Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Zestaw karabinków Climbing Technology Fly-Weight Evo Pack

Cena promocyjna 127,20 zł Cena regularna 159,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Zestaw ultralekki karabinków Climbing Technology Fly-Weight Evo pozwoli znacznie zredukować wagę Twojego szpeju. Świetny wybór do ultralekkich ekspresów stosowanych na drogach wielowyciągowych.

Ultralekkie karabinki Climbing Technology Fly-Weight Evo to model przygotowany dla wszystkich wspinaczy redukujących wagę swojego szpeju. Kompaktowy model o dopracowanym kształcie oferuje wyjątkowo niska wagę przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów wytrzymałościowych. Zastosowany zamek zapewnia wysoką niezawodność. Zestaw zawierający 5 karabinków to świetny sposób na szybkie uzupełnienie braków w szpeju. Karabinki te optymalnie sprawdzają się przy tworzeniu lekkich ekspresów do wspinaczki wielkościanowej.

Kuty na gorąco, wielopłaszczyznowy profil 3D, umożliwił znaczącą redukcję wagi karabinków cT Fly-Weight. Wersja Evo zyskała ponadto jeszcze bardziej dopracowany profil w okolicy ząbka, który minimalizuje efekt przypadkowego haczenia nim o liny i taśmy. Wykorzystana do ukształtowania karabinków technologia kucia na gorąco, wydaje się być przyszłością w dążeniu do produkcji lżejszego sprzętu wspinaczkowego przy jednoczesnym podnoszeniu jego wytrzymałości.

Optymalnych wymiarów karabinki ekspresowe idealnie leżą w dłoni. Optymalizacja kształtu oraz dbałość o ergonomię, pozwalają na łatwe manipulowanie karabinkami. Odpowiednie wzmocnienie krawędzi najbardziej narażonych na tarcie gwarantuje zachowanie maksymalnej trwałości i bezpieczeństwa, które wymagane jest od sprzętu wspinaczkowego.

Zamki typu "wire" eliminują efekt bezwładności zamka przy uderzaniu o skałę oraz zmniejszają, praktycznie do zera, możliwość zabrudzenia czy zamarznięcia. Nie zacierają się nawet podczas użytkowania w najgorszych warunkach i zerowej dbałości o ich czystość.

Jak każdy karabinek Climbing Technology, również Fly-Weight Evo, jest- przed opuszczeniem fabryki- indywidualnie testowany obciążeniem podprogowym 12 kN. Dzięki temu, masz pewność, że używając go, możesz skupić się wyłącznie na wspinaniu.

W skład zestawu wchodzi 5 karabinków Climbing Technology Fly-Weight Evo.

Hot forged – zaawansowana technologia kucia na gorąco pozwala na uzyskiwanie bardziej dopracowanych i skomplikowanych kształtów karabinków, co przekłada się na możliwość obniżenia ich wagi, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Metoda ta jest stosowana w topowych modelach karabinków.
Specyfikacja techniczna:
CE
0333
0333
EN
12275:2013
12275:2013
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Materiał
Stopy lekkie
Stopy lekkie
Waga
ok. 25 g (1 szt.)
ok. 25 g (1 szt.)
Indywidualnie test.
Tak (12 kN)
Tak (12 kN)
Wymiary
90 x 53 mm
90 x 53 mm
Keylock
---
---
Prześwit
20 mm
20 mm
Typ
B
B
UIAA
V
V
Wytrzymałość
25.7.8 kN
25.7.8 kN
Zamek
Druciany (typu wire)
Druciany (typu wire)
Zestaw karabinków Climbing Technology Fly-Weight Evo Pack - opinie klientów
0.0
0 opinie