Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 27 %
  Wąskie narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/cactus
 • - 27 %
  Wąskie narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/cactus
 • - 27 %
  Wąskie narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/cactus

Wąskie narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 - dark denim/cactus

 • Przepraszamy.
  Produkt chwilowo niedostępny.

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Wąskie narty skiturowe Dynafit Speedfit 84 to model doskonale spisujący się na twardszym śniegu. Najlepszy wybór spośród modeli Dynafit, kiedy wybierasz się na przygotowane trasy.

Poszukujesz nart skiturowych, które zapewniają maksymalną precyzję na przygotowanych trasach? Model Dynafit Speedfit 84 to świetna propozycja dla narciarzy, którzy potrzebują większej kontroli na twardym śniegu. Sztywniejsza konstrukcja oraz umiarkowana szerokość nart świetnie sprawdzą się na utwardzonych trasach, a także na twardszym śniegu poza trasą. Najlepiej przygotowany na przygotowane stoki model nart z kolekcji Dynafit to doskonała propozycja dla osób, które częściej zmagają się z lodem niż puchem.

Narty Dynafi Speedfit 84 oparto o rdzeń Ash – Poplar Ride Core. To optymalne połączenie drewna jesionu oraz topoli, które ma na celu zapewnić zwiększoną sztywność całości przy zachowaniu niskiej wagi. Zastosowana konstrukcja ułatwia odpowiednie dociskanie krawędzi również na twardym i zmrożonym śniegu, pozwalając na szybkie i pewne pokonywanie zakrętów na przygotowanych trasach.

W przedniej części nart zastosowano specjalną, trójwymiarową konstrukcję wykonaną z karbonu (rozwiązanie 3D Tip). Odpowiada ona za idealne tłumienie drgań, które powstają podczas szybszej jazdy, a także na bardzo nierównym podłożu, zapewniając płynniejsze i bardziej komfortowe pokonywanie każdego stoku.

Taliowanie nart Dynafit Speedfit 84 pozwala na zachowanie nad nimi pełnej kontroli również przy większych prędkościach. Duży promień skrętu zapewnia wtedy zwiększoną stabilność.

Narty Speedfit 84 to najlepiej przystosowany do przygotowanych tras model z oferty marki Dynafit. Optymalne rozwiązanie jeśli oprócz zmagań w dzikim terenie, zdarza Ci się zagościć na narciarskim stoku.

Dynafit Speedfit 84 najważniejsze cechy:

 • Doskonale spisują się w twardym śniegu, a nawet na przygotowanych trasach;
 • Lekka konstrukcja;
 • Umiarkowana szerokość zapewnia maksymalną kontrolę na nieco twardszym śniegu;
 • Mocny rdzeń wykonany z drewna jesionu oraz topoli;
 • Karbonowe elementy z przodu narty zmniejszają drgania;
 • Lżejsze, ale optymalnie trzymające w skrętach krawędzie;
 • Pojedyncze taliowanie przekładające się na maksymalną płynność jazdy;
 • Duży promień skrętu sprawdza się przy wyższych prędkościach.
Długość 167 176
Promień skrętu 20 21,5
Taliowanie 115-84-103 116-85-104
Waga jednej narty (ok.) 1275 g 1350 g
Rdzeń narty Ash – Poplar Ride Core został wykonany z połączenia drewna jesionu oraz topoli. Bardzo wytrzymałe i sztywne drewno jesionu doskonale uzupełnia się ze znacznie lżejszą topolą . Taka konstrukcja oferuje świetną sprężystość przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Rdzeń doskonale przekazuje siłę dociskającą krawędź narty do śniegu i fantastycznie amortyzuje drgania przy wyższych prędkościach, pozwalając na maksymalną kontrolę nart nawet na twardszym śniegu.
3D Tip to specjalnie ukształtowana konstrukcja zastosowana w przodach nart. Użycie włókna węglowego i trójwymiarowej struktury sprawia, że element ten jest bardzo lekki, a jednocześnie zapewnia wysoką wytrzymałość i świetne właściwości tłumiące. Działanie tego elementu jest podobne do funkcji, jaką pełni w rowerze górskim przedni amortyzator. Wyłapuje on nierówności, a użycie karbonu zapewnia właściwości tłumiące. Konstrukcja 3D umożliwiła znaczne obniżenie całkowitej wagi.
Full Micro SideWall – dzięki zastosowaniu mniejszej ilości materiału w konstrukcji ścianek bocznych, możliwe stało się znaczne zmniejszenie wagi. Specjalne ułożenie materiału w poziomie zwiększa ponadto ich żywotność i wytrzymałość na uderzenia w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, a także przekłada się na lepsze dociążanie krawędzi w skrętach. Idealne rozwiązanie dla doświadczonych narciarzy pokonujących strome stoki.
Single Radius – jednakowy promień skrętu na całej długości przekłada się na wyjątkową płynność prowadzenia nart w czasie zjazdu.
Constant Characteristics – jednakowe właściwości prowadzenia nart niezależnie od wybranej długości. Dynafit osiągnął je dzięki odpowiedniemu dobraniu długości rockera oraz promienia skrętu w zależności od długości narty.
3D Tech to technologia pozwalająca zmniejszyć grubość boków nart (przed i za wiązaniami) bez pogarszania ich właściwości zjazdowych.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Produkty podobne