top

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist - ginger

72,24 zł 84,99 zł
-15%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist to podstawa wszelkiej aktywności w skałach, górach, na panelu lub podczas treningu bulderowego. Dzięki temu zyskasz wszechstronnego partnera swoich wertykalnych wypadów, który ułatwi osuszanie dłoni, a więc pozytywnie wpłynie na efektywność wspinaczki.

Marka Edelrid zdaje sobie sprawę, że dla wspinaczy ochrona środowiska jest kluczowa, dlatego ten model wykonany został zgodnie z normami bluesign®. Wydawałoby się, że zarezerwowane są one tylko dla odzieży, jednak Niemcy postanowili być ekologiczni w całym zakresie. Ten certyfikat mówi bowiem o tym, że proces produkcji woreczka odbył się z ograniczonym negatywnym wpływem na środowisko naturalne, co w obecnych czasach wydaje się niewątpliwie dobrym rozwiązaniem.

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist jak przystało na swoje przeznaczenie, wykonany został z trwałego materiału syntetycznego. Jego podatność na przetarcia jest niska, więc funkcjonalność tego modelu zachowasz przez kolejne wspinaczkowe sezony. Dodatkowo jego wnętrze jest opracowane na takiej fakturze materiału, która ułatwia równomierne rozprowadzanie magnezji na dłoni. Dzięki temu łatwiej będziesz realizował swoje wspinaczkowe plany, zachowując optymalną suchość dłoni. Ten model ma także ściągacz służący do jego zamykania. Sprawia to, że w chwilach, gdy magnezja nie będzie potrzebna, to maksymalnie ograniczysz jej wysypywanie się. Pozwoli to uniknąć utraty białego pyłu, który jest przecież niezbędny w trakcie łojenia w skałach.

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist sprawdzi się w całym spektrum wertykalnych zadań, ograniczając ślizganie się dłoni.

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist – najważniejsze cechy:

  • Woreczek wspinaczkowy wykonany z trwałych i lekkich materiałów;
  • Ściągacz służący do zamykania woreczka zapewnia wysoką ochronę przed wysypywaniem się magnezji;
  • Wnętrze woreczka ułatwia rozprowadzanie magnezji na dłoniach;
  • 3 otwory na szczotki do czyszczenia chwytów
  • Regulowana pętla zapinana klamrą;
  • Woreczek wykonany w standardzie bluesign®;
Niemiecka marka Edelrid podąża za ekologicznym ruchem i spełnia wymagania certyfikatu bluesign® w produkcji sprzętu wspinaczkowego. Oznacza to, że wybierając ich woreczki wspinaczkowe, ekspresy, przyrządy i wszystko, to, gdzie używa się materiałów syntetycznych, możesz mieć pewność, że są pro eko. Jest to podejście nowatorskie i z pewnością zostanie docenione przez fanów zdrowych rozwiązań.
bluesign® – jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign, a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Zielony
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Edelrid Accessories

Woreczek Edelrid Chalk Bag Splitter Twist - ginger - opinie klientów

0.0
0 opinie