Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Uquip

Niemiecka firma Uquip zajmuje się projektowaniem i produkcją wszechstronnego sprzętu turystycznego. Niezawodne meble kempingowe Uquip doskonale sprawdzają się podczas trekkingu i biwakowania.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
  1. -25%
    Mata Uquip Flexy 190
    Mata Uquip Flexy 190
    Cena promocyjna 39,68 zł Cena regularna 52,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Składane meble kempingowe Uquip

Kompaktowe składane krzesła oraz stoliki pozwolą na wygodne spędzanie czasu na łonie przyrody. Meble kempingowe Uquip to doskonałe połączenie lekkich, ale zarazem wytrzymałych materiałów oraz doskonałej konstrukcji, dzięki której poszczególne modele można złożyć do minimalnych wymiarów na czas transportu. Niewielkie siedziska i stoliki są chętnie wybierane do turystyki. Pozwalają znacznie ograniczyć wagę i jednocześnie znacząco podnoszą komfort przebywania w dzikim terenie. Składane stoliki turystyczne to doskonałe miejsce do przygotowania i zjedzenia posiłku. Na czas transportu można je wygodnie złożyć do niewielkiego pokrowca, aby nie zajmowały dużej ilość miejsca. W ofercie marki Uquip dostępne są również składane krzesła turystyczne. Kompaktowe modele z łatwością można przytroczyć do plecaka. Doskonale sprawdzą się w czasie opadów, kiedy trawa i ziemia będą zbyt mokre, aby wygodnie na nich usiąść.

Praktyczne akcesoria turystyczne

Marka Uquip to nie tylko meble kempingowe, ale również przydatne dodatki do sprzętu biwakowego. Duże koce piknikowe pozwolą przygotować wygodne miejsce do spędzania czasu na rodzinnych wyjazdach. Zwijane siedziska i maty zapewnią podstawową izolację od podłoża.