Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Wiązania Dynafit TLT Superlite 2.0 - green/black

  • Przepraszamy.
    Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Dynafit TLT Superlite 2.0 to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu udało się połączyć wyjątkowo niską wagę z możliwością precyzyjnego ustawienia siły wypięcia buta narciarskiego.

Nowa wersja, sprawdzonego już wiązania Speed Superlite z poprawionym tylnym zapięciem, oraz możliwością dołączenia ultralekkiego skistopera, który możemy zamontować jedną ręką.

Wiązania Dynafit TLT Superlite to najwyższa liga wśród rozwiązań dostępnych na rynku. Zastosowane materiały i dopracowana w każdym szczególe konstrukcja pozwoliły osiągnąć wagę na niewiarygodnie niskim poziomie ok. 175g. Przednia część zaadoptowana z zawodniczego modelu Low Tech Race oraz wysokość na tym samym poziomie zapewniają fantastyczne wrażenia z jazdy.

Wiązanie przykręcane jest śrubami Torx, dzięki czemu nie ma problemu z precyzyjnym mocowaniem. Pojedyncza śruba odpowiada za regulację siły wypięcia. Możliwość ustawień w zakresie 7-12 DIN pozwala na dostosowanie wiązania dla większości narciarzy.

Model TLT Superlite 2.0 rozpoczyna rewolucję wśród wiązań skitourowych. W segmencie wiązań speedtourowych zapewnia minimalną wagę przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy:

  • Bardzo niska waga;
  • Wypięcie górne;
  • Możliwość regulacji siły wypięcia bocznego w zakresie 7-12 DIN;
  • Konstrukcja przedniej części wiązania pochodząca z ultralekkiego modelu Low Tech Race;
  • Taka sama wysokość wiązania jak w modelu Low Tech Race;
  • Śruby torx;
  • Możliwość montażu skistopera;

Użyte materiały: kute aluminium 7075, tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości
Siła wypięcia: 7-12 DIN
Waga jednego wiązania: ok. 180 g

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne