top

Zestaw chwytów Ocun Footholds - yellow

302,94 zł 364,99 zł
-17% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 302,94 zł
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zestaw chwytów Ocun Footholds Set 1 Bolt-on to zestaw składający się z 10 stopni wspinaczkowych, które zagoszczą na sztucznej ścianie, dopełniając całości. Dzięki nim stopy znajdą odpowiednią podpórkę, a Ty odpowiednio wytrenujesz pracę nóg.

Szeroka oferta zestawów chwytów wspinaczkowych firmy Ocun, prezentująca całą gamę kształtów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników wspinaczki. Możliwość ich montażu w dowolnej konfiguracji pozwoli na stworzenie sztucznej drogi wspinaczkowej, która spełni Twoje oczekiwania treningowe i pomoże Ci utrzymać doskonałą formę. Chwyty zostały wykonane z wytrzymałego na pęknięcia tworzywa, które zapewnia świetne tarcie i dzielnie zniesie intensywną eksploatację.

Zestaw Footholds Set 1 Bolt-on składa się z 10 stopieńków, o różnym kształcie. Stanowią podparcie dla stóp, które pozwoli wypracować odpowiednie nawyki podczas wspinaczki i wytrenować właściwą pracę nóg. W razie potrzeby bez przeszkód posłużą również jako niewielkie chwyty.

Zestaw stopni wspinaczkowych Ocun Footholds Set 1 Bolt-on stanie się integralną częścią dopracowanej sztucznej ścianki. Ta natomiast będzie narzędziem do wypracowania żelaznej formy i doszlifowania umiejętności technicznych.

W zestawie znajduje się 10 szt. stopieńków: 2 x XS, 2 x S, 2 x M, 2 x L, 2 x XL;

Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 2696
Kolor żółty
Płeć Unisex
Materiał podstawowy Poliester
Akcja3 Brak akcji
Outlet Tak
Przeznaczenie Wspinaczka / Bouldering
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Footholds - opinie klientów

0.0
0 opinii