top

VSSL

VSSL to kanadyjska marka specjalizująca się w produkcji zestawów turystycznych i survivalowych. W obudowie o wielkości klasycznej latarki projektanci zmieścili oświetlenie, kompas, zapałki, podstawową pateczkę, linki i taśmy awaryjne i wiele więcej. W ofercie zróżnicowane zestawy.
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

Wyczyść

VSSL to wyjątkowy pomysł na zestawy survivalowe i turystyczne

Historia marki rozpoczęła się tak naprawdę w młodości jej założyciela. Już od najmłodszych lat mieszkający w Kanadzie Todd i jego przyjaciele fascynowali się wyprawami outdoorowymi. Pierwsze wycieczki szybko pokazały, że najwygodniej jest przemieszczać się z małą ilością ekwipunku, zabierając tylko to co niezbędne. Stali się więc mistrzami w przygotowywaniu prowizorycznych zestawów survivalowych. Wszystkie doświadczenia z tych wypraw powróciły, kiedy w dorosłym wieku Todd chwycił klasyczną latarkę. Wtedy to do jego głowy wpadł innowacyjny pomysł- co by było, gdyby w takim opakowaniu zmieścić cały zestaw sprzętu survivalowego? Wkrótce powstała marka VSSL – producent zestawów miniaturowego sprzętu turystycznego, który pozwoli na przemieszczanie się z minimalną ilością ekwipunku. Wszystkie modele tego producenta doskonale łączą w sobie prosty, nowoczesny design oraz maksymalną funkcjonalność. Dzięki temu są optymalnym wyborem zarówno na wyjazdy na kemping, jak i wyprawy survivalowe.

Czym jest zestaw survivalowy lub turystyczny VSSL?

Produkty kanadyjskiej marki bazują na prostym pomyśle. Jak w pojemniku o wielkości przeciętnej latarki zmieścić jak najwięcej funkcjonalnych akcesoriów? To proste- każdy z elementów trzeba zminimalizować oraz wybrać do zestawu tylko rzeczy naprawdę niezbędne. Choć firma oferuje możliwość personalizacji swojego zestawu, to posiada przygotowane propozycje, które zawierają zrównoważony i dobrze przemyślany zestaw komponentów.

Klasyczny zestaw survivalowy VSSL zawiera wiele elementów. Podstawę stanowi latarka. Dzięki zastosowaniu diod LED oraz małych materii nie zajmuje ona dużej ilości miejsca w pojemniku. Na drugim końcu cylindra umieszczany jest kompas, aby zawsze można było znaleźć właściwą drogę. Wewnątrz znajduje się mini apteczka z plastrami i bandażami. Kolejnym elementem jest zestaw z zapałkami o rozpałką. Osobne miejsce zajmuje mocna linka z żyletką. W środku znalazł się również zestaw z haczykami do łowienia ryb. Mała świeczka przyda się po zmroku. Piła w formie linki pozwoli szybko zdobyć drewno na ognisko. Znalazło się również miejsce na tabletki do uzdatniania wody. Nieco przestrzeni zajmują też dodatkowe drobiazgi – gwizdek alarmowy, otwieracz do puszek czy taśma samoprzylepna do zastosowań awaryjnych.

Wysoka jakość i maksymalna funkcjonalność

Marka VSSL szczyci się tym, że wszystkie jej produkty powstają w całości w Kanadzie. Od samego pomysłu oraz projektu każdego modelu, poprzez produkcję poszczególnych części oraz złożenie wszystkich elementów w jedną całość. Dzięki temu każdy z zestawów survivalowych i turystycznych cechuje się nie tylko wyjątkowym designem, ale przed wszystkim najwyższą jakością wykonania. Każdy z elementów zestawu musi być precyzyjnie wykonany, aby bez problemu mieścił się we wnętrzu specjalnej tuby. Skład poszczególnych zestawów jest budowany na bazie wieloletniego doświadczenia outdoorowego osób tworzących markę. Dzięki temu trafiają do nich rzeczy naprawdę niezbędne w czasie przygód w dzikim terenie. Wybierając dowolny z produktów marki VSSL możemy być pewni, że podczas jego projektowania i produkcji dołożono wszelkich starań, aby w pełni sprawdził się w wymagających warunkach, kiedy tylko będziemy potrzebowali skorzystać z jego pomocy.

Pełen wybór produktów VSSL w sklepie 8a.pl

W naszym sklepie zapewniamy szeroki wybór produktów w marki VSSL. Podstawą oferty są kompletne zestawy survivalowe i turystyczne obejmujące pełne wyposażenie. Świetny dobór komponentów sprawia, że sprawdzą się niemal podczas każdego wypadu na leśne ścieżki czy górskie stoki. Dzięki dostępnym osobno pojemnikom oraz poszczególnym elementom wyposażenia, każdy może stworzyć swój własny zestaw VSSL, który będzie idealnie dopasowany do jego potrzeb. Kanadyjska marka dopełnia swoją ofertę kolejnymi rozwiązaniami. Oprócz zestawów survivalowych dostępne są pojemniki kryjące w środku przestrzeń na napoje. To świetna alternatywa dla klasycznych piersiówek. Ponadto producent zaprojektował pojemniki zawierające pełne wyposażenie apteczki, które sprawdzą się w czasie wielu aktywności, także tych codziennych. Ofertę uzupełnia kompaktowy młynek do kawy oraz akcesoria do jej parzenia w czasie outdoorowych wypraw. Niezależnie od tego, który produkt wybierzesz, masz pewność najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności w terenie.