top

Turystyczna czapka Columbia Coolhead II Ball Cap - red coral

90,99 zł 139,99 zł
-35%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Turystyczna czapka Columbia Coolhead II Ball Cap doskonale wywiąże się z zadania zapewnienia ochrony okolicy głowy podczas górskich wędrówek czy wypadów rowerowych w trakcie słonecznej aury. Wykorzystuje technologię Omni-Freeze® ZERO, która podczas wzmożonej potliwości w trakcie wysiłku powoli Ci na doświadczanie przyjemnego uczucia chłodzenia w okolicy czoła.

Uwielbiasz pogodne dni, ponieważ słoneczna aura dodaje Ci energii? Jednak należy pamiętać, że promienie słońca mają również negatywny wpływa na nasz organizm. W ochronie przed skutkami zbyt długiego wystawienia na promieniowanie UV pomoże turystyczna czapka Columbia Coolhead II Ball Cap. Wynika to z zastosowanej w jej konstrukcji technologii Omni-Shade®, działającej niczym krem z filtrem.

Czapka Columbia Coolhead II Ball Cap dzięki swojemu wykonaniu sprawdzi się podczas różnorodnych aktywności. Wykorzystuje technologię Omni-Freeze®, która dzięki odpowiedniej konstrukcji materiałów doskonale odprowadza ciepło. Dodatkowo w wewnętrznej opasce zastosowano jeszcze bardziej zaawansowaną Omni-Freeze® ZERO, której polimerowe pierścienie po kontakcie z wilgocią produkowaną podczas wysiłku aktywują się, pozwalając Ci na doświadczanie przyjemnego chłodu. Całość dzięki Omni-Wick® dba także o aktywny transport wilgoci ze skóry na zewnątrz, gdzie może być ona odparowana. Dzięki temu klimat przy skórze na długo pozostaje przyjemnie suchy.

Czapka Columbia Coolhead II Ball Cap to także sprzymierzeniec w walce ze szkodliwym promieniowaniem UV. Dzięki technologii Omni-Shade® blokuje je, sprawiając że bezpieczniej korzystasz z pogodnej aury. Model ten wygodnie leży na głowie dzięki dodatkowi elastanu, jak również możliwości dostosowania jego obwodu za pomocą regulacji w tylnej części.

Czapka Columbia Coolhead II Ball Cap to funkcjonalne rozwiązanie zapewniające komfort w licznych obszarach.

Columbia Coolhead II Ball Cap najważniejsze cechy:

  • Dzięki technologii Omni-Freeze® ZERO umożliwia Ci cieszenie się uczuciem chłodzenia podczas aktywności;
  • Omni-Freeze® w pozostałej części odprowadza nadmiar ciepła;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV zapewniona przez Omni-Shade® na poziomie UPF 50;
  • Dzięki Omni-Wick® zapewnia wysoką oddychalność;
  • Regulacja z tyłu dla dobrego dopasowania modelu;
  • Skonstruowana z dodatkiem elastanu dla optymalnego dopasowania.
Ubrania z Omni-Shade® marki Columbia zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Omni-Shade blokuje część promieniowania ultrafioletowe typu A i B (UVAi UVB). Dzięki temu pomaga zapobiegać poparzeniom słonecznym, a w dłuższym czasie nawet uszkodzeniom skóry. Poziom ochrony jest określany przy pomocy czynnika Ultraviolet Protection Factor (UPF) – im jest on wyższy, tym lepszą ochronę zapewnia dana odzież.
Omni-Wick® to technologia wykonania materiału, która gwarantuje szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien jest ona szybko wchłaniana i przekazywana na zewnątrz tkaniny, skąd może łatwo odparować. Uczucie suchości gwarantuje wysoki komfort i zmniejsza ryzyko powstawania otarć.
Omni-Freeze® ZERO to najnowsza technologia firmy Columbia zapewniająca dodatkowe chłodzenie. Charakterystyczne polimerowe pierścienie w tkaninie po zetknięciu z wilgocią powodują poczucie świeżości i chłodu. Idealnie spisuje się w odzieży przeznaczonej do intensywnej aktywności w wysokich temperaturach.
Omni-Freeze to włókno wykonane w specjalnej technologii, zapewniającej szybsze odprowadzanie ciepła i przyjemne uczucie chłodu. Płaski kształt włókien i powstająca podczas tkania struktura Omni-Freeze sprawiają, że większa powierzchnia styka się bezpośrednio ze skórą, zapewniając szybszy transport ciepła niż większość tradycyjnych materiałów. Dodatkowo po zetknięciu z wilgocią temperatura tkaniny obniża się dając przyjemne uczucie chłodu.
Tak
Columbia Omni-Freeze™ ZERO
Omni-Freeze® ZERO to technologia firmy Columbia zapewniająca dodatkowe chłodzenie. Charakterystyczne polimerowe pierścienie w tkaninie po zetknięciu z wilgocią powodują poczucie świeżości i chłodu. Idealnie spisuje się w odzieży przeznaczonej do intensywnej aktywności w wysokich temperaturach.
Tak
Columbia Omni-Shade™
Materiał w technologii Omni-Shade® marki Columbia zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Omni-Shade blokuje część promieniowania ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB). Dzięki temu pomaga zapobiegać poparzeniom słonecznym, a w dłuższym czasie nawet chorobom skóry. Poziom ochrony jest określany przy pomocy czynnika Ultraviolet Protection Factor (UPF) – im jest on wyższy, tym lepszą ochronę zapewnia dana odzież.
Tak
Columbia Omni-Wick™
Omni-Wick™ to technologia wykonania materiału, dzięki której pot wytwarzany podczas wysiłku jest rozpraszany i szybko odparowywany. Zapewnia to suchy mikroklimat przy skórze, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort podczas uprawiania sportu czy długich wędrówek.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Czerwony
Płeć Unisex
Przeznaczenie Trekking
Kolekcja producenta Columbia Accessories Headwear
Materiał bazowy 89% poliester, 11% elastan
Styl Czapka z daszkiem
Fason czapki Klasyczny - baseball cap
Daszek Klasyczny - wygiety
Regulacja obwodu Rzep
Osłona na szyję Nie
Ochrona przed słońcem UPF 50
Columbia Omni-Freeze™ ZERO Tak
Columbia Omni-Shade™ Tak
Columbia Omni-Wick™ Tak

Turystyczna czapka Columbia Coolhead II Ball Cap - red coral - opinie klientów

0.0
0 opinie