Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Plus Eclipse

647,99 zł 809,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Plus Eclipse to wszystko, co będzie Ci potrzebne przy pokonywaniu via ferrat. Kask Climbing Technology Eclipse jako podstawowa ochrona dla osób o mniejszym obwodzie głowy, lonża Climbing Technology Top Shell Slider minimalizująca siłę działającą na użytkownika podczas upadku oraz regulowana i wygodna uprząż Climbing Technology Explorer.

Jeśli w planach widnieją via ferraty warto odpowiednio się zabezpieczyć. Ten zestaw jest odpowiedzią na wszelkie pytania. Kask Climbing Technology Eclipse zadba o właściwą ochronę osób z nieco mniejszym obwodem głowy. Ochroni je przed przypadkowym uderzeniem i spadającymi kamieniami. Poza mocną i lekką konstrukcją jest on odpowiednio wentylowany. W razie potrzeby można przytroczyć do niego również czołówkę, a szeroki zakres regulacji sprawia, że jest to sprzęt uniwersalny.

Lonża Climbing Technology Top Shell Slider posiada nieocenione właściwości, absorber energii Slider powstał tak, by zminimalizować siłę działającą na użytkownika podczas lotu. Dodatkowo wyposażono go w etykietę, pozwalająca na kontrolę stanu lonży. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo. Karabinki zaprojektowano, by wygodnie przepinać się między odcinkami, a automatyczne zamki Catch-Free zagwarantują sprawne i szybkie działanie. Karabinki Top Shell cechują się dodatkową powłoką ze stali nierdzewnej, która podnosi ich wytrzymałość. Ramiona są elastyczne i wytrzymałe, a pętlę łączącą absorber z uprzężą wzmocniono.

Uprząż Climbing Technology Explorer zaprojektowana została z myślą o pokonywaniu via ferrat. Pętle udowe i pas biodrowy są szerokie dla zwiększonego komfortu, a duże klamry podnoszą bezpieczeństwo i ułatwiają zakładanie uprzęży. Została ona wykonana w sposób umożliwiający jej intuicyjne zakładanie. Posiada dwie szpejarki, a łącznik został umieszczony nieco wyżej, by dbać o odpowiednią pozycję użytkownika.

W skład zestawu wchodzą:
 • Kask Climbing Technology Eclipse;
 • Lonża Climbing Technology Top Shell Slider;
 • Uprząż Climbing Technology Explorer;
 • Pokrowiec transportowy.

Kask Climbing Technology Eclipse

Zaawansowany kask wspinaczkowy dla osób o nieco mniejszym obwodzie głowy. Konstrukcja łącząca w sobie materiał ABSoraz polistyren odpowiada za zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Kask posiada wszystkie elementy zapewniające najwyższą funkcjonalność takie jak zaczepy do latarki czołowej, otwory wentylacyjne, przyjemną w dotyku wyściółkę czy system szybkiego dopasowywania do obwodu głowy.
 • Wytrzymała konstrukcja łącząca w sobie takie materiały jak niezwykle wytrzymały ABS i polistyren;
 • Możliwość zamocowania czołówki;
 • Zakres regulacji obwodu 48-56 cm;
 • Otwory wentylacyjne zapewniające skuteczną wymianę powietrza;
 • Regulacja rozmiaru za pomocą pokrętła;
 • Wygodna wyściółka;
 • Wyprodukowany we Włoszech.
Obwód głowy: ok. 48-56 cm (dane producenta)
Waga: ok. 313 g
CE EN 12492

UIAA

Lonża Climbing Technology Top Shell Slider

Powstała z myślą o aktualizacji standardów w tej dziedzinie. Absorber pozwala na szybką i łatwą kontrolę stanu lonży przed każdorazowym użytkowaniem. W zestawie znajdują się karabinki K z technologią Top Shell, bazującą na dodatkowej osłonie ze stali nierdzewnej, wzmacniającej konstrukcję.

Posiada absorber, który ogranicza siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Dodatkowo umieszczona na nim etykieta kontrolna umożliwia sprawdzenie stanu lonży przed każdym użytkowaniem. W zestawie znajdują się karabinki o dużym prześwicie, którymi wyjątkowo łatwo się operuje. Zostały wyposażone w powłokę ze stali nierdzewnej, która przedłuża ich żywotność. Zamki są automatyczne i wykonane w systemie Catch-Free.

Ramiona są odpowiednio elastyczne, co usprawnia przepinanie się między kolejnymi odcinkami, tworzą one konstrukcję w kształt litery Y. Łącznik ramion z absorberem umieszczono centralnie, może on również służyć jako dodatkowy punkt wpięcia, gdy użytkownik potrzebuje chwili wytchnienia.

Top Shell Slider składa się z:
 • innowacyjnego absorbera Slider łączącego zalety zszywanej taśmy oraz płytki hamującej schowanej w etui zapinanym na zamek błyskawiczny;
 • elastycznych ramion, które są wytrzymałe, nie skręcają się i nie przeszkadzają w czasie pokonywania kolejnych przeszkód;
 • dwóch automatycznych karabinków bezząbkowych, które dzięki specjalnie skonstruowanym zamkom pozwalają szybko i bezpiecznie przepinać się na kolejne odcinki via ferraty;
 • karabinki wyposażono Top Shell, która stanowi dodatkową powłokę ze stali nierdzewnej;
 • pętli umożliwiającej przymocowanie zestawu do uprzęży.
Waga: ok. 638 g
CE 0333

EN 958:2017

Lonża może być użytkowana przez osoby o wadze od 40 kg (bez ekwipunku) do 120 kg (waga wraz z ekwipunkiem).

Uprząż Climbing Technology Explorer

To model stworzony głównie z myślą o via ferratach i parkach linowych. Szeroki i wyściełany pas oraz pętle udowe zapewniają wysoki poziom komfortu, a duże klamry typu Slide and Lock to bezpieczeństwo w każdej sytuacji, zmniejszają one ryzyko popełnienia błędu podczas zakładania uprzęży oraz umożliwiają szybką i wygodną regulację.

Łącznik Climbing Technology Explorer został wykończony mocnym materiałem zwiększającym trwałość i żywotność uprzęży. Pomarańczowy kolor ułatwia odpowiednie zawiązanie się mniej doświadczonym użytkownikom. Umiejscowienie go nieco wyżej niż w klasycznej uprzęży zmniejsza ryzyko obrócenia się i wypadnięcia z uprzęży. Posiada 2 szpejarki na najpotrzebniejszy sprzęt.

Wygoda, niska waga i duży zakres regulacji to jej podstawowe zalety. Znajdzie swoje miejsce w trakcie wypadów na ferraty, ale równie dobrze posłuż przy treningu na ścianie. Trzy szybkie klamry zagwarantują proste dopasowanie, a jej konstrukcja pozwoli uniknąć błędów przy zakładaniu.

Obwód w pasie: ok.70-110 cm
Obwód w udzie: ok. 42-82 cm
Waga: ok. 458 g

 
CE 0333 EN 12277:2015-C UIAA
Specyfikacja techniczna:
Płeć unisex

Zestaw Climbing Technology Kit Ferrata Plus Eclipse - opinie klientów

0.0
0 opinie