top

Zegarek Garmin Instinct 2 Solar - tidal blue

2 099,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Zegarek Garmin Instinct 2 Solar został wyposażony w specjalny ekran, dzięki czemu wykorzystuje energię słoneczną do ładowania baterii. Pozwala to na znacznie dłuższe użytkowanie zegarka bez konieczności podłączania go do ładowarki. Ten model został też wyposażony w płatności zbliżeniowe.

W zegarku Garmin Instinct 2 Solar producent zastosował ekran monochromatyczny. Zanim uznasz, że to przestarzałe rozwiązanie, rzuć okiem na listę bardzo istotnych zalet takiego rozwiązania.

Ekran monochromatyczny daje doskonałą czytelność ekranu w pełnym słońcu, znacznie przewyższając pod tym względem kolorowe ekrany. W trybie zegarka obejdziesz się bez doładowania baterii nawet przez 28dni, a w trybie GPS do 30 godzin. Zastosowany ekran Power Glass pozwoli na niemalże nieograniczone korzystanie z zegarka bez konieczności ładowania (poza trybem GPS), jeśli tylko będziesz go używał na dworze w wystarczająco mocnym słońcu. Dzięki tak dużej wydajności unikniesz sytuacji, w której podczas treningu zegarek wyłącza się i odmawia dalszej współpracy. 

Producent wyposażył ten model w zestaw czujników, które zapewniają stabilne i jak najbardziej precyzyjne działanie. Zegarek turystyczny Garmin Instinct 2 Solar współpracuje z trzema systemami nawigacji satelitarnej - GPS, GLONASS i Galileo - dzięki czemu nie musisz martwić się o siłę i jakość sygnału. Zastosowany trzyosiowy kompas elektroniczny precyzyjnie wskazuje kierunki, ułatwiając nawigowanie w terenie. A skoro już jesteśmy przy orientowaniu się w terenie - zdażyło Ci się kiedyś podczas treningu pobiec lub pojechać na rowerze w nowe, nieznane miejsce i stracić orientację w terenie? Dzięki funkcji wyznaczania trasy TrackBack® zegarek poprowadzi się z powrotem tą samą drogą, którą nim właśnie zarejestrowałeś.

Jak przystało na zegarek sportowy, Garmin Instinct 2 Solar został wykonany z dbałością o jak największą wytrzymałość i niezawodność. Jest on pokryty wytrzymałym włóknem szklanym, a szkiełko ekranu zostało wzmocnione chemicznie. Ten model jest zgodny z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810 oraz cechuje się wodoodpornością do 10 ATM.

Najważniejsze funkcje zegarka sportowego to te, które dotyczą bezpośrednio treningów. Pod tym względem Garmin Instinct 2 Solar oferuje bardzo wiele. Lista wgranych, predefiniowanych profili jest bardzo długa, a ponadto z poziomu aplikacji możesz zmieniać ich kolejność, wybrać, które mają być wyświetlane, a która nie, a nawet edytować już istniejące. Z pomocą zegarka treningowego Garmin Instinct 2 Solar zmierzysz swój pułap tlenowy, dynamikę jazdy na rowerze górskim oraz otrzymasz codzienne sugestie odnośnie treningu i regeneracji. Producent dodał też nowy tryb, specjalnie dedykowany triathlonowi. Trening jest podzielony na trzy osobne dyscypliny, pomiędzy którymi przełączasz się jednym kliknięciem przycisku. Na pokładzie jest też funkcja stworzona z myślą o bardzo intensywnych, interwałowych treningach, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone prze Ciebie ręcznie. Naturalnie nie zabrakło możliwości połączenie przez Bluetooth lub ANT+ z piersiowym czujnikiem tętna i rowerowym czujnikiem mocy (sprzedawane oddzielnie). Na jednym ekranie treningu można wyświetlić maksymalnie pięć parametrów.

Korzystając z zegarka treningowego Garmin Instinct 2 Solar dużo łatwiej zadbasz o swoje zdrowie. To za sprawą mnogości czujników i funkcji ułatwiających monitorowanie stanu zdrowia Twojego organizmu. Do podstawowych i popularnych można zaliczyć pomiar tętna z nadgarstka, monitor snu czy zliczanie czasu intensywnego wysiłku w skali tygodnia. Ale co powiesz na Monitor Energii Body Battery, pozwalający na określenie, czy Twój organizm jest w optymalnej formie, czy lepiej przełożyć dzisiejszy trening? Panie powinny docenić możliwość śledzenia cyklu menstruacyjnego i ciąży. Równie ciekawą funkcją jest określenie wieku sprawności organizmu, co pozwoli Ci ocenić, czy wystarczająco dobrze o siebie dbasz.

Nie zabrakło funkcji typowych dla smartwatchy. Zegarek treningowy Garmin Instinct 2 Solar wyświetli powiadomienia o SMSach i połączeniach, dzięki czemu nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości, nawet jeśli telefon niesiesz w plecaku lub leży na półce w sąsiednim pokoju. Możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych z poziomu zegarka pozwoli na zrobienie zakupów w drodze powrotnej z treningu nawet w sytuacji, gdy nie masz przy sobie portfela. Poprzez aplikację Connect IQ™ Store możesz spersonalizować swój zegarek biegowy. Możesz zmienić wygląd tarczy oraz dostosować widgety i wyświetlane na nich informacje. W krytycznej sytuacji poprzez przytrzymanie jednego przycisku możesz przesłać wiadomość ze swoją lokalizacją do zdefiniowanych wcześniej kontaktów. Przy niektórych rodzajach aktywności możesz włączyć automatyczne jej udostępnianie w wybranych odstępach czasowych.

Zegarek Garmin Instinct 2 Solar - najważniejsze cechy:

 • Rozbudowane tryby treningowe, w tym dedykowany do triathlonu;
 • Ekran Power Glass, umożliwiający ładowanie baterii przy wykorzystaniu energii słonecznej;
 • Dostępny w dwóch rozmiarach koperty;
 • Czas pracy w trybie zegarka do 28 dni + solar niemalże nieograniczony;
 • Czas pracy w trybie GPS do 30 godzin + do 18 godzin solar;
 • Czas pracy w trybie oszczędzania do 65 dni + solar niemalże nieograniczony;
 • Płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka;
 • Obsługa trzech systemów nawigacji satelitarnej - GPS, GLONASS i Galileo;
 • Trzyosiowy, elektroniczny kompas;
 • Funkcji wyznaczania trasy powrotnej TrackBack®
 • Konstrukcja wzmocniona włóknem szklanym; 
 • Zgodność z normą wojskową MIL-STD-810;
 • Wodoszczelność do 10 ATM;
 • Monochromatyczny wyświetlacz;
 • Możliwość zmiany i edycji tarcz i widgetów z poziomu aplikacji Garmin Connect IQ;
 • Możliwość połączenia z piersiowym czujnikiem tętna i rowerowym czujnikiem mocy (sprzedawane oddzielnie);
 • Śledzenie cyklu menstruacyjnego i ciąży;
 • Monitor snu;
 • Określenie wieku sprawności organizmu;
 • Monitor Energii Body Battery;
 • Wyświetlanie powiadomień z telefonu;
 • Standardowy rozmiar zegarka;
 • Waga ok. 53 g.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 010-02627-06
Kolor niebieski
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Garmin Watches
Waga ~ 53 g
Wymiary ~ 45 × 45 × 14,5 mm
Materiał podstawowy Power Glass™ (ekran), tworzywo wzmocnione włóknem szklanym (ramka, obudowa), silikon (pasek)

Garmin Instinct 2 Solar - opinie klientów

0.0
0 opinie