Turystyczny plecak The North Face Chimera 24 - asphalt grey/tin grey

299,40 zł 499,00 zł
40% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Turystyczny plecak The North Face Chimera 24 to nowość od producenta, który postawił na maksymalną funkcjonalność, przy zachowaniu szybkiego dostępu do przenoszonej zawartości. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników i ich wcześniejszych doświadczeń, stworzył technologię Dyno Cinch System™.

Od gotowości do dynamicznej wycieczki w terenie dzieli nas już tylko jeden ruch ręką. Elastyczny system troków, błyskawicznie uniesie plecak i skompresuje to, co do niego zabraliśmy. Jeżeli zajdzie potrzeba, szybko sięgniemy do jego zawartości w niemal każdym punkcie, bez konieczności zdejmowania go z pleców.

Plecak turystyczny The North Face Chimera 24 to część nowej kolekcji Dyno. Stawia sobie na pierwszym miejscu dynamiczne dostosowanie i kontrolę zawartości na bieżąco. W każdej chwili można wykorzystać jego funkcjonalność, bez konieczności całkowitego zdejmowania. Docenisz to w momentach, które wymagają szybkiego podjęcia decyzji. Opatentowany Dyno Cinch System™ zaledwie jednym ruchem elastycznego troka, podnosi zawartość plecaka i kompresują ją w zwartą bryłę. Bez konieczności późniejszej regulacji z jednej lub drugiej strony, gdyż całość wyważa się równocześnie i natychmiast. Jako uzupełnienie z pomocą przychodzi dodatkowy system zaciąganych bocznych troków elastycznych. Używane nawet w trakcie spaceru po szlaku, sprawdzą się podczas nagłych przyśpieszeń lub na nierównym terenie. Dzięki nim, wszystko co zabraliśmy ze sobą na wycieczkę, nie będzie toczyło się po wnętrzu plecaka.

Za komfort noszenia odpowiada wyprofilowany tylny panel przylegający do pleców. Dzięki specjalnym otworom, na całej jego długości przepływa powietrze, którego rolą jest wentylacja skóry. To jeden z flagowych punktów, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli jesteśmy fanami dłuższych wypadów i lubimy zachować suche plecy. Panel został wykonany w technologii FlashDry™, która przede wszystkim ma za zadanie utrzymać wilgoć z dala od ciała i szybko odparować ją na zewnątrz.

Pasy ramienne posiadają cztery elastyczne kieszonki wykonane z siateczki. Cokolwiek w nich umieścimy, będzie zabezpieczone przed wypadnięciem. Bez problemu schowamy tam drobne przedmioty takie jak przekąski, żele energetyczne lub flaski. Boki plecaka wyposażone zostały w obszerne kieszenie z szybkim dostępem, do których możemy także schować butelkę z wodą. * O nasze bezpieczeństwo, zadba zintegrowany pas piersiowy z gwizdkiem. Główna zawartość plecaka, zamykana jest na zamki renomowanej marki YKK®.

Wykonany z niezwykle lekkiego materiału IronLite™, charakteryzującego się odpowiednią wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia. Takie rozwiązanie zda egzamin celująco, gdy będziemy musieli przedrzeć się przez ciaśniejsze fragmenty górskie, obfitujące w liczne przeszkody po drodze. Jednym z ulubionych elementów jest elastyczna przednia kieszeń, do której możemy schować kurtkę, mapę lub inne potrzebne artefakty, które wymagają szybkiego dostępu.

Pojemność plecaka to 24 litry, do których możemy zabrać nieco więcej sprzętu lub odzieży, by z powodzeniem ruszyć na weekendowy wypad.

Plecak turystyczny The North Face Chimera 24 najważniejsze cechy:
 • Wykonany z niezwykle lekkiego materiału IronLite™ charakteryzującego się odpowiednią wytrzymałością na przypadkowe uszkodzenia;
 • Technologia Dyno Cinch System™ dla utrzymania zawartości w jednej, zwartej całości;
 • Główna i druga komora z błyskawicznym dojściem, bez zdejmowania plecaka;
 • Przednia elastyczna kieszeń daje szybki dostęp do przekąsek lub dodatkowej warstwy odzieży;
 • Pasy ramienne z czterema kieszonkami na żele energetyczne, przekąski lub napoje;
 • Boczne kieszenie na butelkę z wodą, dostępne w trakcie marszu;
 • Kompatybilny z systemem nawadniania (kieszeń na bukłak i wyjście na rurkę);
 • Wyprofilowany i wentylowany tylny panel;
 • Tylny panel wykonany w szybkoschnącej technologii FlashDry-XD™;
 • Regulowany pas piersiowy z gwizdkiem;
 • Pojemność 24 litry;
 • Maksymalne obciążenie do 14 kilogramów.

YKK® – niewielka część tworząca tak wielką różnicę. Zastosowano zamki renomowanego japońskiego producenta, uchodzące za najbardziej niezawodne i najlepiej działające suwaki.

Wymiary: ok. 48 x 26 x 14 cm

FlashDry™ - grupa innowacyjnych materiałów opracowanych przez kultową markę The North Face. Materiały zapewniają odpowiednią regulację termiczną organizmu. Dzięki specyficznej budowie włókien, wspomagają wydajne odprowadzanie wilgoci z poziomu skóry na wierzchnie warstwy materiału, gdzie wilgoć może zostać szybko odparowana. Całość procesu pomaga skórze zachować odpowiedni mikroklimat, przyczyniając się do zapewnienia uczucia suchości i komfortu podczas wszelkich aktywności.
Dyno Cinch System™ - elastyczne troki, umożliwiające wyważenie i kompresję zawartości plecaka. Proces dokonuje się z obu stron jednocześnie. Możliwość regulacji jednym ruchem, bez zdejmowania plecaka. Pozwala na stabilizację ciężaru w trakcie szybkiego przemieszczania się w górach.
Specyfikacja techniczna:
Pojemność bazowa (litry) 24
Pojemność pełna (litry) odpowiada bazowej
Waga ok. 502 g
Materiał 70D IronLite™ nylon
Dostęp Od góry
Ilość komór 2
Dopasowanie Unisex
Regulacja systemu Dyno Cinch System™

Turystyczny plecak The North Face Chimera 24 - asphalt grey/tin grey - opinie klientów

0.0
0 opinie