Zestaw do bukłaka HydraPak Hydrant Tube Kit

95,99 zł 119,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Zestaw do bukłaka HydraPak Hydrant Tube Kit to praktyczne udogodnienie dla miłośników wszelkich aktywności i bycia w ciągłym ruchu. Niezależnie czy uprawiasz kolarstwo, bieganie czy wybierasz się na wymagający trekking, to rozwiązanie pozwoli Ci zadbać o odpowiednie nawodnienie bez konieczności zatrzymywania się czy dłuższego postoju.

Zaprojektowany do użytku w warunkach outdoorowych model idealnie sprawdzi się w połączeniu z bukłakami HydraPak. Wygoda użytkowania i wysoka funkcjonalność sprawiają, że już nie będziesz chciał korzystać ze zwykłej butelki czy bidonu. Wykonany z trwałego i odpornego tworzywa TPU posłuży Ci długi czas.

Zestaw HydraPak Hydrant Tube Kit zawiera dwa ustniki, przewód z systemem Hydrant™ Tube oraz łącznik z systemem Plug-N-Play® , umożliwiający szybkie i łatwe podłączenie wężyka do sakwy na wodę. Dzięki tym elementom bez problemu przeobrazisz swój bukłak na wodę w zaawansowany i bardzo praktyczny mechanizm nawadniający.

Wchodzący w skład zestawu HydraPak Hydrant Tube Kit ustnik z wysokoprzepływowym zaworem zgryzowym Blaster™ Valve zapewnia maksymalny komfort i łatwość użytkowania. Wystarczy lekko go przygryźć, by wężykiem popłynęła woda. Wyposażony jest w samoblokujący się system, który odcina przepływ płynu po każdym łyku. Dodatkowo posiada zakręcane zabezpieczenie zapobiegające wyciekaniu wody. Ustnik wykonany jest z bezpiecznego silikonu i nie powoduje podrażnień skóry. Dla jeszcze większej wygody, możesz wymienić go na zamiennik załączony w zestawie – ustnik aktywujący się przy zasysaniu płynu.

Nawadniający zestaw HydraPak Hydrant Tube Kit zawiera również elastyczny wężyk HydraFlex 36”, który zapewnia stabilny i równomierny przepływ wody. Zaprojektowany tak, by się nie skręcał i nie załamywał, umożliwia wygodne picie bez konieczności zatrzymania się i sięgnięcia po napój do plecaka. Jest on kompatybilny z systemem Plug-N-Play™ i zachowuje pożądaną szczelność podczas marszu. Umożliwia szybkie i łatwe podpięcie wężyka do bukłaka.

Kolejnym elementem zestawu HydraPak Hydrant Tube Kit jest system Hydrant™ Tube polegający na zastosowaniu pomiędzy wężykiem a ustnikiem specjalnej pompki, która pozwala na rozpylenie wody i jej precyzyjniejsze pobieranie. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy chcesz na szlaku umyć ręce lub przepłukać termos. Zestaw wyposażony jest w ułatwiający mocowanie całości klips boczny oraz osłonkę na ustniki chroniącą przed dostawaniem się do środka pyłu i zanieczyszczeń. Całość wykonano bez użycia szkodliwych związków chemicznych BPA i PVC.

Dzięki nawadniającemu zestawowi HydraPak Hydrant Tube Kit z łatwością przeobrazisz swój bukłak w zaawansowany i funkcjonalny system hydracyjny.

HydraPak Hydrant Tube Kit najważniejsze cechy:

 • Model wykonany z wytrzymałego tworzywa TPU;
 • Silikonowy ustnik Blaster® Valve nie powoduje podrażnień skóry;
 • Otwarcie ustnika poprzez przygryzienie jest wygodne w obsłudze i ogranicza ryzyko przeciekania;
 • Zamienny silikonowy ustnik;
 • Zabezpieczenie przed niekontrolowanym wyciekaniem wody;
 • Elastyczny wężyk HydraFlex 36” zapewnia równomierny przepływ wody;
 • Łącznik kompatybilny z systemem Plug-N-Play™;
 • System Hydrant™ Tube ułatwia nalewanie wody z bukłaka do naczyń, a także wygodne ich mycie;
 • Ułatwiający mocowanie klips boczny;
 • Osłonka chroniąca przed zanieczyszczeniem ustnika;
 • Nie zawiera szkodliwych związków BPA i PVC.

Użyte materiały: TPU, silikon

Zestaw do bukłaka HydraPak Hydrant Tube Kit - opinie klientów

0.0
0 opinie