Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Worek boulderowy 8b+ Louie Boulder Bag

169,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Worek boulderowy 8B+ Louie Boulder Bag to gorylek, który je dużo magnezji. Ale nie martw się jeśli przez to przytyje, to jego natura. Jeżeli będziesz go dobrze traktować to odstąpi Ci trochę białego pyłu. Te leniwy zwierzak będzie spokojnie odpoczywał na ziemi podczas, gdy będziesz zdobywać drogę boulderową.

Uuu, aaa, jestem Louie małpa. Uwielbiam biały proszek. Daj magnezji. Nie ma nic smaczniejszego niż bielutka, świeżutka magnezja. Nawet jak się nie wspinasz to ja chcę ją jeść. Rozumiesz?

Austriacka marka 8b+ z dużą dozą humoru podchodzi do projektowania swoich worków na magnezję. Dlatego każdy z nich posiada indywidualną stylizację nawiązującą do klasycznych i dobrze znanych z dzieciństwa maskotek. Worki boulderowe pokryte są futerkiem, a oczy każdego ze stworów wykonane zostały z guzików. Humorystyczne maskotki przedstawiają postacie wymyślone przez projektantów świetnie nadają się na prezent dla kogoś lub siebie. Sam worek został wykonany z wytrzymałego materiału wzbogaconego o technologię ripstop, która zwiększa ochronę przed przypadkowymi przetarciami, co świetnie sprawdzi się, gdy model ten będzie wykorzystywany w terenie.

Wnętrza worka boulderowego 8B+ Louie Boulder Bag zostało wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, który ułatwia skutecznie rozprowadzenie magnezji na dłoni. Jego obszerny otwór pozwoli na wygodny dostęp do wnętrza worka, który zamykany jest ściągaczem wyposażonym w stoper. Uchroni to magnezję przed wysypywaniem się w trakcie transportu. Model ten został wyposażony w szereg kieszeni i kieszonek, które pozwolą zabrać ze sobą topo drogi wspinaczkowej, małej apteczki, czy innych przydatnych przedmiotów. Oczywiście na worku znajduje się pętla na szczotkę do czyszczenia chwytów. Cała konstrukcja tego modelu została wykonana tak, by zachować swoją stabilność na każdym gruncie, co chroni przed wysypywaniem się magnezji. Dwa uchwyty transportowe umożliwią wygodne przenoszenie worka.

Worek boulderowy 8B+ Louie Boulder Bag to małpa, która dawniej się wspinała, ale poznała smak magnezji przez, co rozleniwiła się, a jedyne, o czym myśli to zjadanie kolejnych dawek białego pyłu.

8B+ Louie Boulder Bag najważniejsze cechy:
  • Maskotkowa stylizacja worka;
  • Worek posiada ściągacz ze stoperem zamykający jego wnętrze;
  • Boczna kieszonka na zamek błyskawiczny;
  • Boczna otwarta kieszeń z siateczki;
  • Płaska kieszeń na spodzie z zamkiem błyskawicznym idealna na topo;
  • Pętla na szczotkę do czyszczenia chwytów;
  • Stabilna konstrukcja;
  • Dwa uchwyty transportowe na górze worka;

Wymiary (szer. dł. wys.): ok. 20 x 26 x 20,5 cm;
Opinie klientów
0.0
0 opinie