top

Zestaw lawinowy Arva EVO4 Snow Safety Pack

1 083,59 zł 1 259,99 zł
-14%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw lawinowy Arva EVO4 Safety Pack zawiera w sobie detektor EVO4, sondę Access 240 i łopatę Access. Wszystkie elementy wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, zapewniając niezbędną funkcjonalność, potrzebną podczas prowadzenia akcji ratunkowej. Niewielka waga i kompaktowe wymiary sprawiają, że bez problemu zmieścimy go do naszego plecaka.

Lawinowe ABC stanowi fundament zimowego górskiego ekwipunku. Model, który właśnie oglądasz, to świetny wybór dla początkujących osób. Prosty w obsłudze detektor, długa na 240 cm sonda i aluminiowa łopata o mocnej konstrukcji mogą okazać się nieocenione w przypadku zejścia lawiny.

Zestaw lawinowy Arva EVO4 zawiera w sobie zaawansowany detektor Arva EVO4, wykorzystujący trzy anteny. Podświetlany ekran jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Model posiada wiele funkcji, które ułatwiających korzystanie. Auto-test uruchamia się przy każdym włączeniu, wykonując diagnostykę, na którą składa się sprawdzenie poziomu naładowania baterii, poprawności działania urządzenia oraz zakłóceń sygnału. W razie wychwycenia jakiegokolwiek problemu użytkownik zostanie o tym natychmiast powiadomiony. Kolejnym rozwiązaniem jest Clip For Safe. Po wpięciu załączonego w zestawie paska, tryb nadawania sygnału jest uruchamiany automatycznie bez ingerencji użytkownika. Czterdziestometrowy zasięg pozwala na sprawne prowadzenie akcji poszukiwawczej. Urządzenie wykorzystuje funkcję Mark, polegającą na oznaczaniu, namierzonych w lawinowisku osób. Po oznaczeniu nasz detektor ignoruje fale tego konkretnego nadajnika, co pozwala na skupienie siły sygnału w celu poszukiwania kolejnych ofiar. Ekran modelu wyświetla również wskaźnik osób, które znajdują się pod śniegiem.

Zestaw Arva EVO4 Snow Safety Pack to także sonda Arva Access 240 wykonana z wysokiej jakości aluminium 7075, które zapewnia odpowiednią sztywność konstrukcji. Składa się z sześciu segmentów o długości 40 cm, które odpowiadają za niezawodne rozkładanie i kompaktowy rozmiar podczas transportu. Średnica sondy to 11 mm co pozwoliło jeszcze bardziej zredukować jej masę. Model wykorzystuje rozwiązanie Flash Lock System. Podczas wyrzutu rączka na końcu kevlarowej linki wykorzystywana jest do zaciągnięcia konstrukcji w celu jej zablokowania. Jej kontrastowy kolor pozwala na widoczne zaznaczenie miejsca kopania. Szczegółowa podziałka odpowiada za precyzyjną ocenę głębokości warstwy śniegu, która zasypała osobę poszkodowaną.

W komplecie znajdziesz również łopatę Arva Access wykonaną z mocnego i lekkiego aluminium. Płaski profil szufli ułatwia jej spakowanie do plecaka. Montaż elementów łopaty odbywa się za pomocą systemu The Pin Lock, który jest szybki i intuicyjny. Model ten zapewnia nam również odpowiednią ergonomię, dzięki rączce w kształcie litery „T”, łatwiej o pewny chwyt i przeniesienie siły podczas kopania. Antypoślizgowa rękojeść sprawi, że korzystanie z niej będzie efektywne niezależnie od warunków pogodowych. Stylisko wykonane z aluminium sprawia, że model ten charakteryzuje się niską masą własną, co szczególnie docenimy podczas skiturowych podejść, gdy łopatę przytroczymy do plecaka.

Zestaw detektro + łopata + sonda Arva EVO4 Safety Pack – najważniejsze cechy:

 • Detektor posiada trzy anteny i wykorzystuje sygnał cyfrowy;
 • Maksymalny zasięg odległości podczas odbioru sygnału to 40 metrów;
 • Podświetlany ekran ułatwiający poszukiwania, dzięki czytelnym komunikatom;
 • Rozwiązanie Click For Safe uruchamia detektor samoczynnie w chwili wpięcia paska;
 • Funkcja Mark pozwala na oznaczenie odnalezionych osób;
 • Auto-Test diagnozuje urządzenie po każdym uruchomieniu i ostrzega o ewentualnych nieprawidłowościach w działaniu;
 • Funkcja Group Check Mode pozwala na szybkie i sprawne sprawdzenie poprawności działania detektorów należących do innych członków wyprawy;
 • Sonda wykonana z aluminium 7075 i ultralekkiego kevlaru;
 • Sześciosegmentowa konstrukcja posiada długość 240 cm;
 • Średnica 11 mm pozwoliła na maksymalną redukcję masy sondy;
 • Łopata wykonana z lekkiego aluminium wysokiej jakości;
 • Mechanizm The Pin Lock odpowiada za szybkie i intuicyjne złożenie konstrukcji;
 • Rączka w kształcie litery „T” z wykończeniem pozwalającym na pewny chwyt;
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu EVO 4; ACCESS; ACCESS 240
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Arva Safety Equipment

ABC Arva EVO4 - opinie klientów

0.0
0 opinie