Turystyczny śpiwór Pajak Core 550 (210 cm) - navy/blue

1 277,99 zł 1 419,99 zł
10% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Turystyczny śpiwór Pajak Core 550 (210 cm) powstał, abyś mógł cieszyć się komfortową regeneracją się w outdoorowych warunkach. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji modelu ta korzysta z cenionego materiału Toray Airtastic. Łączy on w sobie takie cechy jak wytrzymałość oraz lekkość. Konstrukcja całości sprawdzi się, kiedy słupek rtęci oscyluje poniżej zera oraz jest odpowiednia dla osób, których wzrost nie przekracza 2,1 m.

Za sprawą kaczego puchu, który wykorzystano w roli wypełnienia, całość stanowi świetną barierę dla chłodu. Co więcej, krój modelu został tak zaprojektowany, aby doskonale dopasować się do sylwetki podczas snu. Śpiwór ma także ciepły kaptur, który wyposażony został w stoper. Dzięki temu możesz go jeszcze lepiej dostosować do głowy, co zmniejszy możliwość ucieczki ciepła.

Śpiwór turystyczny Pajak Core 550 to model, którego warstwa zewnętrzna cechuje się zwiększonym poziomem wytrzymałości. Zastosowano tutaj materiał Toray Airtastic. Jest on trwały, sprawiając, że spada ryzyko, że dojdzie do szybkiego uszkodzenia modelu. Wyróżnia się również niską wagą, tak aby śpiwór nie był dużym obciążeniem Twojego ekwipunku. Izolacja od zimna, którą model zapewnia, jest zasługą puchowej ociepliny o sprężystości 700 cuin. To naturalne wypełnienie znane jest z ponadprzeciętnych możliwości ochrony od zimna. Dzięki temu podczas nocnego odpoczynku będzie Ci towarzyszył przyjemny komfort termiczny. Projektanci zadbali, aby ograniczyć możliwość migracji puchu. W tym celu wykorzystali komory o charakterystycznej budowie typu Z. Dzięki temu ograniczyli również powstawanie stref wychłodzenia.

Śpiwór turystyczny Pajak Core 550 to model o konstrukcji mumii. Anatomiczny profil sprawia, że całość optymalnie dopasowuje do sylwetki podczas snu, minimalizując straty ciepła. Co więcej, wykorzystany kaptur wyposażono w ściągacz ze stoperem, co pozwala na jego odpowiednie dostosowanie do głowy. Zapobiega to ucieczce ciepłego powietrza. Podobną rolę spełnia ocieplana, wewnętrzna patka, umieszczona wzdłuż zamka głównego.

Śpiwór turystyczny Pajak Core 550 to odpowiedni wybór, kiedy zależy Ci zarówno na wygodzie, jak i komforcie termicznym. Całość jest także lekka i cechuje się dobrą wytrzymałością.

Pajak Core 550 najważniejsze cechy:

 • Model świetnie sprawdzający się w przejściowych porach roku, kiedy temperatury zbliżają się do zera;
 • Konstrukcja zapewniająca połączenie niskiej wagi i bardzo dobrej izolacji;
 • Wytrzymały materiał zewnętrzny Toray Airtastic, który wyróżnia się również lekkością;
 • Lekkie wypełnienie z kaczego puchu o sprężystości 700 cuin;
 • Ściągacz ze stoperem pozwalający idealnie dopasować kaptur do głowy i zminimalizować ucieczkę ciepła;
 • Ocieplona patka wzdłuż zamka zapobiega szybkiej ucieczce ciepła na zewnątrz;
 • Pętelki pozwalające na zawieszenie śpiwora;
 • Załączony pokrowiec transportowy.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-3°C -9°C -28°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.

 • Komfort (T comf) – temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do “standardowej”, najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) – najniższa temperatura, w jakiej “standardowy mężczyzna” może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
 • Temperatura ekstremalna (T min) – przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach “przeciętnej kobiety”). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. Toray Airtastic
Wymiary pakunku ok. 33 x ø 20 cm
Materiał zew. Toray Airtastic
Na wzrost do 210 cm
Test EN 13537 V
Zakres temperatur -3°C/-9°C/-28°C
Wypełnienie Puch kaczy 700 cuin
Waga całkowita ok. 1032 g

Turystyczny śpiwór Pajak Core 550 (210 cm) - navy/blue - opinie klientów

0.0
0 opinie