top

Zestaw chwytów Ocun Slopers - violet

322,07 zł 365,99 zł
-12% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 322,07 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw chwytów Ocun Slopers zawiera 10 oblaków o sferycznym kształcie, które urozmaicą sztuczną ściankę. Umożliwią chwyt całą dłonią, pozwalając na wykonywanie przybloków i przywisów, rozwijających siłę statyczną.

Szeroka oferta zestawów chwytów wspinaczkowych firmy Ocun, prezentująca całą gamę kształtów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników wspinaczki. Możliwość ich montażu w dowolnej konfiguracji pozwoli na stworzenie sztucznej drogi wspinaczkowej, która spełni Twoje oczekiwania treningowe i pomoże Ci utrzymać doskonałą formę. Chwyty zostały wykonane z wytrzymałego na pęknięcia tworzywa, które zapewnia świetne tarcie i dzielnie zniesie intensywną eksploatację.

Zestaw Holds Set 2 Slopers składa się z 10 oblaków o różnej wielkości i kształtach. Umożliwią chwyt całą dłonią, pozwalając na wykonywanie przybloków i przywisów. Dzięki nim urozmaicisz trening na sztucznej ściance, rozwijając odpowiednio siłę statyczną. W efekcie jeszcze lepiej przygotujesz się do wyzwań stawianych przez wspinaczkę w skałach.

Zestaw oblaków Ocun Holds Set 2 Slopers to ważny element każdej sztucznej ścianki, która ma umożliwić wykonanie wszechstronnego treningu wspinaczkowego. Dzięki nim odpowiednio zmodyfikujesz trudność drogi – przystosowując ją do poziomu zaawansowania.

W zestawie znajduje się 10 szt. oblaków: 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 0165
Kolor fioletowy
Płeć Unisex
Materiał podstawowy Poliester
Akcja3 Total Last Sale
Outlet Nie
Przeznaczenie Wspinaczka / Bouldering
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Slopers - opinie klientów

0.0
0 opinii