top

Zestaw Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 22cm x6 - anodized

321,59 zł 401,99 zł
-20%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 22cm x6t o komplet 6 fantastycznych ekspresów, które doskonale spiszą się zarówno wśród początkujących jak i najbardziej doświadczonych wspinaczy. Dzięki nim zaznasz maksymalnego bezpieczeństwa podczas pokonywania najtrudniejszych dróg wspinaczkowych, a ich niska waga pozwoli Ci na ograniczenie ciężaru zabieranego ze sobą szpeju.

Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji odpowiednich materiałów, ekspresy te poza niską wagą cechują się również bardzo wysoką wytrzymałością, która pozwoli CI na swobodne użytkowanie ich w nawet najtrudniejszych warunkach. Bez trudu użyjesz ich zarówno podczas wymagających treningów w skałkach, jak i na wypadach w wyższe partie gór.

Podstawę każdego ekspresu stanowią karabinki. Tutaj zastosowano sprawdzone w akcji Climbing Technology Lime w wersjach S i W. Podobnie jak najbardziej zaawansowane modele wykonano je w technologii kucia na gorąco, dzięki czemu zachowano idealny balans pomiędzy wagą i wytrzymałością. Korpusy karabinków mają bardzo klasyczny kształt, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni, a operowanie całym ekspresem jest intuicyjne. Górny karabinek posiada prosty zamek, gwarantujący instynktowne wpinanie ekspresu zarówno w plakietkę, jak i linkę z kości wspinaczkowej. Wyposażono go oczywiście w bezząbkowy system Catch-Free, który sprawia, że nie haczy on o liny czy taśmy. Dolny karabinek posiada z kolei druciany zamek. Oprócz redukcji wagi, rozwiązanie to zmniejsza również ryzyko przypadkowego otwarcia zamka w momencie uderzenia karabinka o skałę. Ponadto zamki agrafkowe są znacznie bardziej wytrzymałe na zabrudzenie czy zamarznięcie, co jest szczególnie istotne podczas wspinaczki w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zestaw ekspresów Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 22cm x6 wykorzystuje innowacyjne stringi. Opatentowany przez markę CT gumowy Fixit to pomysłowe i szalenie praktyczne rozwiązanie. Doskonale pozycjonuje dolny karabinek, zapobiegając jego przekręcaniu się w najmniej odpowiednich momentach. Dodatkowo jest na tyle duży, że chroni taśmę przed szybkim zużyciem w wyniku przetarcia o skały, zwiększając żywotność ekspresu. Zastosowane tasiemki z Dyneemy obniża znacznie wagę całego ekspresu.

  • Symbol produktu: 2E670FTC0NCTSTP

W skład zestawu wchodzi 6 ekspresów Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 22cm.

Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 2E670FTC0NCTSTP
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Climbing Technology Outdoor - Carabiners and Quickdraws
Seria producenta Climbing Technology Lime
Długość taśmy 22 cm
Karabinek gięty Climbing Technology Lime W
Waga ok. 89 g (1 sztuka)
Karabinek prosty Climbing Technology Lime S
Taśma Dyneema 11 mm
Wytrzymałość karab. 23.8.8 kN / 24.8.8 kN
Wytrzymałość taśmy 22 kN
Sezon 20/21

Climbing Technology Lime-M Set Dyneema 22cm x6 - opinie klientów

0.0
0 opinie