top

UYN

UYN – Unleash Your Nature to marka wyjątkowej odzieży sportowej. W jej ofercie znajduje się bielizna termoaktywna oraz ubrania do biegania, na rower, na narty oraz do wielu innych aktywności. Produkty UYN wyróżnia przede wszystkim najnowsza włoska technologia oraz doskonały design.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Płeć
    Unisex
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

na stronę
Wyczyść

UYN – Unleash Your Nature

To wyjątkowa marka o włoskich korzeniach, której historia sięga aż do roku 1950. To wtedy Luigi Redini wraz z ojcem i bratem założyli pierwszą fabrykę. Przez kolejne lata firma dynamicznie się zmieniała. Obecnie siedziba firmy oraz jej nowoczesne centra testowe znajdują się w miejscowości Asola w północnych Włoszech. Marka UYN słynie przede wszystkich z projektowania i produkcji najwyższej klasy odzieży sportowej. Stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najlepsi projektanci z wieloletnim doświadczeniem tworzą ubrania idealne dostosowane do wielu aktywności sportowych, takich jak bieganie, jazda na rowerze, narciarstwa i wielu innych.

Niezwykle ceniona zarówno wśród zawodowych sportowców, jak i amatorów jest bielizna termoaktywna UYN. Zapewnia organizmowi optymalne warunki w czasie ekstremalnego wysiłku fizycznego. Mocno dopasowane kroje oraz specjalna struktura materiałów błyskawicznie odprowadzają wilgoć ze skóry. Wysoka elastyczność zapewni z kolei bardzo dużą swobodę ruchów. Dostępne są również ultralekkie kurtki, bluzy czy koszulki UYN, które świetnie sprawdzają się w czasie treningu i zawodów. W ofercie włoskiego producenta pojawiło się również obuwie. Buty UYN oferują wyjątkową lekkość. Wyróżniają się też zastosowanymi w cholewce materiałami. Panele, a w niektórych przypadkach nawet cała cholewka wykonane są z tkanin powstających z naturalnych włókien, zarówno roślinnych, jak i z wełny merino. Dzięki temu buty cechują się wysoką elastycznością i jednocześnie zapewniają wyjątkowe właściwości użytkowe.

Jak powstają produkty UYN?

Cały proces projektowania zaczyna się od poznania potrzeb sportowców. Nie ma bowiem sensu wprowadzać nowego typu odzieży, jeśli nikt jej nie potrzebuje. Ubrania UYN zawsze powstają po to, aby zapewniać użytkownikom jeszcze większy komfort użytkowania. Mają pozwalać na szybsze pokonywanie kolejnych kilometrów, szybciej odprowadzać wilgoć, czy oferować większą wygodę noszenia. Wszytko to jest osiągane dzięki użyciu najnowszych dostępnych technologii. Nieodłączną częścią procesu powstawania nowych produktów jest ich odpowiedni design. Każdy element ubioru powinien bowiem nie tylko spełniać swoje funkcje, ale również mieć wyjątkowy styl. Tylko najbardziej dopracowana odzież daje pełną satysfakcję z treningu. Łączy się to też z zapewnieniem optymalnego kroju, który nie będzie zakłócał płynności ruchów. Odzież UYN jest od podstaw projektowana przez wizjonerów, inżynierów i specjalistów od wizualizacji 3D, dzięki czemu każdy produkt ma solidne podstawy teoretyczne, a stosowane rozwiązania nie są oparte na eksperymentach, ale na solidnych danych.

Marka UYN cały czas opracowuje nowe technologie. Postęp w dziedzinie syntetycznych włókien jest możliwy tylko dzięki skrupulatnym badaniom. To właśnie dlatego laboratoria marki pracują pełną parą, aby zapewnić odzieży jeszcze lepsze parametry. Projektowanie i badania to tylko pierwsze z etapów w powstawaniu nowego produktu. Prędzej czy później przychodzi moment wykonani pierwszych prototypów. Kurtki, bluzy i koszulki UYN nabierają realnego kształtu. Perfekcyjne cięcia tkaniny, odpowiedni dobrane przeszycia czy wreszcie odpowiednie łączenie poszczególnych paneli sprawiają, że każde kolejne ubranie UYN jest takie wyjątkowe. Tak wykonane prototypowe wersje są poddawane szczegółowym testom przez sportowców. Mierzona jest ich efektywność oraz to, jak sprawdzają się w ekstremalnych warunkach.

Wysoka jakość i ekologia

Wszystkie etapy projektowania i produkcji odzieży UYN odbywają się w Europie. Dzięki temu znacznie łatwiejsza jest skrupulatna kontrola jakości produktów na każdym etapie ich powstawania, od pojedynczego włókna do gotowej koszulki czy kurtki. Wszystkie niedoskonałości są znajdowane jeszcze na etapie projektowania lub produkcji. Możliwe jest też bardzo szybkie skorygowanie błędów, bez potrzeby zmieniania całego cyklu produkcyjnego. Bliskość fabryk, laboratoriów oraz centrów rozwojowych sprawia, że znacznie łatwiejsze w zarządzaniu są zagadnienia logistyczne. Skupienie całego procesu na mniejszej powierzchni owocuje też pozytywnym wpływem na środowisko. Oszczędzana jest energia, zarówno jeśli chodzi o dostarczanie materiałów do produkcji, jak i transportu gotowych już produktów do klientów.

Wysokiej jakości produkty UYN – sklep 8a.pl to szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane produkty wprost od włoskich projektantów. Świetnie dopasowane do sylwetki kroje zapewnią maksymalną wygodę noszenia niezależnie od podejmowanej aktywności. Materiały wykonane przy użyciu najnowszych technologii sprawnie odprowadzą wilgoć, a jednocześnie będą bardzo przyjemne w dotyku. Kurtki, bluzy, koszulki czy bielizna sportowa UYN to świetny wybór dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej oraz sportowców poszukujących najwyższej jakości odzieży.