top

Zestaw ekspresów Ocun Hawk QD wire DYN 11, 10 cm 5-pack - green

195,30 zł 279,00 zł
-30%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw ekspresów Ocun Hawk QD wire DYN 11, 10 cm to świetny wybór dla każdego miłośnika wspinaczki, także alpejskiej i wielowyciągowej, gdzie niska waga tego typu elementów jest szczególnie istotna. Na pojedynczy model składają się bowiem lekkie karabinki Hawk Wire z drucianym zamkiem połączone równie lekką taśma z dyneemy.

Mroźne warunki z pewnością nie są problemem dla zestawu ekspresów Ocun Hawk QD wire DYN 11, 10 cm. Karabinki użyte w ich budowie wykorzystują druciany zamek, który świetnie spisuje się podczas niskich temperatur, a dodatkowo minimalizuje ryzyko gromadzenia się na nim błota. Dodatkowo połączone są lekką taśma z dyneemy, której wytrzymałość dobrze dba o bezpieczeństwo wspinacza.

Firma Ocun od wielu lat dostarcza wysokiej jakości szpej, który doceniają zarówno początkujący, jak i zaawansowani łojanci. Niezawodność i funkcjonalność – te dwa słowa najlepiej opisują asortyment czeskiego producenta, który z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do całego procesu produkcji, tak aby w ręce klientów trafił maksymalnie dopracowany sprzęt, zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku ekspresu Hawk QD Wire DYN 11 10 cm, który stworzono z myślą o zachowaniu najwyższej funkcjonalności i redukcji wagi ekwipunku.

Obydwa zastosowane karabinki to kute na gorąco Hawk Wire, które cechują się niską wagą i dużą wytrzymałością, dzięki czemu są niezawodne i pozwolą znacznie ograniczyć wagę ekwipunku. Druciane zamki są pewne i solidne nawet w sytuacji przypadkowego uderzenia o ścianę, ponieważ nie otworzą się samoczynnie. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa — nie zamarzają w zimowych warunkach i o wiele lepiej znoszą zabrudzenie. Ponadto ząbek jest wygładzony i schowany w taki sposób, że nie zahacza o pozostały sprzęt oraz szpejarki, tak bardzo jak w przypadku większości karabinków typu wire.

W ekspresie Hawk QD Wire DYN 11 10 cm zastosowano taśmę Dyneema o szerokości 11 mm stanowiąca udany kompromis pomiędzy wytrzymałością a niską wagą. Przeszycia na całej długości usztywniają ją, co pomaga w odpowiednim pozycjonowaniu karabinków, na co wpływa również gumowy stabilizator przy dolnym karabinku.

Zestaw ekspresów Ocun Hawk QD Wire DYN 11 10 cm został stworzony dla wszystkich miłośników wspinaczki, którzy pragną zredukować wagę ekwipunku, przy jednoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności.

Długość całkowita: ok. 27 cm
Wymiary karabinka: ok. 9 x 5 cm

Specyfikacja techniczna:
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Ocun Hardware
Seria producenta Ocun Hawk
Długość taśmy 10 cm
Karabinek gięty Hawk Wire
Waga ok. 78 g
Karabinek prosty Hawk Wire
Taśma Dyneema
Wytrzymałość karab. 24.9.9 kN
Wytrzymałość taśmy 22 kN

Zestaw ekspresów Ocun Hawk QD wire DYN 11, 10 cm 5-pack - green - opinie klientów

0.0
0 opinie