top

Zestaw Esbit Cookset

199,99 zł 249,99 zł
-20%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 11,49 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 11,49 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Esbit Cookset do gotowania przeznaczony dla jednej osoby. Złożony z naczyń turystycznych wykonanych z anodowanego aluminium oraz palnika spirytusowego i stabilnej podstawy, pozwoli na zgotowanie wody tuż przy szlaku.

Dobrze dobrane naczynia turystyczne to podstawa każdego kilkudniowego wyjścia na szlak. Jednym z popularnych rozwiązań jest zastosowanie prostego w obsłudze palnika spirytusowego, do którego łatwo znaleźć paliwo nawet na końcu świata.

Esbit Cookset to fantastyczny zestaw dla samotnego wędrowca pozwalający przygotować ciepły napój, a nawet podstawowe potrawy na szlaku. Zastosowany do wykonania naczyń i podstawy materiał pozwolił znacząco zredukować masę, bez wielkiego kompromisu dla wytrzymałości. Utwardzane aluminium jest bardzo odporne na uszkodzenia, a przy tym znacznie lżejsze od stali. Całość została poddana procesowi anodyzacji, co pozytywnie wpływa na właściwości użytkowe, a do tego sprawia, że zestaw doskonale się prezentuje.

Istotną część stanowi garnek, który posiada podziałkę umożliwiającą precyzyjne dozowanie płynów. Wytłoczona skala jest trwała, odporna na szorowanie, wysokie temperatury itp. Pozostanie widoczna przez cały okres użytkowania. Składane uchwyty pozwalają zminimalizować wymiary na czas transportu, a po rozłożeniu umożliwiają wygodne przenoszenie gorącego garnka wraz z zwartością. Dodatkowo niewielki dzióbek pozwala na precyzyjne przelewanie zawartości. Jeśli garnek będzie wykorzystywany również z palnikiem gazowym, to na czas transportu do środka można zmieścić na przykład kartusz gazowy Kovea Premium Blend Fuel 230.

Dołączona pokrywka pozwala szybciej zagotowywać wodę. Spełnia też dodatkowo funkcję talerza, który pozwoli wygodnie spożyć posiłek, a także niewielkiej patelni. Wyposażenie jej w składane rączki, podobne jak w garnku, pozwala na łatwe przenoszenie.

Gotowanie nie byłoby możliwe bez palnika. Ten w zestawie Esbit Cookset wykonano z mosiądzu. Jest zasilany spirytusem, a funkcjonalny wygaszacz pozwala odciąć płomień w dowolnym momencie. Całość umieszczana jest w obudowie będącej jednocześnie podstawą garnka. Pozwala to na wygodne gotowanie nawet na mniej stabilnym podłożu. Dodatkowo do zestawu załączono metalową podstawkę pozwalającą wykorzystać pod garnkiem paliwo stałe Esbit.

Esbit Cookset to fantastyczny zestaw do gotowania dla tradycjonalistów. Całość jest lekka i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Po spakowaniu wszystkie elementy mieszczą się w garnku i nie będą zajmowały wiele przestrzeni bagażowej w plecaku.

Zestaw Esbit Cookset - najważniejsze cechy:

  • Mosiężny palnik spirytusowy z wygaszaczem płomienia;
  • Podstawa służąca jednocześnie za osłonę palnika;
  • Garnek do gotowania o pojemności całkowitej 985 ml z podziałką;
  • Patelnia pełniąca również funkcję pokrywki o pojemności całkowitej 470 ml;
  • Podstawka umożliwiająca korzystanie ze stałego paliwa Esbit (idealne do zwykłego podgrzewania zawartości mniejszego naczynia);
  • Dwa siatkowe pokrowce ze ściągaczami - większy na cały zestaw i mniejszy na podstawę;
  • Symbol produktu: CS985HA
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu CS985HA
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Esbit Outdoor
Waga ok. 430 g
Pojemność ok. 985 ml, 470 ml
Wymiary ok. 12,8 x 14,7 cm

Esbit Cookset - opinie klientów

0.0
0 opinie