Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Zestaw ekspresów Ocun Kestrel QD DYN 8, 15cm 5-pack - green

Cena promocyjna 239,20 zł Cena regularna 299,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Zestaw ekspresów Ocun Kestrel QD DYN 8, 15cm 5-pack to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy szukają ultralekkich modeli. Wykorzystuje najmniejszy karabinek z kolekcji producenta z drucianym zamkiem Kestrel, którego waga jest niezmiernie niska, jednak cały czas oferuje odpowiednie zabezpieczenie wspinacza.

Miłośnicy wspinaczki wielowyciągowej będą zachwyceni. Zestaw ekspresów Ocun Kestrel QD DYN 8, 15cm 5-pack został stworzony specjalnie z myślą o zredukowaniu wagi szpeju, który często negatywnie wpływa na możliwości efektywnego poruszania się. Karabinki modelu wykorzystują taśmę z dyneemy, która jest lekka, a przy tym dobrze dba o bezpieczeństwo podczas dążenia do topu.

Nowoczesna technologia pozwoliła firmie Ocun na stworzenie ekspresów niewiarygodnie lekkich, a przy tym wyjątkowo wytrzymałych. Karabinki agrafkowe Kestrel wykonane są z wysokiej jakości stopów lekkich kutych na gorąco oraz poddanych najlepszej anodyzacji, która wzmacnia powłokę zewnętrzną oraz zapewnia wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Ekspres Kestrel QD Nano 8 15 cm zbudowany jest na taśmie z dyneemy o szerokości 8mm. Jest to najlżejsza możliwa konfiguracja ekspresa. Taśmy zszywane są na całej długości, dzięki czemu ekspres jest sztywny, a dolny karabinek zabezpieczone jest przed obracaniem się tak, aby zapobiec przypadkowemu wypięciu się liny lub karabinka z plakietki czy ringa.

Doskonałe, wyjątkowo precyzyjne wykończenie zapewnia płynne ruch zamków i sprawia, że korzystanie z ekspresów Kestrel jest przyjemnością. Ładne kolory nie tylko cieszą oko i dobrze „wychodzą” na zdjęciach, ale również ułatwiają odnalezienie właściwego fienda jeśli odpowiednio dobierzemy kolory. Kilka cennych sekund zaoszczędzonych w ten sposób na poszukiwaniu odpowiedniego friend'a może zaważyć na przejściu danego wyciągu. Jednak największą zaletą nowych ekspresów Ocun jest oczywiście ich waga. Biorąc na wspinaczkę zestaw 20 ekspresów Kestrel zaoszczędzisz wagę jednego litra wody.

Druciane zamki jak zawsze, oprócz niskiej wagi, zapewniają wygodne wpinanie liny, nie przymarzają w zimowych warunkach i nie otwierają się same podczas gdy karabinek uderza o skałę. Dodatkowo ząbek w ekspresach Kestrel jest wygładzony i schowany w taki sposób, że nie zahacza o pozostały sprzęt oraz szpejarki, tak bardzo jak w przypadku większości karabinków typu wire.
Specyfikacja techniczna:
Długość taśmy
15 cm
15 cm
Karabinek gięty
80 x 48 mm
80 x 48 mm
Waga
60 g
60 g
Karabinek prosty
80 x 48 mm
80 x 48 mm
Patenty
---
---
Taśma
Dyneema
Dyneema
Wytrzymałość karab.
23.8.7 kN
23.8.7 kN
Wytrzymałość taśmy
22 kN
22 kN
Zestaw ekspresów Ocun Kestrel QD DYN 8, 15cm 5-pack - green - opinie klientów
0.0
0 opinie