top

Zestaw Climbing Technology Aerial Pro Set NY 12cm x6 - white/blue

449,99 zł 499,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw Climbing Technology Aerial Pro Set NY 12cm x6 będzie świetnym wyborem dla wszystkich najbardziej wymagających wspinaczy, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania szpeju i jego doskonałe właściwości. Dzięki zastosowaniu wielu sprawdzonych rozwiązań, ekspresy pochodzące z tego zestawu idealnie spiszą się w najbardziej wymagającym terenie, w którym bezpieczeństwo wspinacza grać będzie główne skrzypce.

Dzięki wykoaniu z niezwykle wytrzymałych materiałów, model ten z pewnością wykorzystasz nie tylko podczas wspinaczki skalnej, ale także na wypadach wspinaczkowych w góry wysokie. Dodatkowo ich stosunkowo niewielka waga pozwoli Ci na obniżenie ciężaru zabieranego ze sobą ekwipinku, co przełozy się na dynamikę wspinaczki i wspomoże Cię w osiągnięciu załozonych celów.

Na ekspres wspinaczkowy Climbing Technology Aerial Pro Set NY 12cm x6 składa się kilka doskonale współpracujących ze sobą elementów. Pierwszy z nich to karabinek z prostym zamkiem Climbing Technology Aerial Pro S. Kuty na gorąco, wielopłaszczyznowy profil 3D, umożliwił znaczącą redukcję wagi. Ta nowa technologia kształtowania karabinków wydaje się być przyszłością w dążeniu do produkcji lżejszego sprzętu wspinaczkowego przy jednoczesnym podnoszeniu jego wytrzymałości. W klasycznym zamku zastosowano system Catch Free (bezząbkowy), który zapobiega przypadkowemu zaczepianiu się zamka o inny sprzęt wspinaczkowy (pętle, przyrządy, szpejarki) oraz ułatwia wpinanie się w plakietki. Lekkim modyfikacjom poddano kształt samego zamka, zmieniając ułożenie żłobień, co w konsekwencji umożliwia jego pewniejsze i łatwiejsze otwieranie w każdej sytuacji. Żłobienia best-grip po obydwu stronach zamka stanowią ten detal, który docenisz w czasie trudnych wpinek - wszędzie tam, gdzie pozycja ciała daleka jest od restowej, a zapas energii wyklucza walkę z ekspresem przy uprzęży. Rowki przy zamkach poprawiają przyczepność palców, dzięki czemu sprawnie chwycisz ekspres za górny karabinek, pewnie otworzysz zamek, wypniesz go ze szpejarki i wepniesz w przelot. Dolny karabinek to dobrze znany Climbing Technology Aerial Pro B. Także tutaj znajdziemy patent Catch Free, a karabinek został wykonany w technologii kucia na gorąco. Charakterystycznym elementem jest gięty zamek o ergonomicznym kształcie, który sprawia, że wpinanie w niego liny jest naprawdę intuicyjne.

Klasyczne wymiary zastosowanych karabinków, sprawiają, że idealnie leżą w dłoni. Optymalizacja kształtu oraz dbałość o ergonomię pozwalają na łatwe manipulowanie całym ekspresem. Odpowiednie wzmocnienie krawędzi najbardziej narażonych na tarcie gwarantuje zachowanie maksymalnej trwałości i bezpieczeństwa, które wymagane są od sprzętu wspinaczkowego. Oba karabinki połączono wyjątkowo szeroką taśmą poliamidową. Istotną nowością są rewolucyjne zmiany, jakie nastąpiły w kwestii stringa. Zupełnie nowe rozwiązanie to Fixit. Gumowy element ma za zadanie zapobiegać niechcianemu obracaniu się dolnego karabinka, ale jego rozbudowana forma chroni również taśmę przed przycieraniem o skały, co często kończy się jej przymusową wymianą. Dzięki temu ekspres po wpięciu jest idealnie ustawiony, a jego żywotność znacząco wzrasta.

W skład zestawu wchodzi 6 ekspresów wspinaczkowych Climbing Technology Aerial Pro Set NY.

  • Symbol produktu: 2E687DAC0QCTSTP
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 2E687DAC0QCTSTP
Kolor Niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Climbing Technology Outdoor - Carabiners and Quickdraws
Seria producenta Climbing Technology Aerial
Długość taśmy 12 cm
Karabinek gięty Aerial Pro B
Waga ok. 90 g (jedna sztuka)
Karabinek prosty Aerial Pro S
Taśma Poliamid 25/16 mm
Wytrzymałość karab. 23.9.8 kN / 23.9.8 kN
Wytrzymałość taśmy 22 kN
Sezon 20/21

Climbing Technology Aerial Pro Set NY 12cm x6 - opinie klientów

0.0
0 opinie