Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit NE - yellow/black
 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit NE - yellow/black
 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit NE - yellow/black

Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit NE - yellow/black

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit to kontynuacja propozycji projektantów tej marki skierowanej do osób, jakie po górach poruszają się szybko. To część kolekcji Speed stworzonej miłośników skitouringu stawiających na niską wagę i wysoką funkcjonalność sprzętu.

Znajdą uznanie zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Ten model jest kompatybilny z odpowiednimi ski-stoperami Dynafit, które pozwalają na zabezpieczenie narty przed samoczynnym zjechaniem w dół. To szczególnie pomocne rozwiązanie w trakcie przepinania się do zjazdu lub wpinania butów w wiązanie. Ski-stoper zatrzyma nartę, dzięki czemu możesz wybrać się także na przygotowany stok.

Wiązania skiturowe Dynafit TLT Speedfit wykonano z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują maksymalną niezawodność w górskim terenie. Zapewniają one niezbędną wytrzymałość, a także oferują potrzebną sztywność, która pozwala na precyzyjne przekazywanie wszelkich sił z buta do narty. Umożliwia to skuteczne dociążanie krawędzi.

W wiązaniach zastosowano kły Ice Breaker Pins, które ułatwiają wpinanie i zapewniają świetne trzymanie buta zarówno na podejściach, jak i w czasie zjazdów. Tylna część wiązania może być regulowana, co pozwoli optymalnie dopasować ją do skorupy konkretnego buta. Dodatkowo możliwa jest regulacja piętki, aby na stromych podejściach stanowiła skuteczne podparcie. Pozwoli to na wygodniejsze i bardziej efektywne pokonywanie wymagających stoków.

Wiązania turowe Dynafit TLT Speedfit posiadają stałą siłę wypięcia w osi pionowej oraz możliwość regulacji poziomej siły wypięcia (DIN 5-10). Pozwoli to na jej optymalne ustawienie w zależności od umiejętności narciarza, terenu oraz warunków.

Dynafit TLT Speedfit najważniejsze cechy:

 • Świetne przekazywanie wszystkich impulsów z buta do narty;
 • Podpórka pod piętę Speed Step Climbing bar;
 • Bolce Ice Breaker Pins gwarantują pewność wpięcia buta;
 • Stała siła wypięcia do góry;
 • Regulacja wypięcia na boki DIN 5-10;
 • Możliwość zamontowania ski-stoperów (dostępne osobno);
 • Regulacja tylnej części wiązania;

Waga: ok. 260 g

Zastosowane materiały: stal Cro-Mo, kute aluminium, tworzywo.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne