top

Y&Y Vertical

Y&Y Vertical to firma wyspecjalizowana w produkcji okularów asekuracyjnych. Pozwalają one z łatwością obserwować znajdującego się nad nami wspinacza. Okulary do asekuracji Y&Y Vertical kupisz w sklepie 8a.pl.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kategoria
  Bieganie
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

 1. -9%
  Pistolet do masażu Y&Y Vertical Shock One
  Pistolet do masażu Y&Y Vertical Shock One
  w tym VAT 419,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 465,99 zł (-9%)
  Rekomendowana cena producenta 465,99 zł (-9%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
 2. -11%
  Pistolet do masażu Y&Y Vertical Shock Mini
  Pistolet do masażu Y&Y Vertical Shock Mini
  w tym VAT 539,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 549,99 zł (-1%)
  Rekomendowana cena producenta 606,99 zł (-11%)
  Extra -10% z kodem CLIMB10
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Okulary do asekuracji Y&Y Vertical

Ten specjalistyczny produkt jest wykonywany w oparciu o wysokiej jakości pryzmaty, które nie odwracają obrazu. Pozwala to zachować możliwie naturalny obraz bez odwracania stron. Dzięki temu można mieć prowadzącego wspinacza cały czas na oku i jednocześnie zachować wygodną pozycją w trakcie asekurowania. Oprócz zwiększonego komfortu eliminuje się również potrzebą rozluźnianiem co jakiś czas napiętych mięśni szyi, co może skutkować przerwaniem obserwacji prowadzącego wspinacza. Okulary wspinaczkowe Y&Y Vertical są bardzo lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Kilka modeli pozwalających dobrać optymalne okulary do asekuracji

Marka oferuje kilka modeli różniących się budową czy zastosowanymi materiałami. Najbardziej znane, klasyczne okulary do asekuracji, posiadają metalową ramkę, którą można z łatwością dopasować do kształtu głowy. Całość posiada przy tym klasyczny wygląd. Nieco bardziej nowoczesne są kolorowe wersje okularów z oprawkami wykonanymi z wytrzymałego tworzywa. Świetnie sprawdzą się dla wszystkich miłośników nowoczesnego wzornictwa. Dopracowane projekty okularów pozwalają zapewniać użytkownikom maksymalny komfort użytkowania. Optymalnie dopasowane noski oraz zauszniki sprawiają, że okulary do asekuracji Y&Y Vertical wygodnie leżą na głowie.