Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Galaxy

Cena promocyjna 696,15 zł Cena regularna 819,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Galaxy spełni swoje zadanie, jeśli w planach widnieją wypady na via ferraty. Zawiera wszystko, co może okazać się niezbędne w trakcie pokonywania tego typu dróg: kask dla ochrony przed spadającymi kamieniami, lonża dla większego bezpieczeństwa oraz uprząż

Lonża Climbing Technology Hook-It Slider została zaprojektowana zgodnie ze zaktualizowanym standardem. Posiada elastyczne ramiona, niezależnie połączone z absorberem. Slider ma zmniejszać do minimum siłę działającą na człowieka podczas upadku. Karabinki o dużym prześwicie wyposażono w automatyczne zamki Catch-Free. Wygodnie leżą w dłoni, sprawiając, że przepinanie się nigdy nie było jeszcze takie wygodne.

Ten zestaw jest odpowiedzią na wszelkie sprzętowe pytania. Kask Climbing Technology Galaxy zadba o właściwą ochronę głowy przed przypadkowym uderzeniem i spadającymi kamieniami. Poza mocną i lekką konstrukcją jest on odpowiednio wentylowany. W razie potrzeby można zamocować na nim czołówkę, a szeroki zakres regulacji pozwala na wygodne dopasowanie.

Uprząż Climbing Technology Explorer zaprojektowana została m.in. z myślą o pokonywaniu via ferrat. Pętle udowe i pas biodrowy są szerokie dla zwiększonego komfortu, a duże klamry podnoszą bezpieczeństwo i ułatwiają zakładanie uprzęży. Została ona wykonana w sposób umożliwiający jej intuicyjne zakładanie. Posiada dwie szpejarki, a punkt centralny został umieszczony nieco wyżej, by dbać o odpowiednią pozycję użytkownika.

W skład zestawu wchodzą:
  • Kask Climbing Technology Galaxy;
  • Lonża Climbing Technology Hook-It Slider;
  • Uprząż Climbing Technology Explorer;
  • Pokrowiec transportowy.

Kask Climbing Technology Galaxy

Wielozadaniowy kask wspinaczkowy, idealny w góry, skały oraz na via ferraty. Został wyposażony w lekką i jednocześnie wytrzymałą skorupę z materiału ABS oraz wyściółkę z polistyrenu. Zastosowana wewnątrz pianka jest szybkoschnąca oraz łatwa w konserwacji, w razie potrzeby można ją wypiąć.

Kształt skorupy jest ergonomiczny, została ona wyposażona w szereg otworów wentylacyjnych, gwarantując komfort użytkowania nawet w wyższych temperaturach. Kask posiada cztery elementy pozwalające na zamocowanie czołówki. Jest w pełni regulowany, dlatego świetnie sprawdzi się jako kask uniwersalny, który założą kobiety, mężczyźni jak i dzieci.

CE EN 12492: 2012

UIAA

Lonża Climbing Technology Hook-It Slider

Posiada absorber energii, który minimalizuje siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Umożliwia wyjątkowo intuicyjną kontrolę jego stanu, przed każdym zastosowaniem. W zestawie znajdują się dwa solidne karabinki typu K wyposażone w podwójny automatyczny zamek. Charakteryzują się one odpowiednim prześwitem, pozwalającym na ich łatwą obsługę.

Lonża została wyposażona w dwa elastyczne ramiona, tworzące konstrukcję na kształt litery Y. Pętlę łączącą ramiona z absorberem umieszczono centralnie, może ona także stanowić trzeci punkt wpięcia, gdy zdecydujemy się na odpoczynek.

Hook-It Slider składa się z:
  • Kompaktowego absorbera energii Slider zapewniającego odpowiednie wyłapanie lotu oraz możliwie niski współczynnik siły uderzenia działającej na użytkownika w trakcie upadku, w przypadku gdy jego masa mieści się w zakresie 60-80-100 kg;
  • Solidnych, ergonomicznych karabinków typu K o dużym prześwicie wyposażonych w automatyczny podwójny zamek;
  • Dwóch elastycznych ramion pozwalających na wygodne wpinanie i wypinanie się na poszczególnych odcinkach niezależnie połączonych z absorberem w literę Y;
  • Pętli łączącej lonżę z uprzężą.
CE 0333

EN 958:2017

Lonża może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 kg (bez ekwipunku) do 120 kg (waga wraz z ekwipunkiem).

Uprząż Climbing Technology Explorer

To model stworzony głównie z myślą o via ferratach i parkach linowych. Szeroki i wyściełany pas oraz pętle udowe zapewniają wysoki poziom komfortu, a duże klamry typu Slide and Lock to bezpieczeństwo w każdej sytuacji, zmniejszają one ryzyko popełnienia błędu podczas zakładania uprzęży oraz umożliwiają szybką i wygodną regulację.

Punkt centralny Climbing Technology Explorer został wykończony mocnym materiałem zwiększającym trwałość i żywotność uprzęży. Pomarańczowy kolor ułatwia odpowiednie zawiązanie się mniej doświadczonym użytkownikom. Umiejscowienie go nieco wyżej niż w klasycznej uprzęży zmniejsza ryzyko obrócenia się i wypadnięcia z uprzęży. Posiada 2 szpejarki na najpotrzebniejszy sprzęt.

Wygoda, niska waga i duży zakres regulacji to jej podstawowe zalety. Znajdzie swoje miejsce w trakcie wypadów na ferraty, ale równie dobrze posłuży przy treningu na ścianie. Trzy szybkie klamry zagwarantują proste dopasowanie, a jej konstrukcja pozwoli uniknąć błędów przy zakładaniu

Wymiary:
Obwód pasa: ok. 72-110
Obwód pętli udowej: ok. 46-80 cm.

CE 0333 EN 12277:2007-C UIAA

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Galaxy - opinie klientów

0.0
0 opinie