top

Zestaw do gotowania Kovea Alpine Pot Wide

599,99 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Kovea Alpine Pot Wide to następca rewelacyjnego systemu do szybkiego gotowania, który umożliwiał przygotowanie ciepłego napoju w ekspresowym tempie. Zastosowanie większej średnicy naczynia sprawia, że całość jest jeszcze poręczniejsza i łatwiej sięgnąć łyżką do środka.

Niezwykle kompaktowe systemy do ekspresowego gotowania stały się niezwykle popularne dzięki swojej funkcjonalności. To nierzadko podstawowe wyposażenie w czasie wypraw górskich, wspinaczki, a nawet szybkich wyjść skiturowych. Zoptymalizowany komplet Kovea Alpine Pot Wide składający się z funkcjonalnego naczynia oraz dopasowanego palnika o dużej mocy pozwala niezwykle szybko zagotować wodę potrzebną do przyrządzenia gorącego napoju lub posiłku. Całość po spakowaniu zajmuje w plecaku niedużą ilość miejsca, dzięki czemu nie zabiera tak cennej przestrzeni.

Najnowsza wersja palnika turystycznego Alpine Pot Wide została wyposażona w nieco szerszą menażkę, która zapewnia jeszcze lepszy dostęp do środka. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp na przykład w czasie spożywania dania liofilizowanego przyrządzonego bezpośrednio w naczyniu. Garnek wykonano z ultralekkiego aluminium, które zapewnia świetne właściwości użytkowe. Od dołu znajduje się zintegrowany promiennik HES (Heat Exchange System) idealnie pasujący do palnika. Te dwa doskonale zgrane ze sobą elementy pozwalają na maksymalnie efektywne przekazywanie ciepła z palnika do garnka, które w tradycyjnych modelach w większości ucieka na boki. Pozwala to na znacznie szybsze zagotowywanie wody, a także większa oszczędność gazu. To z kolei oznacza mniejszą ilość kartuszy niezbędną do zabrania na całą wyprawę, co może być kluczowe podczas pakowania bagażu. Większa wydajność kuchenki pozwala na jej wykorzystanie na nieco większych wysokościach, niż jej tradycyjne odpowiedniki zasilane kartuszami gazowymi.

Do garnka dołączona jest funkcjonalna pokrywka z uchwytem przyspieszająca dodatkowo proces gotowania. Zastosowana w garnku materiałowa osłona chroni przed łatwym poparzeniem w momencie przenoszenia nagrzanego garnka wraz z zawartością. W celu zmniejszenia wagi można ją również zdjąć. W manipulowaniu napełnionym garnkiem pomagają też dwa składane uchwyty, które nie będą przeszkadzały w czasie transportu.

Kuchenka Kovea Alpine Pot Wide została wyposażona w piezo zapalnik, który umożliwia jej bezproblemowe odpalenie bez konieczności posiadania zapałek czy zapalniczki, czyniąc z niego fantastyczne, samodzielne urządzenie do przygotowywania ciepłych posiłków w terenie. Palnik jest kompatybilny z nakręcanymi kartuszami turystycznymi, dzięki czemu po skończonym gotowaniu całość można bez problemu rozłączyć.

Cały zestaw można bez problemu spakować do menażki, dzięki czemu można osiągnąć wyjątkowo kompaktowe rozmiary po spakowaniu do plecaka. Załączony siatkowy pokrowiec zapewni wygodę przenoszenia, a także sprawi, że nie będzie potrzeby szukania poszczególnych elementów zestawu po całym plecaku.

Palnik Kovea Alpine Pot Wide posiada również wiele funkcjonalnych dodatków, dzięki czemu sprawdzi się niemal w każdych okolicznościach. Wykonany z tworzywa kubek ułatwi spożywanie posiłków czy ciepłego napoju w terenie. Dodatkowe nóżki pozwolą z kolei wykorzystać palnik również z innymi naczyniami turystycznymi, nie ograniczając nas tylko do załączonego garnka.

W skład zestawu wchodzi:
  • Garnek o pojemności całkowitej 1,1 litra wyposażony w radiator;
  • Wydajny palnik z piezozapalnikiem idealnie pasujący do garnka;
  • Funkcjonalna pokrywka z uchwytem;
  • Materiałowa osłona garnka z możliwością jej odpięcia zapobiega łatwemu poparzeniu;
  • Składane uchwyty do przenoszenia garnka;
  • Nakładka na palnik umożliwiająca wykorzystanie go z innymi naczyniami;
  • Osłona na dolną część garnka chroniąca przed łatwym uszkodzeniem w czasie transportu;
  • Wykonany z tworzywa kubek ułatwiający spożywanie posiłków;

Pojemność całkowita garnka: 1,1 l Maksymalny poziom napełniania (oznaczony na ściance): 0,5 l Wymiary po spakowaniu: ok. 15,5 x ø 12 cm Waga zestawu wraz z pokrowcem: ok. 605 g Waga garnka: ok. 240 g

Waga palnika: ok. 190 g

Kartusz widoczny na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu.
Specyfikacja techniczna:
Kolor czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Kovea Stoves

Zestaw do gotowania Kovea Alpine Pot Wide - opinie klientów

5.0
1 opinia