zestawu wchodzą 2 chwyty Crimpgimp oraz dwie śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb pozwalają znacząco poprawić siłę przedramion i palców. Świetnie sprawdzają się podczas treningu, pozwalając przygotować się fizycznie do wspinaczki na panelu lub ścianie.

Jedne z najprostszych chwytów treningowych marki Max Climbing, które świetnie sprawdzą się na campusie. Łatwy chwyt pozwoli wykorzystać je osobom o różnym poziomie doświadczenia. Optymalny sposób na trenowanie siły w domowym zaciszu.

Chwyty Max Climbing Orb wykonano z wytrzymałego poliuretanu, którego powierzchnia oferuje optymalną przyczepność, co pozwala na częste treningi. Całość można zamontować na kilka sposobów. Chwyty mogą zostać wykorzystane do uzupełnienia campusu lub zamocowane bezpośrednio na ścianie. Można je także zamocować do drewnianego panelu Max Climbing Basewood, który stanie się miniaturowym centrum treningowym w zaciszu każdego domu.

Chwyty o umiarkowanej wielkości (średnica ok. 80 mm) oraz maksymalnie prostym kształcie zapewniają wszechstronność. Umożliwiają przeprowadzenie rozgrzewki przed wspinaczką. W nieco większej ilości świetnie sprawdzają się na kampusie, pozwalając popracować nad dynamiką. Pozwolą również na poprawienie siły ścisku. Chwyty Max Climbing Orb umożliwiają wykonywanie wielu ćwiczeń, które szczególnie wzmacniają mięśnie palców i przedramion.

Okrągłe chwyty treningowe to dobry wybór jeśli poszukujesz możliwie prostego kształtu, który pozwoli na stosunkowo łatwy chwyt.

Wymiary jednego chwytu: ok. 8 x ø8 cm
Waga zestawu: ok. 1020 g
Zestaw Max Climbing Orb zawiera 2 chwyty Orb oraz 2 śruby M10 z nakrętkami do drewna.

Chwyty do treningu Max Climbing Rockblob

Chwyty do treningu *Max Climbing Rockblob pozwalają na wszechstronny trening, niezbędny każdemu wspinaczowi chcącemu podnosić swoje umiejętności. Świetnie sprawdzi się osobom o różnym poziomie zaawansowania.*

Perfekcyjnie wykonane chwyty treningowe Max Climbing Rockblob to świetny sposób na aktywny trening dla każdego wspinacza. Świetnie wzmacniają mięśnie i mogą być użytkowane przez wspinaczy o różnym poziomie zaawansowania. Dużo możliwości wykonywania różnych rodzajów chwytów oraz kilka sposobów mocowania zapewniają maksymalną wszechstronność.

Chwyty treningowe Max Climbing Rockblob wykonano z odpowiednio dobranej mieszanki poliuretanu, aby zapewniała przyczepność, a jednocześnie charakteryzowała się wytrzymałością. Optymalnie dobrany kształt zapewnia wysoką wszechstronność chwytów i pozwala na zróżnicowane wykorzystanie w trakcie treningu.

Chwyty można zmocować na kilka sposobów. Zawieszone na załączonych linach pozwalają na wykonywanie kilku chwytów o zróżnicowanej trudności, dzięki czemu trening można dostosować do indywidualnych umiejętności. Szybka regulacja długości linki pozwala optymalnie dostosować ich wysokość, a także zawiesić je niesymetrycznie. Dodatkowo chwyty można zawiesić z linką przełożoną przez ich środek, co zapewni nam obrotowy chwyt. Możliwe jest również przytwierdzenie chwytów na stałe do ściany za pomocą wkrętów (nie są one załączone w zestawie).

Wymiary 1 chwytu: ok. 8 x ø9,5 cm
Waga zestawu: ok. 1330 g

Sposoby montowania:

 • Zawieszone na lince;
 • Przykręcone do ściany (wkręty nie są załączone w zestawie);
 • Z linką przewleczoną przez uchwyty.

Max Climbing Rockblob zawiera:

 • 2 x uchwyt Rockblob;
 • 2 x lina z regulacją długości oraz karabinek;

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing MaxGrip

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Maxgrip to najbardziej znany przyrząd treningowy tego producenta. To właśnie ich kontur widnieje w logu firmy. Niezwykle wszechstronny przyrząd do ćwiczeń, który z łatwością wykorzystasz niemal w każdym miejscu.

