top

Zestaw Esbit Cookset Non Stick

239,99 zł 299,99 zł
-20%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Esbit Cookset Non Stick to zestaw zawierający palnik spirytusowy oraz niezwykle funkcjonalny ganek i patelnię ze specjalną powłoką zapobiegającą łatwemu przywieraniu potraw w czasie ich gotowania. Idealne rozwiązanie podczas przygotowywania nieco bardziej skomplikowanych posiłków.

Bardziej zaawansowana wersja niezwykle popularnego zestawu Esbit Cookset. Główną zmianą jest zastosowanie we wnętrzu garnka i patelni specjalnej powłoki non-stick. Gwarantuje ona mniejsze przywieranie jedzenia, dzięki czemu znacząco zmniejsza ryzyko przepalenia potrawy. Możliwe stanie się przyrządzenie np. niedużej porcji jajecznicy. To optymalny wybór dla turystów poszukujących najwyższej jakości ekwipunku

Zestaw turystyczny Esbit Cookset Non Stick pozwoli przygotować ciepły napój i podstawowe potrawy na szlaku. Zastosowany do wykonania naczyń i podstawy materiał pozwolił znacząco zredukować masę, bez wielkiego kompromisu dla wytrzymałości. Utwardzane aluminium jest bardzo odporne na uszkodzenia, a przy tym znacznie lżejsze od stali. Całość została poddana procesowi anodyzacji, co pozytywnie wpływa na właściwości użytkowe, a do tego sprawia, że zestaw doskonale się prezentuje.

Istotną część stanowi garnek, który posiada podziałkę umożliwiającą precyzyjne dozowanie płynów. Wytłoczona skala jest trwała, odporna na szorowanie, wysokie temperatury itp. Pozostanie widoczna przez cały okres użytkowania. Składane uchwyty pozwalają zminimalizować wymiary na czas transportu, a po rozłożeniu umożliwiają wygodne przenoszenie gorącego garnka wraz z zwartością. Dodatkowo niewielki dzióbek pozwala na precyzyjne przelewanie zawartości.

Dołączona pokrywka pozwala szybciej zagotowywać wodę. Spełnia też dodatkowo funkcję talerza, który pozwoli wygodnie spożyć posiłek, a także niewielkiej patelni. Wyposażenie jej w składane rączki, podobne jak w garnku, pozwala na łatwe przenoszenie.

Gotowanie nie byłoby możliwe bez palnika. Ten w zestawie Esbit Cookset Non Stick wykonano z mosiądzu. Jest zasilany spirytusem, a funkcjonalny wygaszacz pozwala odciąć płomień w dowolnym momencie. Całość umieszczana jest w obudowie będącej jednocześnie podstawą garnka. Pozwala to na wygodne gotowanie nawet na mniej stabilnym podłożu. Dodatkowo do zestawu załączono metalową podstawkę pozwalającą wykorzystać pod garnkiem paliwo stałe Esbit.

Palnik, garnek i niewielka patelnia Esbit Cookset Non Stick z wykończeniem wnętrza minimalizującym ryzyko przywierania potraw to doskonały wybór dla wszystkich wymagających turystów.

Zestaw Esbit Cookset Non Stick - najważniejsze cechy:

  • Mosiężny palnik spirytusowy z wygaszaczem płomienia;
  • Podstawa służąca jednocześnie za osłonę palnika;
  • Garnek do gotowania z powłoką non-stick o pojemności całkowitej 985 ml z podziałką;
  • Patelnia z powłoką non-stick pełniąca również funkcję pokrywki o pojemności całkowitej 470 ml;
  • Podstawka umożliwiająca korzystanie ze stałego paliwa Esbit (idealne do zwykłego podgrzewania zawartości mniejszego naczynia);
  • Dwa siatkowe pokrowce ze ściągaczami - większy na cały zestaw i mniejszy na podstawę;
  • Symbol produktu: CS985NS
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Esbit Outdoor
Waga ok. 430 g
Pojemność ok. 980 ml, 470 ml
Wymiary ok. 12,8 x 17,4 cm

Zestaw Esbit Cookset Non Stick - opinie klientów

5.0
1 opinia