Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Eclipse

655,20 zł 819,00 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Eclipse to zestaw idealny, jeśli planujesz spacer nieco bliżej chmur. Składa się na niego kask Climbing Technology Eclipse przeznaczony na nieco mniejsze głowy, lonża Climbing Technology Hook-It Slider, a także wygodna uprząż Climbing Technology Explorer.

Lonża Climbing Technology Hook-It Slider została zaprojektowana zgodnie ze zaktualizowanym standardem. Posiada elastyczne ramiona, niezależnie połączone z absorberem. Slider ma zmniejszać do minimum siłę działającą na człowieka podczas upadku. Karabinki o dużym prześwicie wyposażono w automatyczne zamki Catch-Free. Wygodnie leżą w dłoni, sprawiając, że przepinanie się nigdy nie było jeszcze takie wygodne.

Jeśli w planach widnieją via ferraty warto odpowiednio się zabezpieczyć. Ten zestaw jest odpowiedzią na wszelkie pytania. Kask Climbing Technology Eclipse zadba o właściwą ochronę osób z nieco mniejszym obwodem głowy. Ochroni je przed przypadkowym uderzeniem i spadającymi kamieniami. Poza mocną i lekką konstrukcją jest on odpowiednio wentylowany. W razie potrzeby można przytroczyć do niego również czołówkę, a szeroki zakres regulacji sprawia, że jest to sprzęt uniwersalny.

Uprząż Climbing Technology Explorer zaprojektowana została z myślą o pokonywaniu via ferrat. Pętle udowe i pas biodrowy są szerokie dla zwiększonego komfortu, a duże klamry podnoszą bezpieczeństwo i ułatwiają zakładanie uprzęży. Została ona wykonana w sposób umożliwiający jej intuicyjne zakładanie. Posiada dwie szpejarki, a łącznik został umieszczony nieco wyżej, by dbać o odpowiednią pozycję użytkownika.

W skład zestawu wchodzą:
 • Kask Climbing Technology Eclipse;
 • Lonża Climbing Technology Hook-It Slider;
 • Uprząż Climbing Technology Explorer;
 • Pokrowiec transportowy.

Kask Climbing Technology Eclipse

Zaawansowany kask wspinaczkowy dla osób o nieco mniejszym obwodzie głowy. Konstrukcja łącząca w sobie materiał ABSoraz polistyren odpowiada za zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Kask posiada wszystkie elementy zapewniające najwyższą funkcjonalność takie jak zaczepy do latarki czołowej, otwory wentylacyjne, przyjemną w dotyku wyściółkę czy system szybkiego dopasowywania do obwodu głowy.
 • Wytrzymała konstrukcja łącząca w sobie takie materiały jak niezwykle wytrzymały ABS i polistyren;
 • Możliwość zamocowania czołówki;
 • Zakres regulacji obwodu 48-56 cm;
 • Otwory wentylacyjne zapewniające skuteczną wymianę powietrza;
 • Regulacja rozmiaru za pomocą pokrętła;
 • Wygodna wyściółka;
 • Wyprodukowany we Włoszech.
Obwód głowy: ok. 48-56 cm (dane producenta)
Waga: ok. 314 g
CE EN 12492

UIAA

Lonża Climbing Technology Hook-It Slider

Posiada absorber energii, który minimalizuje siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Umożliwia wyjątkowo intuicyjną kontrolę jego stanu, przed każdym zastosowaniem. W zestawie znajdują się dwa solidne karabinki typu K wyposażone w podwójny automatyczny zamek. Charakteryzują się one odpowiednim prześwitem, pozwalającym na ich łatwą obsługę.

Lonża została wyposażona w dwa elastyczne ramiona, tworzące konstrukcję na kształt litery Y. Pętlę łączącą ramiona z absorberem umieszczono centralnie, może ona także stanowić trzeci punkt wpięcia, gdy zdecydujemy się na odpoczynek.

Hook-It Slider składa się z:
 • innowacyjnego absorbera Slider łączącego zalety zszywanej taśmy oraz płytki hamującej schowanej w etui zapinanym na zamek błyskawiczny;
 • elastycznych ramion, które są wytrzymałe, nie skręcają się i nie przeszkadzają w czasie pokonywania kolejnych przeszkód;
 • dwóch automatycznych karabinków bezząbkowych, które dzięki specjalnie skonstruowanym zamkom pozwalają szybko i bezpiecznie przepinać się na kolejne odcinki via ferraty;
 • pętli umożliwiającej przymocowanie zestawu do uprzęży.
Waga: ok. 659 g
CE 0333

EN 958:2017

Lonża może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 kg (bez ekwipunku) do 120 kg (waga wraz z ekwipunkiem).

Uprząż Climbing Technology Explorer

To model stworzony głównie z myślą o via ferratach i parkach linowych. Szeroki i wyściełany pas oraz pętle udowe zapewniają wysoki poziom komfortu, a duże klamry typu Slide and Lock to bezpieczeństwo w każdej sytuacji, zmniejszają one ryzyko popełnienia błędu podczas zakładania uprzęży oraz umożliwiają szybką i wygodną regulację.

Łącznik Climbing Technology Explorer został wykończony mocnym materiałem zwiększającym trwałość i żywotność uprzęży. Pomarańczowy kolor ułatwia odpowiednie zawiązanie się mniej doświadczonym użytkownikom. Umiejscowienie go nieco wyżej niż w klasycznej uprzęży zmniejsza ryzyko obrócenia się i wypadnięcia z uprzęży. Posiada 2 szpejarki na najpotrzebniejszy sprzęt.

Wygoda, niska waga i duży zakres regulacji to jej podstawowe zalety. Znajdzie swoje miejsce w trakcie wypadów na ferraty, ale równie dobrze posłuż przy treningu na ścianie. Trzy szybkie klamry zagwarantują proste dopasowanie, a jej konstrukcja pozwoli uniknąć błędów przy zakładaniu.

Obwód w pasie: ok. 66-110 cm
Obwód w udzie: ok. 44-80 cm
Waga: ok. 459 g

CE 0333 EN 12277:2015-C

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Premium Eclipse - opinie klientów

0.0
0 opinie