Dopracowane chwyty treningowe z linkami, od których zaczęła się fantastyczna historia marki Max Climbing, to sposób na intensywny trening dla każdego wspinacza. Prosty system mocowania pozwala na łatwe zawieszanie chwytów, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem dogodnego miejsca do przeprowadzenia treningu. Chwyty Maxgrip pozwalają jeszcze lepiej i skuteczniej przygotować się do wyzwań czekających na ścianie.

Chwyty treningowe Max Climbing Maxgrip posiadają bardzo charakterystyczny kształt, którego kontur stał się jednocześnie logiem marki. Przemyślana konstrukcja pozwala na 6 różnych chwytów, które różnią się pomiędzy sobą poziomem trudności. Dzięki temu przyrząd treningowy sprawdzi się zarówno bardzo doświadczonym, jak i tym średnio zaawansowanym wspinaczom.
Zastosowanie linek pozwala na przeprowadzenie wielu zróżnicowanych ćwiczeń. Najprostsze z nich to tradycyjne zwisy czy podciąganie się na rękach, które w zależności od wykorzystywanych chwytów mogą mieć bardzo zróżnicowaną trudność. Szybka regulacja długości linek pozwala także na asymetryczne powieszenie chwytów, co zwiększy poziom trudności i zapewni nowe wyzwania.

Chwyty Max Climbing Maxgrip mogą być zawieszone zarówno wyżej, jak i bardzo nisko, co pozwala wykonywać wiele ćwiczeń wzmacniających mięśnie antagonistyczne i popracować nad prawidłową postawą.

Chwyty treningowe Max Climbing Maxgrip to maksymalna wszechstronność zamknięta w minimalnych wymiarach. Doskonały wybór dla wszystkich wspinaczy, którzy chcą cały czas podnosić swoje umiejętności.

Wymiary jednego chwytu: ok. 16 × 9 × 7 cm
Waga zestawu: ok. 1700 g
Zestaw zawiera 2 x chwyt Maxgrip oraz 2 x linkę do zamocowania z możliwością regulacji długości.

Najważniejsze cechy:

Panel do mocowania chwytów Max Climbing Basewood

 • Duże wymiary pozwalają na wygodne rozmieszczenie chwytotablicy i chwytów treningowych;
 • Aż 26 miejsc do zamontowania chwytów;
 • Trzy wygodne klamki w dolnej części panelu;

Chwytotablica Max Climbing Spinchboard

 • Tryb łatwy pozwala ćwiczyć wytrzymałość oraz świetnie sprawdza się w czasie rozgrzewki;
 • Tryb zaawansowany umożliwia trening siły palców, zapewniając prawdziwe wyzwanie;
 • Szeroko rozstawione chwyty sprawdzą się podczas treningu mięśni ramion;

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing Crimpgimp

 • Bardzo rozbudowane chwyty treningowe pozwalające na przeprowadzenie wielu różnorodnych ćwiczeń;
 • Dzięki montażowi na jednej śrubie możliwe jest szybkie odwracania chwytów lub ustawienie ich w poziomie, co pozwala zwiększyć różnorodność treningu;
 • Ponad 7 różnych sposobów łapania chwytów;

Okrągłe chwyty treningowe Max Climbing Orb

 • Wykonane z trwałego materiału zapewniającego dobrą przyczepność;
 • Pozwalają trenować siłę palców oraz przedramion, oraz zwiększyć siłę ścisku dłoni;

Chwyty do treningu Max Climbing Rockblob

 • Wykonane z trwałego materiału zapewniającego świetną przyczepność;
 • Pozwala trenować siłę ogólną, przedramion oraz palców;
 • Aż 3 możliwości zawieszenia/montażu;

Chwyty wspinaczkowe Max Climbing MaxGrip

 • 6 możliwych chwytów zróżnicowanych do prostych do bardzo wymagających;
 • Mocowanie za pomocą linek pozwala na wykonywanie dynamicznych ćwiczeń;
 • Szybka regulacja długości linek pozwala na duże zróżnicowanie ćwiczeń w trakcie jednej sesji treningowej.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Max Climbing Training Equipment

Zestaw Max Climbing Basewood Full Combo - red - opinie klientów

0.0
0 opinie