Do końca promocji pozostało: 1 dni 21 godz 13 min 18 s   Zobacz więcej ›

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Wspinaczka

Wyspecjalizowany sprzęt do wspinaczki jest niezbędnym wyposażeniem zarówno podczas wspinaczki górskiej, skałkowej, jak i robót na wysokości. Dziedziny te wymagają nie tylko szerokiej wiedzy i sporego doświadczenia, ale właśnie optymalnie dobranego i spełniającego odpowiednie normy wyposażenia. Oferujemy tylko najlepszy dostępny sprzęt do wspinaczki – sklep 8a.pl stawia na topowe marki i najwyższą jakość. Dopracowane karabinki wspinaczkowe, uprzęże czy kaski zapewniają maksimum bezpieczeństwa w czasie górskich zmagań. Osobną kategorię stanowi sprzęt do prac wysokościowych.

Wyświetl:
Rozmiar
Producent
Cena
    od do
Kategoria
Twój wybór: Usuń wszystkie

Sprzęt do wspinaczki w góry i skały

Zapewniamy kompleksową ofertę sprzętu dla wspinaczy niezależnie od uprawianej aktywności oraz doświadczenia. Dostępne produkty pozwalają złożyć odpowiedni zestaw zarówno dla początkujących wspinaczy, stawiających pierwsze kroki na panelu lub w skałach, jak i dla doświadczonych wspinaczy, którzy doskonale odnajdują się na najtrudniejszych drogach. Oferujemy sprzęt wspinaczkowy do wielu aktywności górskich. Miłośnicy wspinaczki sportowej w skałach docenią lekkie uprzęże, liny dynamiczne oraz perfekcyjnie przygotowane ekspresy wspinaczkowe. Początkujący wspinacze z pewnością znajdą buty wspinaczkowe odpowiednie na początek przygody ze wspinaczką. W ofercie posiadamy też sprzęt do wspinaczki górskiej i zimowej. Kaski wspinaczkowe, raki, czekany i liny pozwolą odpowiednio wyposażyć się na każdą porę roku.

Specjalistyczny sprzęt do prac na wysokości

Osobny dział poświęciliśmy na specjalistyczny sprzęt do prac wysokościowych. Zawarliśmy w nim większość sprzętu niezbędnego w czasie zróżnicowanych prac alpinistycznych od podstawowych elementów wyposażenia każdego pracownika wysokościowego, takich jak uprząż robocza czy kask do prac wysokościowych, po najmniejsze elementy. W ofercie posiadamy lonże stanowiskowe, zatrzaśniki, przyrządy zjazdowe i zaciskowe, a także przyrządy niezbędne do autoasekuracji.

Zestawy na via ferraty i ekwipunek niezbędny do bulderingu

Zapewniamy najwyższej jakości wyposażenie wszystkim miłośnikom gór, niezależnie od aktywności, jaką uprawią. W trosce o miłośników via ferrat oferujemy kompletne zestawy składające się z lonży, uprzęży i kasku. Miłośnicy bulderingu także odnajdą wszystkie niezbędne elementy. Dopracowane crash pady czy wysokiej jakości magnezja skutecznie pomogą w czasie zmagań z kolejnym problemem.

Specjalistyczny sprzęt do wspinaczki

Wspinaczka Prace na wysokości Liny wspinaczkowe Sprzęt zimowy Via ferrata
Slackline Odzież wspinaczkowa