top

Zestaw Climbing Technology Lime Set Pro NY 12cm x6 - anodized

341,99 zł 379,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw ekspresów Climbing Technology Lime Set Pro NY 12cm x6 idealnie spiszą się podczas najbardziej wymagających wyzwań wspinaczkowych, gdzie wysoka jakość wykonania szpeju i jego niska waga pozwoli Ci zrealizować swoje cele. Dzięki nim ograniczysz ciężar zabieranego ze sobą ekwipunku, co z pewnością przełoży się na jakość wspinaczki.

Ekspresy, które znajdziesz w zestawie, są jednymi z najbardziej zaawansowanych ekspresów, jakie znaleźć można obecnie na rynku tego typu wyposażenia. Ich wysoka wytrzymałość i zastosowanie odpowiednich materiałów, pozwoli Ci na wykorzystanie ich w niemalże każdym, nawet najtrudniejszym terenie, a zaimplementowane w nich sprawdzone rozwiązania pozwolą Ci czerpać pełnymi garściami przyjemność ze wspinaczki.

Ekspresy wspinaczkowe Climbing Technology Lime Set NY PRO 12 cm idealnie spiszą się podczas pokonywania najtrudniejszych wyzwań. Całość świetnie sprawdza się również w czasie patentowania. Gruntownie przetestowaną konstrukcję uzupełniono o jeden niewielki szczegół. Zamiast tradycyjnego stringa, w tym modelu użyto całkiem nowego rozwiązania. Gumowy element - Fixit jeszcze lepiej stabilizuje dolny karabinek i zapobiega jego przemieszczaniu się względem taśmy. Zastosowane karabinki CT Lime zostały wykonane w zaawansowanej technologii kucia na gorąco (Hot Forged), co pozwoliło na użycie bardziej dopracowanych kształtów i przekroju. Skutkuje to znacznym zmniejszeniem wagi w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo wysokiej wytrzymałości. Optymalne wyprofilowanie i wielkość karabinków sprawiają, że świetne leżą w dłoni.

W obu karabinkach zastosowano klasyczne zamki z system Catch Free, co sprawia, że wpinanie i wypinanie ekspresu jest znacznie łatwiejsze. Zamek pracuje lekko, a wyeliminowanie ząbka pozwala ograniczyć ryzyko haczenia o linę, taśmy i repy do minimum. Gięty zamek umożliwia bezproblemowe wpięcie liny nawet na trudnych fragmentach. Zestaw ekspresów Climbing Technology Lime Set NY PRO 12 cm wykorzystuje wytrzymałe taśmy nylonowe o zmiennej szerokości (od 16 do 25 mm). Taśma taka doskonale pozycjonuje ekspres, a także umożliwia pewny chwyt. Dzięki temu ekspres idealnie sprawdzi się podczas patentowania dróg oraz wspinaczki sportowej.

W skład zestawu wchodzi 6 ekspresów wspinaczkowych Climbing Technology Lime Set Pro NY 12cm x6. 

  • Symbol produktu: 2E661DCC0LCTSTP
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 2E661DCC0LCTSTP
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Climbing Technology Outdoor - Carabiners and Quickdraws
Seria producenta Climbing Technology Lime
Długość taśmy 12 cm
Karabinek gięty Climbing Technology Lime B
Waga ok. 102 g (1 sztuka)
Karabinek prosty Climbing Technology Lime S
Taśma Poliamid
Wytrzymałość karab. 23.8.8 kN / 23.8.8 kN
Wytrzymałość taśmy 22 kN
Sezon 20/21

Climbing Technology Lime Set Pro NY 12cm x6 - opinie klientów

0.0
0 opinie