Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical - yellow
 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical - yellow
 • - 25 %
  Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical - yellow

Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical - yellow

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical powstały dla miłośników ostrej jazdy w świeżym śniegu. Jeśli wypad na przygotowany stok już Cię nie bawi, pora zastanowić się nad skiturowym zestawem. Przydatne okażą się wysokiej jakości wiązania pochodzące od specjalistów w zakresie narciarstwa poza przygotowanymi trasami.

Ten model został opracowany tak, by wpinanie butów przebiegło sprawnie. Wystarczy tylko odpowiednio naprowadzić buta na kły, a następnie energicznie wpiąć jego tylną część. Wiązanie Dynafit ST Radical charakteryzuje się niską wagą, co docenisz szczególnie w trakcie podchodzenia stromym żlebem z nartami przytroczonymi do plecaka,

Przednia część wiązania została zaprojektowana dla łatwiejszego wypinania buta w ekstremalnych sytuacjach. To niezwykle przydatna funkcjonalność podnosząca bezpieczeństwo w trakcie wymagających zjazdów. Narta powinna wypiąć się zgodnie z ustawionym współczynnikiem DIN.
Dzięki niemu w razie wypadku nie spowoduje dodatkowych obrażeń.

Duża powierzchnia styku wiązania z nartą odpowiada za optymalny transfer sił w czasie jazdy. Możesz cieszyć się z każdej chwili spędzonej w śniegu. Wiązanie *Dynafit ST Radical*zostało wykonane z kutego aluminium, co przekłada się na niską wagę oraz odpowiednią wytrzymałość. Zastosowany tutaj mechanizm naprężający umożliwia dynamiczne dostosowywanie się rozstawu wiązania do pracy narty.

To wiązanie posiada ski-stoper, dzięki czemu znika obawa przed zgubieniem narty. Może okazać się on pomocny w trakcie przepinania się lub wpinania się do wiązania. To sytuacje kiedy zdarza się, że narta może próbować niekontrolowanie zsunąć się w dół. By temu zapobiec projektanci zdecydowali się na zastosowanie ski-stopera.

Wiązania skiturowe Dynafit ST Radical są gotowe na każdą wycieczkę, to nie tylko bezpieczeństwo, ale i pełna frajda ze zjazdu.

Dynafit ST Radical najważniejsze cechy:

 • Perfekcyjnie zgrany system wypinania buta w przedniej i tylnej części wiązania;
 • Ulepszona przednia głowica wiązania z obrotowym systemem ułatwia wypinanie buta w ekstremalnych sytuacjach;
 • Elementy wykonane z kutego aluminium zapewniają odpowiednią stabilność;
 • Duża powierzchnia styku wiązania z nartą odpowiada za optymalny transfer sił w czasie jazdy;
 • Specjalny mechanizm naprężający pozwalający na dynamiczne dostosowywanie się długości wiązania związany z pracą narty;
 • Ski-stoper zapobiegający samoczynnemu zsuwaniu się narty;
 • Zakres siły wypięcia 4-10 DIN.

Waga: ok. 554 g (rozm. 92 mm)
Waga: ok. 580 g (rozm. 100 mm)

Wiązanie jest produkowane w różnych wersjach w zależności od szerokości narty pod butem.

Użyte materiały: kute aluminium

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne